Projekty Domów Typu Stodoła | Nowoczesność i Styl

Projekty domów typu stodoła

Dom typu stodoła – projekt w HouseCollection 

W HouseCollection zdajemy sobie sprawę, że wybranie projektu domu, który spełni wszystkie oczekiwania Państwa oraz pozostałych członków rodziny, może stanowić duże wyzwanie. Dlatego udostępniamy wiele, zróżnicowanych propozycji – wśród nich na pewno znajdziecie Państwo swój dom marzeń. W każdym projekcie staramy się zachować równowagę między estetyką i funkcjonalnością. Dokładamy wszelkich starań, by nasze aranżacje spełniały Państwa oczekiwania również po zakończeniu budowy, a z przyciągających wzrok wizualizacji zamieniały się w komfortowe domy, w których można wygodnie mieszkać. 

W HouseCollection znajdziecie Państwo niepowtarzalne projekty domów typu stodoła. To funkcjonalne rozwiązania, które swoją stylistyką nawiązują do tradycyjnych brył architektonicznych, a dzięki współczesnym motywom doskonale wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie. Projekt domu parterowego typu stodoła lub domu piętrowego to fuzja klasycznego projektowania i nowoczesnych inspiracji, dzięki której powstaje modna nieruchomość. 

Aktywne filtry

Projekt domu parterowego typu stodoła – dom w otoczeniu  

Domy typu stodoła to rozwiązania architektoniczne, które cieszą się rosnącą popularnością wśród Inwestorów. Nieruchomości oparte na planie prostokąta dobrze spełniają wymagania rynku i doskonale wpisują się w wąskie działki. Są chętnie wybierane przez Inwestorów, ponieważ można je stawiać na długich i wąskich parcelach przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Prostota i klasyka formy to najważniejsze cechy, jakie opisują dom typu stodoła. Projekt takiej nieruchomości wzbogacamy atrakcyjnymi wizualnie, prostymi detalami architektonicznymi dopasowanymi do kształtu bryły. Lekkości budynkowi dodają również przeszklenia.  Elementy elewacji z naturalnego drewna połączone z łagodnym odcieniem szarości oraz beżu sprawiają, że gotowy dom dobrze wpisuje się w zalesioną działkę i doskonale wygląda w otoczeniu naturalnej zieleni. Możecie Państwo wybrać projekt domu w wariancie parterowym lub zdecydować się na model z poddaszem użytkowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również propozycje domów typu stodoła parterowych z antresolą i wysokim sufitem – to modne rozwiązanie, które cieszy się popularnością wśród Inwestorów. 

Dom typu stodoła – projekt w trosce o ekologię i portfel 

Uproszczona i zwarta bryła domów typu stodoła sprawia, że gotowe budynki mają korzystne parametry energetyczne. To świetna informacja dla Inwestorów, ponieważ starannie opracowane rozwiązania architektoniczne znajdują swoje odzwierciedlenie w relatywnie niskich kosztach ogrzewania. W projektach domów typu stodoła, które znajdziecie Państwo w HouseCollection, zachowujemy oszczędność także w sięganiu po ozdobne detale. Dzięki temu otrzymujemy estetyczne rozwiązania oraz mamy realny wpływ na zmniejszenie strat ciepła. Co więcej, domy typu stodoła są ekonomiczne również w budowie! Ich postawienie to inwestycja, która będzie wymagała od Państwa zainwestowania relatywnie mniej środków niż w przypadku tradycyjnych nieruchomości. Projekt domu parterowego typu stodoła, domu piętrowego oraz z poddaszem użytkowym to doskonały wybór, jeśli szukacie Państwo sposobu na finansową optymalizację inwestycji oraz na ograniczenie zużycia energii bez ponoszenia strat w estetyce budynku. 

Projekt domu parterowego typu stodoła dla całej rodziny 

Dobrze zaaranżowana przestrzeń współczesnego domu powinna spełniać oczekiwania wszystkich domowników. Oferujemy projekty z dodatkowymi pomieszczeniami pomocniczymi – spiżarnią, garderobą, pralnią oraz funkcjonalnym gabinetem. Idealnym wyborem dla pary lub rodziny z dziećmi będzie modny dom typu stodoła. Projekt takiej nieruchomości dzięki prostej konstrukcji można w szybkim tempie przy relatywnie niskich kosztach zamienić w wygodne miejsce do życia dla Państwa i całej rodziny. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc wybrać projekt domu typu stodoła, który spełni Państwa oczekiwania. W naszej ofercie prezentujemy domy parterowe oraz nieruchomości piętrowe z poddaszem użytkowym. Zapraszamy do kontaktu, a na podstawie analizy Państwa potrzeb wspólnie znajdziemy idealny projekt z szerokiej oferty HouseCollection.