Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 812,00 zł - 5 875,00 zł

Projekty domów z dachem wielospadowym

Domy z dachem wielospadowym w HouseCollection 

W ofercie HouseCollection znajdziecie Państwo nieruchomości w różnych stylach architektonicznych. Czerpiemy inspirację z aktualnych trendów, a popularne rozwiązania adaptujemy tak, by pasowały do potrzeb oraz gustu polskiego Inwestora. Coraz większym uznaniem klientów cieszą się nowoczesne domy, o lekkiej odciążonej bryle, estetycznych zdobieniach i funkcjonalnym wnętrzu. Jeśli szukacie Państwo stylowego budynku w stylu współczesnej willi, polecamy nasze projekty domów z dachem wielospadowym. 

Aktywne filtry

Co wyróżnia domy z dachem wielospadowym?

Nieruchomości, które mają dach o kilku spadkach, są bardzo reprezentacyjne. Starannie dobrana dachówka w kolorze dopasowanym do elewacji oraz zdobień, pozwala stworzyć ładną, kompletną bryłę. Dach wielospadowy powstaje najczęściej w wyniku wymodelowania złożonej bryły budynku na planie wieloboku, a jest projektowany dla wielometrażowych budynków parterowych. Niewielki, osobny daszek może znaleźć się również nad ozdobnym wejściem. Elegancki portal to jedno z najpopularniejszych zdobień, które jest chętnie wykorzystywane w naszych projektach w stylu klasycznym. Wejście przyciąga wzrok i stanowi ozdobę całej nieruchomości – idealny wybór dla miłośników domów w stylu dworkowym, które nawiązują do minionych epok i tradycyjnych domostw szlacheckich. Dużym uznaniem Inwestorów cieszą się domy jednorodzinne z dachem wielospadowym. 

Dla kogo dom z dachem wielospadowym?

Projekt domu z dachem wielospadowym to idealna opcja, jeśli szukacie Państwo nieruchomości, która wyróżni się na tle innych budynków. Konstrukcja zadaszenia prezentuje się niezwykle okazale również w przypadku niższych budynków. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort korzystania z domu. Z dużą dokładnością planujemy pomieszczenia wewnątrz, skupiając się na aranżacji wygodnej i otwartej strefy wspólnej – funkcjonalnego połączenia salonu, jadalni i kuchni. Dostępne w HouseCollection projekty domów piętrowych z dachem wielospadowym zyskują zaciszną enklawę na pierwszej kondygnacji, która stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Zalety domu z dachem o kilku spadkach na pewno docenią miłośnicy nowoczesnej architektury. To dobry wybór również dla Państwa, jeśli szukacie połączenia komfortu użytkowania z estetyką. 

Czy wielkość nieruchomości ma znaczenie?

Nasi klienci często decydują się na budowę własnego domu, traktując to rozwiązanie, jako alternatywę dla zakupu mieszkania. Szukają spokoju oraz większej swobody, których często nie zapewniają budynki wielorodzinne. Jeśli zastanawiacie się Państwo, czy projekt małego domu z dachem wielospadowym, to dobre rozwiązanie, możemy zapewnić, że będziecie zadowoleni. Niewielki budynek z ozdobnym dachem również prezentuje ponadczasową elegancję. Warto wybrać nieruchomość o metrażu, który spełni Państwa potrzeby i zostanie optymalnie wykorzystany. To skuteczny sposób, by obniżyć bieżące koszty utrzymania domu i cieszyć się przytulnym wnętrzem. 

Funkcjonalność domów z dachem wielospadowym 

W naszych projektach dzielimy przestrzeń na strefy oraz dodajemy pomieszczenia dodatkowe po to, by ułatwić codzienne korzystanie z domu. Polecamy Państwu nieruchomości ze spiżarnią, pralnią i suszarnią, garderobą oraz gabinetem, który może pełnić funkcję pokoju dla gości lub przytulnego miejsca spotkań. Dla większej rodziny idealnym wyborem będzie dom o relatywnie dużym metrażu – takim, by każdy z domowników mógł cieszyć się własną przestrzenią niezbędną do odpoczynku, czy rozwijania własnych pasji. W HouseCollection czekają na Państwa projekty domów jednorodzinnych parterowych z dachem wielospadowym – zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami z naszej kolekcji. 

Jeśli macie Państwo pytania lub chcecie uzyskać dodatkowe informacje dotyczące proponowanych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy wybrać model wymarzonego domu.