Czy adaptacja projektu jest konieczna? 

Zanim dostarczycie Państwo wybrany projekt wraz z niezbędną dokumentacją do urzędu, jesteście zobowiązani do przeprowadzenia adaptacji. Jest to warunek konieczny, abyście uzyskali prawomocne pozwolenie na budowę oraz mogli rozpocząć proces realizacji inwestycji. 

Czym jest adaptacja projektu? 

Adaptacja to kompletne dopasowanie zakupionego projektu do posiadanej działki. Należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak występujące na danym terenie strefy klimatyczne (strefy śniegową i wiatrową)  oraz warunki gruntowe. 

Dodatkowo, podczas adaptacji można wprowadzić w projekcie zmiany, które będą wynikały wynikające z indywidualnych potrzeb Inwestora. Na tym etapie pomożemy Państwu zmienić wielkość pomieszczeń, tarasu, wielkość i usytuowanie okien, technologię wykonania budynku, a także rodzaj stropu czy więźby dachowej. Możliwości jest wiele, a w HouseCollection służmy pomocą w wyborze rozwiązań najlepiej dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb!

Uwaga 

Co ważne, Adaptację mogą wykonać wyłącznie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane oraz aktualne zaświadczenia o przynależności do izb zawodowych.

Adaptacja w HouseCollection 

Zachęcamy Państwa  do skorzystania z usługi adaptacji projektów i zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.houseplus.pl. Przygotowaliśmy dla Was trzy pakiety o zróżnicowanym zakresie, każdy w konkurencyjnej cenie! Dzięki nam nasze rozwiązanie sprawia, że zaoszczędzicie Państwo czas, pieniądze – będziecie mogli rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu z uśmiechem.

Przejdź do House +