Projekty domów na skarpę

Projekty domów na skarpie w HouseCollection

Przedstawiamy Państwu kolekcję naszych wyjątkowych projektów domów przygotowanych do postawienia na działce o dużym spadku terenu, inaczej na skarpie lub na stoku. To idealne rozwiązanie dla Inwestorów, którym zależy na wykorzystaniu pełnego potencjału działki. Oferujemy projekty zróżnicowane pod względem metrażu, rozkładu pomieszczeń oraz funkcjonalności. W zależności od wybranego rozwiązania gotowa nieruchomość będzie komfortowym mieszkaniem dla pary, wygodnym domem dla rodzin z dziećmi 2+1, 2+2 lub wielodzietnej, a także położonym na skarpie budynkiem wielopokoleniowym. 

Aktywne filtry

Projekt domu na skarpie – jak wykorzystać naturalne ukształtowanie terenu? 

Działki o nieregularnym ukształtowaniu terenu są chętnie wybierane przez Inwestorów, którzy szukają kompromisu pomiędzy kosztami zakupu parceli a wybudowaniem wymarzonego domu. Skarpa nie musi być przeszkodą w postawieniu piękniej nieruchomości, która będzie przyciągała spojrzenia. Bryła domu na skarpie jest niepowtarzalna i wyróżnia się niebanalnym designem, a usytuowanie nieruchomości gwarantuje piękne widoki. Proponujemy Państwu wykonanie domu na podstawie projektu z HouseCollection – gwarantujemy, że przestrzeń działki zostanie w pełni wykorzystana i zyska nowy potencjał. Nasze pomysły to połączenie ciekawych rozwiązań architektonicznych oraz detali, które sprawiają, że domy nowoczesne przystosowane do budowy na skarpie cieszą się rosnącym zainteresowaniem Inwestorów. 

Dom na skarpie – projekt funkcjonalny 

Nasz zespół projektantów pracuje nad tym, by zagwarantować Państwu funkcjonalne rozwiązania i stworzyć projekt domu na skarpie, który będzie idealnym miejscem do życia. Oferujemy nieruchomości z podpiwniczeniem częściowym lub całościowym – w zależności od potrzeb oraz wybranego przez Państwa wariantu. Utworzone w dolnej kondygnacji pomieszczenia pomocnicze można z powodzeniem zaadoptować na składzik na narzędzia lub spiżarnię, a także pralnię z suszarnią. Jeśli ukształtowanie działki pozwala na wybór projektu z miejscem postojowym w piwnicy, to warto zdecydować się na  takie rozwiązanie. Dzięki temu uzyskujemy przestrzeń na parterze  domu oraz zyskamy większy metraż na zaprojektowanie pięknego ogrodu, podkreślającego urok działki na stoku. 

Projekt domu na skarpie z tarasem 

W kolekcji HouseCollection znajdziecie Państwo projekty, w których nad garażem tworzymy funkcjonalny taras – idealne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Udostępniliśmy również propozycje budynków z dużym, przestronnym tarasem ulokowanym od strony salonu, który na pewno spełni oczekiwania dużej rodziny. Wybierając jeden z naszych projektów na działkę o nieregularnym ukształtowaniu terenu, zyskacie Państwo dodatkową funkcjonalność. Inwestorom, którzy potrzebują więcej przestrzeni, polecamy domy nowoczesne z możliwością budowy na skarpie z poddaszem użytkowym lub strychem zaadaptowanym do celów mieszkalnych. 

Dla kogo dom na skarpie? 

Nowoczesny i zaprojektowany z pomysłem dom na skarpie z kolekcji HouseCollection to dobry wybór dla osób, które lubią niebanalne rozwiązania. Nasze propozycje na pewno wyróżniają się na tle klasycznych parterowych nieruchomości. By uatrakcyjnić wygląd bryły, chętnie sięgamy po eleganckie zdobienia elewacji – naturalny kamień i drewno oraz ozdobne tynki. Nasze domy mają duże przeszklenia, które wspaniale doświetlają pomieszczenia i dodają lekkości całej bryle. Domy zbudowane według naszego projektu z powodzeniem zaspokoją różnorodne potrzeby, a ich potencjał wykorzystają w pełni zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi. 

Nowoczesny dom na skarpie to idealny wybór, by w pełni wykorzystać potencjał działki o nieregularnym ukształtowaniu terenu i cieszyć się jej wszystkimi walorami. Polecamy projekty HouseCollection, które łączą oryginalny design z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Jeśli na etapie wyboru projektu, pojawią się jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji.