Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 250,00 zł - 4 375,00 zł

Projekty domów tanich w budowie

Spełnienie potrzeb rynku – domy tanie w budowie w HouseCollection 

W HouseCollection zależy nam, by projekty były atrakcyjne wizualnie, a gotowe nieruchomości – komfortowe. W procesie planowania nowych budynków mieszkalnych nasz zespół architektów bierze pod uwagę aktualne trendy rynkowe oraz oczekiwania Inwestorów. To dlatego ważną część naszej oferty stanowią domy tanie w budowie z kosztorysem, które cieszą się nieustannym zainteresowaniem. Tego typu domy charakteryzują się prostą konstrukcją, szybkim czasem budowy, jak  również niedrogą eksploatacją. Relatywnie niskie koszty budowy nieruchomości często mają decydujący wpływ na wybór określonego projektu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami oraz do ich analizy kosztowej na podstawie dostępnych na naszej stronie kalkulacji.  

Aktywne filtry

Optymalne wykorzystanie przestrzeni – domy parterowe w HouseCollection 

Domy parterowe ze względu na swój atrakcyjny design i funkcjonalność zyskały uznanie polskich Inwestorów. Stanowią idealny wybór dla rodzin z dziećmi, a w zależności od metrażu pomagają optymalnie zagospodarować powierzchnię działki. Dom wraz z tarasem, garażem, podjazdem i ogrodem tworzy spójną całość. Kolejnym atutem nieruchomości parterowych jest brak podpiwniczenia i jedna kondygnacja, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Przestrzeń domów parterowych mieści także dodatkowe pomieszczenia takie jak: pralnia, garderoba, czy spiżarnia w pobliżu kuchni. Wszystkie pomieszczenia dostępne są z jednego poziomu – jest to idealne rozwiązanie dla wygody i łatwej komunikacji. Jeśli szukacie Państwo alternatywy dla mieszkania w bloku i chcecie otoczyć się zielenią, polecamy nasze projekty domów parterowych tanich w budowie. Wybierając jedno z naszych rozwiązań, zyskujecie Państwo zaciszną enklawę, w której będziecie mogli wypocząć, ciesząc się jednocześnie tanim kosztem budowy wymarzonego domu. 

Optymalizacja kosztów – dom tani w budowie dla każdego 

Nowoczesne domy, które charakteryzują się ekonomicznymi kosztami budowy oraz utrzymania, stanowią obecnie jeden z dynamicznie rozwijających się sektorów rynku nieruchomości. W ofercie HouseCollection znajdziecie Państwo domy tanie w budowie do 180 m2 oraz mniejsze inwestycje o powierzchni do 100 m2. Polecamy nasze modne parterowe i piętrowe domy z kosztorysem. Tanie nieruchomości dzięki wykorzystaniu różnorodnych rozwiązań architektoniczno-konstrukcyjnych spełniają standardy dotyczące bezpieczeństwa i jakości. W HouseCollection przykładamy wagę do estetyki każdego projektu, staramy się również optymalizować naszą ofertę pod względem kosztowym. Nieustannie szukamy kompromisu między wysoką jakością, optymalnymi kosztami budowy oraz eleganckim designem. Oferujemy projekty domów tanich w budowie z kosztorysem, abyście mogli Państwo poznać koszty planowanej inwestycji przed wyborem konkretnego rozwiązania. 

Dom jak mieszkanie – nowoczesne i tanie w budowie 

Nasze domy to doskonała alternatywa dla własnego M. Optymalny metraż, funkcjonalny rozkład pomieszczeń i wygodna przestrzeń wspólna – to najważniejsze cechy nieruchomości, które powstają na podstawie projektów z HouseCollection. Własny dom to komfort, niezależność i możliwość swobodnego korzystania z ogrodu. Oferujemy domy nowoczesne tanie w budowie stworzone z pomysłem i dbałością o najdrobniejsze detale. Elegancka elewacja w odcieniach klasycznej szarości doskonale się prezentuje, a przeszklenia sprawiają, że wnętrze domu jest dobrze oświetlone. Nasze nieruchomości są uniwersalne –  idealne dla par, rodzin z dziećmi, rodzin wielopokoleniowych. Ze względu na rożne potrzeby i preferencje naszych klientów zadbaliśmy o zróżnicowanie brył oraz form architektonicznych projektowanych budynków. Nowoczesne domy z naszej kolekcji mogą być parterowe, piętrowe lub mieć zaaranżowane wygodne poddasze użytkowe. Dom to świetna alternatywa dla mieszkania, która gwarantuje niezależność. Znajdziecie Państwo u nas również projekty bliźniaków tanich w budowie. 

Wybór projektu domu taniego w budowie to najlepszy sposób, by spełnić marzenie o własnej nieruchomości. Gotowe domy to komfortowa alternatywa dla mieszania w bloku. Polecamy starannie przygotowane projekty z HouseCollection – wśród naszej rozbudowanej oferty na pewno znajdziecie Państwo dom dla siebie!