Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 250,00 zł - 6 501,00 zł

Projekty domów ze strychem

Projekty domów ze strychem w ofercie HouseCollection 

W ofercie HouseCollection znajdziecie Państwo projekty domów przygotowane z myślą o Inwestorach w różnej sytuacji finansowej. Nasz zespół projektantów pracuje nad rozwiązaniami, które stają się idealne dla klientów o różnorodnych potrzebach: singli, par, rodzin z dziećmi oraz osób starszych. W naszych projektach kładziemy nacisk na połączenie funkcjonalności oraz atrakcyjnego designu. Dążymy do tego, by gotowe domy wykonane na podstawie naszych pomysłów wyróżniały się niebanalnym stylem i stanowiły ozdobę ulicy, a przede wszystkim dumę ich właścicieli. Tym z Państwa, którzy szukają optymalnego rozwiązania na budowę własnej nieruchomości, polecamy nasze projekty domów z poddaszem przeznaczonym do swobodnej adaptacji. 

Aktywne filtry

Dom Almeria

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 168,69 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
6 050,00 zł 6 500,00 zł -450,00 zł
Dom Malaga

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 179,32 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
5 550,00 zł 6 000,00 zł -450,00 zł
Dom Horta

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 77,29 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 425,00 zł 3 875,00 zł -450,00 zł
Dom Delia

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 143,35 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 425,00 zł 4 875,00 zł -450,00 zł
Dom Praga

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 156,72 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 050,00 zł 4 500,00 zł -450,00 zł
Dom Porto

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 109,69 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 675,00 zł 4 125,00 zł -450,00 zł
Dom Piryt 2 - Projekty domów klasycznych

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 118,38 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 425,00 zł 3 875,00 zł -450,00 zł
Dom Inverness

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 126,60 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 425,00 zł 4 875,00 zł -450,00 zł

Domy jednorodzinne ze strychem

Proponujemy projekty domów ze strychem do adaptacji Inwestorom, którym zależy na nieruchomości o dużych możliwościach rozbudowy. W podstawowej wersji projektu strych może pełnić funkcję dodatkowego pomieszczenia gospodarczego lub magazynowego, w którym będą przechowywane rzadko używane przedmioty, sprzęt sportowy lub akcesoria na plażę. Gdy rodzina się powiększy, dzieci dorosną lub w domu zamieszkają seniorzy, strych będzie można po niewielkich przeróbkach zamienić w komfortowy pokój, a nawet niezależne mieszkanie! Budynek jednorodzinny, który ma strych, staje się funkcjonalnym domem wielopokoleniowym. Wybór takiego projektu to inwestycja w przyszłość i dobry sposób na zapewnienie odpowiednich warunków do życia wszystkim członkom rodziny. Zachęcamy Państwa do przyjrzenia się potrzebom najbliższych przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego projektu z kolekcji HouseCollection. Skosy, które uatrakcyjniają połać dachu, nowoczesne okna dachowe, estetyczne dachówki – nieruchomość ze strychem to niebanalna bryła, która przyciąga spojrzenia. 

Dom parterowy ze strychem – projekt w HouseCollection 

W HouseCollection oferujemy projekty domów dla Inwestorów, którzy chcą rozpocząć budowę na działce o dużym metrażu. Estetyczna, parterowa bryła z tarasem prezentuje się świetnie w otoczeniu zieleni i w interesujący sposób dzieli przestrzeń parceli. Domy parterowe ze strychem to piękne nieruchomości w różnorodnych stylach. Jeśli planujecie Państwo w przyszłości zwiększać metraż domu, zmieniać przeznaczenie pomieszczeń lub modyfikować jego podstawową funkcjonalność, proponujemy Państwu inwestycje w nieruchomość ze strychem. Polecamy domy z dachem dwuspadowym, w których można wykorzystać większą powierzchnię oraz zaprojektować okna w ścianach działowych. Wybór nieruchomości z kondygnacją do adaptacji to dobry sposób, by rozłożyć koszty budowy wymarzonego domu w czasie. 

Dom ze strychem – inwestycja, która się opłaca 

Budowa własnego domu to poważna inwestycja. W HouseCollection tworzymy różnorodne projekty, mając na uwadze również możliwości finansowe Inwestorów. Dla tych z Państwa, którzy chcą cieszyć się własnym domem jak najszybciej, przygotowaliśmy projekty domów ze strychem do adaptacji. Odpowiednia izolacja stropu oraz ogrzewanie ustawione na minimalną moc wystarczy, by zachować dodatkowy metraż w dobrym stanie technicznym. Planując późniejszy remont strychu, należy przewidzieć właz w suficie tam, gdzie mają znaleźć się w przyszłości schody. Adaptacja strychu daje bardzo duże pole dla wyobraźni, a można ją przeprowadzić, kierując się indywidualnymi potrzebami i pomysłami. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi projektami domów ze strychem – poddaszem, które możecie Państwo zaadoptować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać projekt z naszej rozbudowanej kolekcji.