Filtruj według

Typ

Typ

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Projekty dworków

Współczesne projekty dworków i rezydencji w HouseCollection 

Przedstawiamy wyjątkową kolekcję, która zachwyca połączeniem klasyki i oryginalności. W HouseCollection tworzymy projekty, które wyróżniają się autorskimi pomysłami i doskonałym wyczuciem stylu. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę projektów domów w stylu dworków. To ciekawe rozwiązania, które stanowią połączenie klasycznego designu z ponadczasową funkcjonalnością. Architektura w stylu dworkowym cieszy się uznaniem Inwestorów, ponieważ jest niezwykle reprezentacyjna. Współczesne projekty dworków i rezydencji przenoszą standardy budowania minionych epok do dzisiejszych realiów i sprawiają, że gotowe domy stanowią wizualną atrakcję, która wyróżnia się na tle ulicy oraz osiedla. 

Aktywne filtry

Projekty dworków w różnym stylu

Nowoczesne projekty dworków to połączenie klasycznej architektury z modnym designem. Ponadczasowa bryła z efektywnym wejściem stanowi zaproszenie do reprezentacyjnej przestrzeni domu. Wchodząc do wnętrza, można podziwiać ganek zaprojektowany w każdym detalu, werandę oraz kolumny, które wspierają utworzone zadaszenie. Dworki wiejskie charakteryzują się jasnym tynkiem, estetyczną elewacją oraz dachówką w odcieniu ciepłego brązu lub rudości. To rezydencje, które doskonale komponują się z ładnie zaprojektowanym ogrodem zarówno w stylu angielskim, jak i obsadzonym tradycyjnymi polskimi roślinami. Oferujemy również projekty dworków szlacheckich, w ich elewacjach wykorzystujemy elementy z naturalnego drewna, by nadać im niepowtarzalnego charakteru. Okna w tradycyjnych budynkach są podzielone szprosami, które tworzą z szyby mniejsze części i stanowią ozdobę nieruchomości. 

Projekty dworków w otoczeniu 

Projekty naszych dworków wspaniale prezentują się na większych działkach z frontowym podjazdem. Taka aranżacja podkreśla charakter rezydencji. Projekty dworków staropolskich są inspirowane klasycznym, przedwojennym polskim budownictwem. W naszych propozycjach sięgamy po tradycyjne rozwiązania architektoniczne, które unowocześniamy zgodnie z obowiązującymi trendami. Znajdziecie u nas Państwo dworki parterowe, które doskonale wypełniają przestrzeń działki. Dla inwestorów, którzy oczekują domów o większym metrażu i funkcjonalności, przygotowaliśmy dworki z poddaszem użytkowym. Nasze realizacje zostały tak opracowane, by rozwiązanie dla siebie znalazły zarówno pary i rodziny 2+1, jak również rodziny wielodzietne i wielopokoleniowe szukające swojego miejsca na ziemi. Projektujemy domy dla klientów, którzy szukają reprezentacyjnej, ale jednocześnie funkcjonalnie zaaranżowanej przestrzeni. Dworki idealnie spełniają funkcję domów, w których można organizować przyjęcia i rodzinne spotkania.

Funkcjonalne projekty małych dworków 

Dokładamy wszelkich starań, by w naszych projektach w pełni wykorzystać zaplanowany metraż. W domach o mniejszej przestrzeni łączymy estetyczne detale architektoniczne z kameralnymi i funkcjonalnie urządzonymi pomieszczeniami. Stanowią one połączenie naszego doświadczenia architektonicznego i znajomości potrzeb Inwestorów. Stale rozwijamy naszą kolekcję i poszerzamy ją o projekty małych dworków, by móc zaproponować Państwu nieruchomości w pełni dostosowane do potrzeb. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją dworków. To rezydencje o pięknej architekturze, które wyróżniają się na tle osiedli. Jeśli nie wiecie Państwo, który dom pasuje do Waszej rodziny, z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiedni projekt.