Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 549,00 zł - 6 501,00 zł

Najnowsze projekty domów

Aktualne trendy w HouseCollection 

W HouseCollection dbamy o nieustanny rozwój naszych kompetencji, by móc zaoferować klientom nowoczesne rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, dzięki temu wiemy, które pomysły cieszą się największym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Nasz zespół projektantów dysponuje wiedzą i doświadczeniem – możemy z powodzeniem adaptować europejskie pomysły do potrzeb lokalnych Inwestorów. Czerpiemy inspiracje z różnych stylów architektonicznych, ponieważ zależy nam na uzyskaniu idealnego połączenia między funkcjonalnością a wyglądem nieruchomości. Nasze projekty charakteryzują się ponadczasowym sznytem i modnymi detalami. Gotowe domy to komfortowe nieruchomości, które wyróżniają się na tle osiedla. 

Aktywne filtry

Najnowsze projekty domów

Jeśli zależy Państwu na byciu na bieżąco z tym, co dzieje się w branży nieruchomości, polecamy naszą kolekcję. Oferujemy najnowsze projekty domów zgodne z aktualnymi trendami. Nieustannie pracujemy nad tym, by dzielić się nowymi propozycjami i powiększać naszą bazę projektów. Każda propozycja to fuzja zdolności architektonicznych i efekt koncentracji na stworzeniu spójnej przestrzeni użytkowej. Najnowsze projekty domów to dobry wybór dla miłośników nowych trendów i ciekawych rozwiązań architektonicznych. 

Najnowsze projekty domów – estetyczne i funkcjonalne 

Szczególną uwagę przykładamy do zaprojektowania estetycznego i funkcjonalnego wnętrza – dbamy o wygodny rozkład ciągów komunikacyjnych, wydzielenie powierzchni wspólnej dla wszystkich domowników i rozplanowanie pomieszczeń dodatkowych. Polecamy Państwu nasze najnowsze projekty domów o optymalnej funkcjonalności, w których aranżujemy: spiżarnię, pralnię z suszarnią, pomieszczenie gospodarczegarderobę oraz gabinet

Najnowsze projekty – domy o kilku kondygnacjach 

By spełnić różnorodne potrzeby Inwestorów, oferujemy projekty domów o kilku kondygnacjach. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze nieruchomości parterowe z poddaszem użytkowym oraz piwnicą. Taki rozkład kondygnacji sprawia, że bez trudu znajdujemy kompromis między zaplanowaniem wszystkich pomieszczeń a wygodą codziennego funkcjonowania. W zależności od tego, jakim rodzajem dachu została wykończona nieruchomość, poddasze może stać się w pełni wymiarową przestrzenią mieszkalną – im mniej skosów, tym jego aranżacja staje się łatwiejsza. Jeśli lubicie Państwo modne dachy kopertowe,  zachęcamy do wybrania jednego z naszych projektów z takim rozwiązaniem. Pod dachem czterospadowym można urządzić komfortowe pomieszczenia – pokój dla gości lub dużą sypialnię. W naszych najnowszych projektach domów z piwnicą ostatnia kondygnacja pełni funkcję kotłowni, pomieszczenia na narzędzia lub garażu. W niektórych nieruchomościach kondygnacja zlokalizowana w przyziemiu zostaje zamieniona na strefę gier, salę zabaw lub domową siłownię. 

Najnowsze projekty z kosztorysem

Zdajemy sobie sprawę, że wybudowanie własnej nieruchomości to poważna inwestycja, która wymaga przeznaczenia znacznych nakładów finansowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektami domów z naszej bazy, w których umieściliśmy również aktualne kosztorysy. Uważamy, że znajomość realnych cen, pomoże Państwu dobrze przygotować się do całej inwestycji i wybrać projekt, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania również pod względem finansowym. 

W HouseCollection dokładamy wszelkich starań, by nieustannie oferować nowe projekty nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z całą bazą projektów. Jeśli szukacie Państwo modnych i innowacyjnych rozwiązań, to kolekcja najnowsze projekty domów będzie strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie pytań. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy niezbędną pomoc przy wyborze projektu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb.