Projekty Domów z Tarasem | Profesjonalizm i Pasja

Projekty domów z tarasem

Wyjątkowe projekty domów w HouseCollection

W HouseCollection czekają na Państwa projekty, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, łączą wygodę użytkową oraz niebanalny design. Komfortowy dom to marzenie Inwestorów, którzy decydują się na budowę własnej nieruchomości. W HouseCollection dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania. Oferujemy autorskie projekty inspirowane współczesną architekturą, a w pracach nad każdym z nich najwięcej czasu przeznaczamy na zaprojektowanie funkcjonalnego układu. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją projekty domów z tarasem. 

Jest 138 produktów.

Pokazano 1-15 z 138 pozycji

Aktywne filtry

Gdzie powinien znajdować się taras w domu? 

Własny dom to doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku. Możliwość swobodnej aranżacji, dokonywania zmian wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz niezależność to tylko niektóre atuty wolnostojącej nieruchomości. W HouseCollection uwzględniamy również przestronny taras z wyjściem na ogród, który stanowi najczęściej estetyczne przedłużenie salonu. Po zamontowaniu okien przesuwnych w ciepłe miesiące taras może stać się integralną częścią domu. Projekt domu z tarasem od kuchni to rozwiązanie, które zyskało uznanie  Inwestorów. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni możecie Państwo cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Polecamy  domy z tarasem z tyłu, jeśli szukacie połączenia komfortu i intymności. By można było w pełni wykorzystać potencjał tarasu, warto uwzględnić jego położenie względem stron świata. Projekt domu z tarasem od zachodu to idealny wybór, jeśli jesteście Państwo w domu dopiero w drugiej części dnia i lubicie spędzać czas na słońcu.  Dobrze oświetlony salon w zimowe popołudnie to szansa na naturalne dogrzanie pomieszczenia. Dla tych z Państwa, którzy dzień rozpoczynają bardzo wcześnie, taras od wschodu będzie strzałem w dziesiątkę – zdążycie wypić kawę w promieniach wschodzącego słońca. 

Jak dostosować taras do wielkości parceli? 

Czasami wielkość lub ukształtowanie terenu parceli nie pozwala na swobodne umiejscowienie tarasu. Jeśli zdecydujecie się Państwo na taras od południa, polecamy obejrzeć w naszej kolekcji projekt domu z tarasem zadaszonym. Latem to idealne rozwiązanie, by uchronić się przed nadmierną ekspozycją na słońce, szczególnie gdy macie Państwo małe dzieci i zależy Wam, by spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu w bezpiecznych warunkach. Dom z tarasem od północy na pewno docenią Inwestorzy, którzy nie przepadają za słońcem i lepiej czują się w niższych temperaturach. Jeśli planujecie Państwo postawić dom na działce na stoku, znajdziecie w naszej bazie projekt domu z tarasem z przodu umiejscowionym nad garażem. To wygodne rozwiązanie, które stwarza wiele możliwości aranżacji zewnętrznej przestrzeni. Zimą możecie Państwo rozświetlić taras ozdobami świątecznymi, a latem ozdobić kwiatami. Zadbany i urządzony z pomysłem taras na pewno wyróżni dom na tle innych nieruchomości. Taras od frontu to również dobry wybór, jeśli chcecie Państwo urządzić komfortowy pokój dla gości i zapewnić im najwyższy standard, a przestrzeń za domem przekształcić w intymny ogród i miejsce zabaw dla dzieci. Dom z tarasem od wejścia to rozwiązanie architektoniczne, które świetnie się prezentuje. 

Projekty domów z tarasem w HouseCollection 

Dla Inwestorów, którzy budują dom piętrowy według jednego z naszych projektów, przygotowaliśmy dom z tarasem i balkonem w stylu klasycznym. Estetyczne wejście z zadaszeniem, liczne detale architektoniczne sprawiają, że nieruchomość doskonale się prezentuje i jest funkcjonalna. Z bazy naszych projektów możecie Państwo również wybrać projekt domu z tarasem z boku. Polecamy Państwu naszą wyjątkową kolekcję domów z tarasem, które są funkcjonalne i niezwykle interesujące architektonicznie. W ciepłe miesiące taras staje się naturalnym przedłużeniem domu, a w okresie jesienno-zimowym idealną przestrzenią do dekoracji.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją, służmy radą i pomocą w wyborze projektu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.