Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 3 062,00 zł - 6 501,00 zł

Projekty domów z garażem 2-stanowiskowym

Domy z garażem w HouseCollection 

W HouseCollection oferujemy projekty, które są zgodne z najnowszymi trendami. Czerpiemy inspiracje z różnorodnych stylów architektonicznych i swobodnie je miksujemy, by tworzyć budynki o ciekawej bryle. Wykorzystujemy niebanalne rozwiązania, różnorodne zdobienia i eleganckie detale, by zaproponować Państwu nieruchomości, które przyciągają spojrzenia. W HouseCollection zależy nam, by gotowe budynki były zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Dużym zainteresowaniem Inwestorów cieszą się obecnie domy z garażem 2-stanowiskowym. 

Aktywne filtry

Dom Almeria

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 168,69 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
6 050,00 zł 6 500,00 zł -450,00 zł
Dom Malaga

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 179,32 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
5 550,00 zł 6 000,00 zł -450,00 zł
Dom Luizjana

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 234,68 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 925,00 zł 5 375,00 zł -450,00 zł
Dom Lizbona

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 149,34 m2,
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
4 300,00 zł 4 750,00 zł -450,00 zł
Dom Praga

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 156,72 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 050,00 zł 4 500,00 zł -450,00 zł
Dom Aribba

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 116,81 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 925,00 zł 4 375,00 zł -450,00 zł
Dom Westerfod

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 206,19 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
5 425,00 zł 5 875,00 zł -450,00 zł
Dom Piryt 2 - Projekty domów klasycznych

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 118,38 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 425,00 zł 3 875,00 zł -450,00 zł
Dom Tuzla - Projekty domów nowoczesnych

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 188,12 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 550,00 zł 5 000,00 zł -450,00 zł

Garaż dwustanowiskowy – dla kogo? 

Garaż na dwa pojazdy to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które wykorzystują samochód do codziennego poruszania się. Możliwość wygodnego zaparkowania aut pod dachem znacznie ogranicza czas niezbędny, by przygotować się do jazdy w sezonie zimowym – nie trzeba rozpoczynać dnia od skrobania szyb. Garaż dwustanowiskowy doceniają również rodzice maluszków, którzy chcą szybko i bezpiecznie wybrać się z dzieckiem do lekarza lub odwiedzić bliskich. Domy z garażem dwustanowiskowym z przodu skracają znacznie odległość do wyjazdu z posesji, a w trakcie porannego odśnieżania znaczenie ma każdy metr. Garaż na dwa pojazdy zajmuje większą powierzchnię działki niż jednostanowiskowy, ale ułatwia codzienne korzystanie z dwóch samochodów. 2-stanowiskowy garaż to świetne rozwiązanie, jeśli Państwa dom znajduje się pod miastem. Korzystanie z dwóch samochodów gwarantuje niezbędną niezależność. Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to również dobry wybór dla fanów motoryzacji i osób, które potrzebują zadaszenia, by zapewnić odpowiednie warunki przechowywania floty pojazdów.  

Projekty domów z garażem 2-stanowiskowym – wyjątkowa funkcjonalność 

Przygotowaliśmy dla Państwa funkcjonalne projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym, w których wszystkie pomieszczenia są ulokowane na jednej kondygnacji. To wygodne rozwiązanie, gdy w domu są dzieci – wystarczy przeprowadzić maluchy przejściem z części mieszkalnej do garażu i umieścić w samochodzie. Dzieci nie są narażone na gwałtowne zmiany temperatur, czy opady, a jeśli usną w czasie drogi powrotnej, można szybko przenieść je do łóżeczka. Dlatego projekty domów z garażem cieszą się uznaniem młodych rodziców oraz wszystkich Inwestorów, którym zależy na wygodnym dostępnie do samochodu. Garaż połączony z domem sprawia, że należy wydłużyć ciąg komunikacyjny, nie ma jednak wpływu na zasadniczą funkcjonalność pomieszczeń w domu. Nasze projekty z garażem dwustanowiskowym obok wciąż są skoncentrowane na podniesieniu komfortu życia ich mieszkańców i pomieszczeniach dodatkowych takich jak: pralnia z suszarnią, spiżarnia, składzik i garderoba. Architekci z HouseCollection dbają również o stworzenie wygodnej strefy wspólnej, w której domownicy będą mogli swobodnie spędzać czas.  

Ponadczasowy styl – domy z garażem 

W HouseCollection dokładamy wszelkich starań, by chętnie wybierane projekty domów z garażem z po lewej lub prawej stronie były estetyczne i zaprojektowane z pomysłem. Znajdziecie u nas Państwo nieruchomości w stylu klasycznym z ozdobnym wejściem, kolumnami i sztukaterią elewacyjną, która przyciąga spojrzenia. Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań przygotowaliśmy projekty domów z garażem 2-stanowiskowym z przodu oraz projekty domów z garażem z boku w stylu nowoczesnej stodoły. To modne nieruchomości dostępne w zróżnicowanym metrażu, które w swojej stylistyce wykorzystują elementy z naturalnego drewna i przeszklenia. Dla inwestorów, którzy szukają domu jak z żurnala wyróżniającego się na tle innych budynków, nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły i estetycznie zaprojektowany garaż dwustanowiskowy to dobry wybór. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – projekty domów typu stodoła cieszą się dużym zainteresowaniem Inwestorów. Jeśli preferujecie Państwo styl klasyczny i bogate zdobienia, polecamy nasze projekty domów w stylu klasycznym.

Dom z garażem dwustanowiskowym – na jaką działkę?

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zintegrowaniem z domem garażu na dwa stanowiska, niezbędna będzie większa parcela. Przy wąskiej działce praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się domy z garażem wysuniętym do przodu. Takie umiejscowienie samochodów pozwala stworzyć za domem cichą enklawę – zaplanować wygodny taras i ogród z miejscem na grilla. Jeśli 2-stanowiskowy garaż jest za duży i wystarczy Państwu jedno miejsce do parkowania samochodu, optymalnym rozwiązaniem będą projekty domów z garażem jednostanowiskowym – zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Inwestorom, którzy szukają luksusu, polecamy nasze projekty nieruchomości z basenem

Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać projekt, który najlepiej spełni Państwa potrzeby. Jeśli chcecie Państwo dobrze przygotować się do planowanej budowy domu, niezbędne informacje przygotowaliśmy w artykule „Jak przygotować się do budowy domu? – Krótki poradnik dla Inwestora”.