Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 549,00 zł - 5 750,00 zł

Projekty domów z dachem płaskim

Nowoczesne domy z płaskim dachem w HouseCollection 

W HouseCollection znajdziecie Państwo różnorodne rozwiązania, które mają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie rozbudowujemy naszą bazę, abyście mogli Państwo znaleźć propozycje, które będą spełnieniem Waszych marzeń. Z dumą prezentujemy naszą kolekcję – projekty domów z dachem płaskim. Inspirację dla tych nieruchomości czerpaliśmy z lat 60. XX wieku, gdy takie bryły były niezwykle modne. Do dzisiaj możecie Państwo obejrzeć takie domy na starszych osiedlach. 

W HouseCollection dodaliśmy ozdobne i modne detale, by stworzyć nowoczesną bryłę o niebanalnym kształcie, która przyciąga spojrzenia. Decydując się na jeden z naszych projektów, możecie Państwo mieć pewność, że nikt nie przejdzie obok Waszego domu obojętnie. Postawcie nieruchomość z płaskim dachem na parceli położonej na nieco starszym osiedlu, a na pewno spotkacie się z wyrazami uznania. 

Aktywne filtry

Dom Bari - Projekty domów nowoczesnych

Powierzchnia użytkowa: 141,01 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
4 250,00 zł

Co wyróżnia współczesne projekty domów z płaskim dachem?

Dach płaski może stanowić monolityczny stropodach lub może być układany z prefabrykowanych płyt stropowych. Jednym z najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych jest wykonanie płaskiego dachu z gotowych wiązarów prefabrykowanych o małym kącie spadku. Do pokrycia dachów płaskich wykorzystuje się najczęściej papę lub gont bitumiczny. Współczesne nieruchomości z dachem płaskich charakteryzują się estetyczną bryłą i modną elewacją. W HouseCollection sięgamy po elementy z naturalnego kamienia i drewna, by tworzyć unikalne zdobienia. Domy z płaskim dachem wyróżniają również duże przeszklenia, które sprawiają, że wnętrza są dobrze doświetlone. Wielu inwestorów decyduje się na zamontowanie okien panoramicznych, dzięki nim niemal cała powierzchnia ściany zostaje zastąpiona szkłem. Takie rozwiązanie sprawia, że gotowy dom pięknie otwiera się na ogród lub inny dowolny widok – ścianę lasu, bądź akwen wodny.  

Dla kogo projekty domów z płaskim dachem? 

Projekty domów z płaskim dachem to uniwersalne i nowoczesne nieruchomości, które na pewno docenią zwolennicy prostych, oszczędnych form architektonicznych. Możliwość swobodnej aranżacji oraz wykorzystania potencjału budynku w pełni sprawia, że jest to idealna nieruchomość dla każdego: singli, par, rodzin z dziećmi, a domy z bazy HouseCollection mogą wybrać też osoby, które rozpoczynają piękną jesień życia. 

Domy z płaskim dachem – inwestycja w energooszczędność  

Domy z dachem płaskim to inwestycja, która doskonale wpisuje się w założenia budownictwa energooszczędnego. Dzięki zamontowaniu dużych przeszkleń dom doskonale pobiera energię słoneczną. Wystarczy niewielka moc grzania, by było w nim ciepło nawet w mroźny zimowy dzień. Nowoczesne systemy okienne są energooszczędne, ucieka przez nie niewielka ilość ciepła. Możecie Państwo być spokojni – prosta bryła domu jest Waszym sprzymierzeńcem. 

Projekty domów z płaskim dachem z kosztorysem w HouseCollection 

Budowa domu to poważna inwestycja, której koszty mogą zaskoczyć. Dlatego w HouseCollection przygotowaliśmy dla Państwa projekty domów z płaskim dachem z kosztorysem. Wstępne koszty postawienia nieruchomości marzeń poznacie Państwo już na etapie wyboru jednej z naszych propozycji. Jesteśmy przekonani, że to pomoże Państwu lepiej przygotować się do planowanej inwestycji oraz zdecydować się na projekt, który spełnia wszystkie Wasze oczekiwania (również te ekonomiczne).

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją. Jesteśmy do dyspozycji, by pomóc Państwu wybrać najbardziej komfortowe rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb.