Specjaliści z pasją – poznajcie Państwo HouseCollection 

HouseCollection tworzą ludzie pełni pasji. Od wielu lat aktywnie działamy na rynku nieruchomości, możemy również pochwalić się długim stażem pracy na budowie. Stworzyliśmy zgrany zespół, a zdobyte doświadczenie wykorzystujemy, by projektować dla Państwa zarówno piękne, jak i funkcjonalne nieruchomości. 

Naszą najlepszą rekomendacją są kolejni klienci, którzy w naszej bazie znajdują projekty swoich marzeń. 

Co oferuje HouseCollection?

House Collection jest biurem projektowym branży budowlanej zajmującym się tworzeniem projektów architektoniczno-budowlanych w szczególności domów jednorodzinnych. W naszej ofercie znajdują się domy nowoczesne o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych oraz domy tradycyjne zaprojektowane  innowacyjnie  i ekonomicznie. Ofertę poszerzają projekty budynków garażowych oraz wiat. 

Nasza strona internetowa została dopracowana z najdrobniejszymi szczegółami. Oferujemy Państwu szeroki wybór kategorii i starannie przygotowane wizualizacje. Możecie Państwo obejrzeć również filmy przedstawiające bryły budynków z zewnątrz oraz architekturę wnętrz wraz z naszymi propozycjami aranżacji. Jesteśmy przekonani, że ułatwi to Państwu wieloetapowy proces wyboru wymarzonego domu. 

Oferujemy również kompleksowe doradztwo formalno-budowlane oraz adaptacje projektów budowlanych przez naszą platformę HOUSE +