Projekty Domów Z Basenem | w Środku i na Zewnątrz

Projekty domów z basenem

Projekty domów z basenem w HouseCollection 

W HouseCollection przygotowaliśmy dla Państwa projekty domów z basenem zgodne z najnowszymi trendami na rynku nieruchomości. Staramy się, by nasza oferta była urozmaicona, a Inwestorzy o różnych potrzebach znaleźli coś dla siebie. Tworzymy niewielkie, kompaktowe domki idealne dla singli oraz par, komfortowe domy jednorodzinne dla rodzin z dziećmi oraz wille, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Poruszamy się płynnie w rozwiązaniach o metrażu od 60 do 180m2, mając na względzie jak najlepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić podstawową funkcjonalność oraz ciekawe rozwiązania. W naszej bazie domów znajdziecie Państwo domy z dodatkowymi pomieszczeniami: spiżarniąpralnią i suszarniągarderobą oraz gabinetem. Tym z Państwa, którzy szukają odrobiny nowoczesnego luksusu, polecamy nasze projekty domów z basenem. 

Aktywne filtry

Nowoczesny projekt – dom z basenem

Własna nieruchomość stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacji i rozbudowy, dlatego stanowi ciekawą alternatywę dla mieszkania w bloku. Basen w domu nieodłącznie kojarzy się z luksusem i wysokim statusem materialnym. Okazuje się jednak, że współczesna architektura i branża budowlana pozwala zoptymalizować koszt budowy takiej nieruchomości. Inwestycja staje się osiągalna dla większości klientów, którzy planują budowę domu. Nasze projekty domów z basenem na zewnątrz to połączenie ciekawych rozwiązań architektonicznych i rozbudowanej funkcjonalności. Czerpiemy inspiracje z różnych stylów, by zaproponować Państwu najpiękniejsze detale i zdobienia – gotowe elewacje, które wyróżniają się na tle innych nieruchomości. 

 

Projekty domów z basenem na zewnątrz w HouseCollection

W ofercie HouseCollection są dostępne różnorodne projekty. Domy z basenem to nasza odpowiedź na duże zainteresowanie wśród polskich Inwestorów. Biorąc pod uwagę rosnącą amplitudę temperatur w Polsce oraz letnie fale upałów, własny basen z chłodną, czystą wodą jest doskonałym rozwiązaniem. Z łatwością stworzycie Państwo komfortowe i bezpieczne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Wasze pociechy nauczą się pływać pod czujnym okiem rodziców. Będziecie mogli wspólnie bawić się w wodzie lub opalać. Własny basen i odpowiednio zaaranżowana przestrzeń wokół niego stwarza również możliwość organizacji oryginalnych przyjęć rodem z amerykańskich filmów i seriali. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją – na pewno znajdziecie Państwo wymarzony projekt. Dom z basenem to również idealna nieruchomość dla osób, które chcą regularnie uprawiać sport lub potrzebują specjalistycznej rehabilitacji – ćwiczenia wykonywane w wodzie pozwalają odciążyć aparat ruchu. 

 

Dom z basenem – piękna nieruchomość

Nasze projekty domów są przede wszystkim estetyczne. Oferujemy bogato zdobione i reprezentacyjne nieruchomości w stylu klasycznym oraz dworkowym, które są ukłonem w stronę minionych epok i spełnieniem oczekiwań współczesnych Inwestorów. Projektujemy również modne, nowoczesne domy typu stodoła lub budynki szkieletowe o ciekawej konstrukcji. Niezależnie od tego, który projekt z bazy HouseCollection wybierzecie, możemy uwzględnić w naszej propozycji basen. By cieszyć się wodą, nie potrzebujecie Państwo parceli o ogromnym metrażu, wystarczy działka umiarkowanej wielkości. Gwarantujemy, że każdy gość, który znajdzie się w przestronnym salonie z widokiem na ogród z prywatnym basenem, będzie oczarowany. Polecamy również nasze wyjątkowe projekty domów z basenem w środku – idealne rozwiązanie, by móc korzystać z domowej pływalni niezależnie od pogody. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją projektów domów z basenem. Oferujemy nieruchomości w różnym stylu. Jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych propozycji znajdziecie Państwo rozwiązanie, które najlepiej spełni oczekiwania.