Filtruj według

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 3 687,00 zł - 6 501,00 zł

Projekty średnich domów od 150m2 do 180m2

Projekty średnich domów w House Collection

W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty domów, które stanowią połączenie komfortowo urządzonej przestrzeni i rozbudowanej funkcjonalności. Opracowaliśmy kolekcję średnich nieruchomości, by spełnić oczekiwania Inwestorów zainteresowanych przestronną częścią mieszkalną, nowoczesnym designem i wykorzystaniem najnowszych trendów architektonicznych w aranżacji wnętrz. Projekty średnich domów to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku i polskich rodzin. 

Aktywne filtry

Dla kogo projekty średnich domów?

W HouseCollection projektujemy przestronne domy dla rodzin wielodzietnych, które potrzebują stworzonej z pomysłem przestrzeni wspólnej: funkcjonalnego salonu, czy obszernej jadalni oraz komfortowo urządzonych mniejszych pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty nowoczesnych oraz tradycyjnych budynków parterowych i piętrowych. Projekty średnich domów od 150 m2 do 180 m2 z poddaszem użytkowym stanowią świetne rozwiązanie, by zyskać dodatkową przestrzeń, w której można stworzyć przyjemny pokój dla gości lub rodzinną strefę gier. Średnie domy cieszą się zainteresowaniem rodzin 2+2 oraz 2+1, które szukają optymalnej dla siebie przestrzeni oraz wygody.  Polecamy projekty nieruchomości o większym metrażu z oferty HouseCollection również tym z Państwa, którzy często przyjmują gości i organizują rodzinne przyjęcia. Dodatkowe pokoje świetnie spełnią rolę komfortowych miejsc noclegowych, a przestronny salon będzie doskonałym miejscem do zabawy i wspólnego spędzania czasu. 

Projekty średnich domów – funkcjonalne nieruchomości 

W HouseCollection dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty domów 150, 160, 170 i 180 m2 były opracowane z pomysłem oraz funkcjonalne. W tej kategorii czekają na Państwa domy z wydzieloną: spiżarnią, suszarnią, garderobą oraz gabinetem. Dodatkowe pomieszczenia sprawiają, że przestrzeń staje się uporządkowana i wygodna w codziennym użytkowaniu. W naszych rozwiązaniach przykładamy szczególną wagę do rozkładu pomieszczeń. Zależy nam, by korzystanie z gotowego domu zbudowanego na podstawie projektu z HouseCollection było dla Państwa komfortowe. Koncentrujemy się na aranżacji holu oraz starannym rozplanowaniu ciągów komunikacyjnych, bo dzięki nim poruszanie się po domu większej liczby osób umożliwia wygodne korzystanie ze wszystkich pomieszczeń. Tworzymy również projekty średnich domów z garażem. Nasi projektanci tworzą projekty również z garażami dwustanowiskowymi, często z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym, ponieważ jak wynika z naszego doświadczenia, zaspokaja on potrzeby większych rodzin w sposób optymalny.

Średnie domy – wyjątkowy styl

Nieruchomości z kategorii średnich to bryły, które zostały zaprojektowane przez nasz zespół doświadczonych architektów. Stanowią odzwierciedlenie popularnych stylów architektonicznych. Inwestorom, którzy cenią tradycję, polecamy domy w stylu klasycznym oraz projekty dworków, a dla miłośników nowoczesnych rozwiązań przygotowaliśmy domy typu stodoła, które świetnie łączą niebanalny design z funkcjonalnością. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania – przeszklenia, wygodne tarasy, antresole, projektowane wysokie sufity nad częścią wypoczynkową zwracają uwagę. Także ozdobne, ciekawie zaaranżowane wejścia spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Jeśli wśród gotowych projektów, nie znajdziecie Państwo wymarzonej nieruchomości, z przyjemnością opracujemy indywidulany projekt zgodnie z Waszymi potrzebami. 

Średnie domy ­z kosztami

Podjęcie decyzji o budowie własnego, przestronnego domu to rozpoczęcie poważnego przedsięwzięcia, które wymaga planowania. Na stronie HouseCollection oferujemy projekty średnich domów z gotowym kosztorysem, abyście mogli Państwo zapoznać się z orientacyjnymi kosztami wybudowania nieruchomości już na etapie podejmowania decyzji o wyborze konkretnego projektu. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi projektami średnich domów dostępnych na stronie HouseCollection. Zapraszamy również do kontaktu – nasi projektanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Państwu wybrać najlepszy model.