Jesteśmy firmą polskich projektantów działających na terenie całej Europy, a w szczególności w Polsce. Tworzymy projekty domów typowych, ale wbrew stereotypom są to projekty funkcjonalne, całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb. Współpracujemy z licznymi firmami partnerskimi, do których należą zarówno przedsiębiorstwa polskie jak i zagraniczne.

kdr 1

Należymy również do rządowego systemu wsparcia rodzin wielodzietnych, utworzonego z ramienia Ministerstwa – Karty Dużej Rodziny.

Dowiedz się więcej

"Projekt domu to nie tylko wizja architekta, ale wspólne przedsięwzięcie Państwa i projektantów."

Swoją wiedzę i fach zdobyliśmy tworząc setki projektów indywidualnych, dlatego znamy oczekiwania i potrzeby klientów szukających tego jedynego, wymarzonego domu. Rynek konkurencji jest pełen gotowych rozwiązań, ich ilość i różnorodność jest w stanie zawrócić w głowie, ale w HouseCollection znajdziecie Państwo projekty, w które projektanci włożyli nie tylko swoją wiedzę, ale i serce. Łączymy funkcjonalne rozwiązania i przemyślane układy przestrzenne z nowoczesnymi, cieszącymi oko elewacjami tworzonymi w oparciu o aktualne trendy.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w konstruowaniu projektów indywidualnych, a tym samym wieloletni kontakt z klientami, nauczył nas, że projekt domu to nie tylko wizja architekta, ale wspólne przedsięwzięcie Państwa i projektantów. Stawiając na rozwój, nasza kolekcja projektów jest nieustannie powiększana. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bezpłatną analizę zmian w projekcie. Wybrany projekt możemy zmodyfikować według Państwa wytycznych oraz zaleceń - przygotowujemy indywidualną ofertę wraz z koncepcją uwzględniającą preferowane zmiany. Bezproblemowy kontakt z konsultantem pozwoli Państwu rozwiać wątpliwości oraz uzyskać wsparcie w zakupie projektu.

Korzyści

Co oferuje HouseCollection?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kategorii. Prezentujemy domy nowoczesne o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych oraz domy tradycyjne zaprojektowane innowacyjnie i ekonomicznie. Ofertę poszerzają również projekty budynków garażowych oraz wiat.
Nasza strona internetowa została dopracowana z najdrobniejszymi szczegółami. Oferujemy Państwu dokładnie przemyślane projekty domów oraz starannie przygotowane wizualizacje. Możecie Państwo również obejrzeć filmy przedstawiające bryły budynków z zewnątrz oaz architekturę wnętrz wraz z naszymi propozycjami aranżacji. Jesteśmy przekonani, że ułatwi to Państwu wieloetapowy proces wyboru wymarzonego domu.