Projekty Domów Z Poddaszem Użytkowym | Poddasza

Projekty domów z poddaszem użytkowym

Filtruj według

Projekty domów z poddaszem w HouseCollection 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi projektami domów z poddaszem. To typ nieruchomości, które są chętnie wybierane przez Inwestorów ze względu na duże możliwości aranżacji wnętrz oraz estetyczną bryłę. Dostępne w ofercie HouseCollection domy z użytkowym poddaszem stanowią połączenie funkcjonalności i designu, które zasługuje na Państwa uwagę, jeśli szukacie nieruchomości wygodnej i atrakcyjnej architektonicznie. Oferujemy projekty domów z poddaszem o różnym metrażu i rozkładzie pomieszczeń, abyście mogli Państwo wybrać projekt, który spełni Wasze oczekiwania.  

Aktywne filtry

Dla kogo dom z poddaszem? 

W HouseCollection tworzymy projekty domów z poddaszem idealne dla rodzin z dziećmi oraz osób, którym zależy na dodatkowej funkcjonalności i wolnej przestrzeni. Staramy się, by nasze propozycje były przede wszystkim funkcjonalne, więc w tradycyjnych aranżacjach z poddaszem parter pełni najczęściej funkcję przestrzeni wspólnej. Tam lokujemy wygodny hall, przestronny salon, a także jadalnię i dużą kuchnię. Pomieszczenia mogą być ze sobą dowolnie połączone, a w wielu naszych projektach z salonu znajduje się bezpośrednie wyjście na taras. Na poddasze prowadzą nas schody wykonane z drewna, stali bądź żelbetu, stanowiąc piękną aranżacje dla wnętrza parteru.  Na drugiej kondygnacji projektujemy wygodne sypialnie dla wszystkich domowników i dużą, rodzinną łazienkę – ta część domu staje się strefą, która jest przeznaczona do wypoczynku i relaksu. Projektując poddasze, staramy się wydzielić intymną strefę w postaci sypialni z bezpośrednim wejściem do osobistej łazienki i garderoby. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykły komfort i poczucie wytchnienia po ciężkim dniu.  W projektach nieruchomości z poddaszem dostosowanych do potrzeb dwóch osób przestrzeń pod dachem często zostaje zaadaptowana na duży gabinet, pracownię lub biuro. To idealne rozwiązanie dla Państwa, jeśli pracujecie lub tworzycie w domu i potrzebujecie zacisznego miejsca, w którym będziecie mogli się skoncentrować.

Projekty domów z użytkowym poddaszem na małą działkę

Właściciele rozległych działek mogą wybrać jeden z naszych projektów nowoczesnych domów parterowych. Polecamy nasze projekty domów z poddaszem na rok 2020, jeśli nie dysponujecie Państwo parcelą o dużym metrażu, a zależy Wam na zaprojektowaniu ogrodu. Podniesienie góry domu sprawia, że można uzyskać ten sam metraż, co w domach parterowych bez straty przestrzeni działki. Idealnym rozwiązaniem na niedużą parcelę są domy z poddaszem oraz piwnicą, w których projektujemy zarówno komfortowe pomieszczenia wypoczynkowe, jak i funkcjonalne wnętrza gospodarcze. Projekty domów z poddaszem i tarasem oraz miejscem na grilla w HouseCollection świetnie prezentują się w otoczeniu zieleni. Jeśli lubicie Państwo spędzać czas na łonie natury to idealne rozwiązanie. Kameralna przestrzeń własnego ogródka z powodzeniem wystarczy, by zorganizować miłe spotkanie z przyjaciółmi lub urodziny. 

Dom z poddaszem – energooszczędność i koszty budowy

W HouseCollection zależy nam, by proponowane rozwiązania były komfortowe oraz spełniały Państwa oczekiwania w zakresie eksploatacji. Nasi klienci często pytają nas, czy domy z użytkowym poddaszem nie generują dodatkowych kosztów w zakresie ogrzewania i czy nie są drogie w eksploatacji? Możemy Państwa zapewnić, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym oraz technologii grzewczej nasze domy są energooszczędne. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo projekty domów z poddaszem i kosztorysem, abyście mogli zaplanować koszty inwestycji na jej początkowym etapie. Zdajemy sobie sprawę, że budowa własnego domu może być wyzwaniem, dlatego przedstawiamy orientacyjną kalkulację kosztów, abyście mogli Państwo określi swoje możliwości finansowe. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów z poddaszem. W razie pytań możecie Państwo liczyć na naszą pomoc przy wyborze projektu, który spełni Państwa oczekiwania.