Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Cena

Cena

  • 4 000,00 zł - 4 500,00 zł

Projekty domów z dachem czterospadowym

Domy Z Dachem Czterospadowym w HouseCollection 

Proponujemy Państwu różnorodne projekty domów o stylistyce i funkcjonalności dostosowanej do aktualnych wymagań rynku nieruchomości. Inspirujemy się światowymi trendami, które dopasowujemy do polskich realiów, oraz sięgamy po ciekawe rozwiązania architektoniczne, by zaproponować Państwu koncepcje wygodne w codziennym użytkowaniu. Projekty domów z dachem kopertowym to połączenie nowoczesności, naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu domów oraz znajomości potrzeb polskich Inwestorów. Domy z dachem czterospadowym to nieruchomości wybierane najchętniej przez rodziny, które szukają dla siebie miejsca na Ziemi. 

Aktywne filtry

Optymalna ilość kondygnacji w domach z dachem kopertowym 

Czterospadowe dachy są niezwykle uniwersalne i stanowią ozdobę każdej nieruchomości. W HouseCollection wykorzystujemy je w domach parterowychpiętrowych oraz nieruchomościach z poddaszem użytkowym. Utworzona pod dachem przestrzeń szybko zamienia się w komfortowe pomieszczenie, które można wykorzystać do celów mieszkalnych. Nasze projekty domów z dachem kopertowym często zostają również wzbogacone o lukarny – to dzięki nim przestrzeń poddasza jest ładnie oświetlona, a połać dachu prezentuje się interesująco. Jeśli planujecie Państwo stworzyć przyjemne miejsce do życia dla siebie i swoich bliskich, zachęcamy do wybrania projektu z naszej kolekcji. HouseCollection to gwarancja wysokiej jakości. W każdej propozycji wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, by móc zaproponować Państwu piękne i komfortowe nieruchomości. 

Dlaczego warto wybrać dom z dachem kopertowym? 

Dach czterospadowy cieszy się dużą popularnością ze względu na walory praktyczne. Przede wszystkim kopertowa konstrukcja dachu dobrze odprowadza wodę opadową i zapewnia bezpieczny dostęp do komina i rynien. W okresie jesienno-zimowym, gdy rynny często ulegają zapchaniu, ich oczyszczenie może okazać się dla gospodarzy koniecznością. Dachy czterospadowe są również łatwe w budowie – to proste konstrukcje wykonane w technologii tradycyjnej lub wiązarów prefabrykowanych. Okna mogą być umieszczone w dachu w zależności od tego, czy na poddaszu zaprojektowane pomieszczenia użytkowe, czy strych. Co więcej w budynkach z dachem kopertowym, nie trzeba stawiać ścian szczytowych, by osadzić dach. Szeroki wybór pokryć dachowych sprawia, że gotowe domy prezentują się niezwykle okazale i przyciągają spojrzenia. W HouseCollection czekają na Państwa domy z dachem kopertowym zróżnicowane pod względem metrażu oraz aranżacji wnętrza. 

Funkcjonalność domów z dachem kopertowym 

Projekty domów z dachem czterospadowym z HouseCollection charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością. Nasi architekci koncentrują się na starannym rozplanowaniu ciągów komunikacyjnych oraz uwzględnieniu pomieszczeń dodatkowych, które ułatwiają codzienne użytkowanie przestrzeni domowej. W tej kolekcji znajdziecie Państwo nieruchomości ze spiżarnią, pralnią z suszarnią, garderobąwygodnym gabinetem zlokalizowanym na pierwszej kondygnacji. W projektach domów o dwóch kondygnacjach na parterze tworzymy strefę wypoczynkową dla całej rodziny, a na piętrze lub na poddaszu użytkowym – zaciszne pokoje. W bazie HouseCollection znajdziecie Państwo domy o zróżnicowanym metrażu, których powierzchnię możecie w pełni dostosować do swoich potrzeb. 

Urozmaicenie domu parterowego 

Domy parterowe to nieruchomości o prostej bryle, które doskonale prezentują się na przestronnej parceli otoczone ogrodem. Wykorzystanie dachu o czterech spadkach umożliwia utworzenie dodatkowej przestrzeni, którą można wykorzystać na składzik i przechowywać nieużywane przedmioty, czy ubrania. Proponujemy Państwu projekty domów z dachem kopertowym i podwieszanymi schodami, po których można w wygodny sposób dostać się na zaaranżowany strych. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją. Oferujemy propozycje nieruchomości o solidnej konstrukcji, ciekawym designie i estetycznych detalach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy wybrać projekt, który spełni oczekiwania.