Filtruj według

Kondygnacje

Kondygnacje

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Projekty domów z piwnicą

HouseCollection – uniwersalne projekty domów z piwnicą

Przygotowaliśmy dla Państwa projekty domów z piwnicą 2019, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. W naszych rozwiązaniach kładziemy nacisk zarówno na rozbudowaną funkcjonalność, jak i walory estetyczne nieruchomości. W ofercie domów z piwnicą znajdziecie Państwo zarówno małe, jak i większe budynki zaprojektowane w różnorodnych stylach architektonicznych. Wybierając projekt domu z kolekcji HouseCollection, macie Państwo pewność, że gotowy budynek szybko stanie się wygodnym miejscem do życia dla Waszej rodziny.

Aktywne filtry

Projekty domów z piwnicą 2020 dla kogo?

Nieruchomości z podpiwniczeniem sprawdzają się najlepiej na działce ze spadkiem terenu oraz na parcelach o niewielkiej powierzchni. Jeśli szukacie Państwo optymalnego rozwiązania, by na niedużym terenie zbudować funkcjonalny dom i stworzyć przyjemny ogród, nieruchomość z piwnicą to idealny wybór. Dodatkowe pomieszczenia znajdujące się na najniższej kondygnacji można z łatwością zaadoptować do różnorodnych celów. Domy z piwnicą stanowią praktyczne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób prowadzących własną działalność, czy majsterkowiczów. Jeśli potrzebujecie Państwo dużo miejsca do przechowywania rzeczy świetnym wyborem będzie dom parterowy lub wielokondygnacyjne z piwnicą. Projekty, dostępne w HouseCollection są na tyle różnorodne, że na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. 

Projekty domów z podpiwniczeniem w HouseCollection

W naszej ofercie znajdziecie Państwo domy idealne dla rodzin 2+1 lub 2+2 z kondygnacją przyziemną. Piwnica sprawia, że mimo powiększonego metrażu bryła zachowuje wszystkie walory estetyczne i stanowi idealne tło dla detali architektonicznych. W HouseCollection przygotowaliśmy projekty nieruchomości piętrowych z piwnicą, które są odpowiedzią na zwiększające się zapotrzebowanie Inwestorów na dodatkowe, użytkowe metry kwadratowe przy rosnących w całej Polsce cenach działek w atrakcyjnych lokalizacjach. Wąski dom z kondygnacją przyziemną, piętrem i poddaszem to budynek o licznych walorach użytkowych gotowy do adaptacji na niewielkiej parceli. 

Dom z piwnicą – projekt funkcjonalny 

W naszych projektach dodatkowe metry w przyziemiu zostają dobrze zaadaptowane. Możemy wykorzystać je do celów gospodarczych, tworząc w nich funkcjonalną kotłownię, pralnię oraz suszarnię. Piwnica może również zostać zamieniona w wygodną przestrzeń dla gości lub pokój rozrywkowy dla całej rodziny z grami planszowymi, komputerowymi lub stołem do gry w bilard. Piwnica idealnie sprawdza się również w roli przytulnego kina domowego. Zachęcamy Państwa do stworzenia w przyziemiu przestrzeni do aktywnego wypoczynku – własna sauna, jacuzzi, czy siłownia znacznie podnosi komfort mieszkania. Kondygnację przyziemną można zaadaptować również do potrzeb dorastających dzieci w rodzinach wielodzietnych – własna przestrzeń zapewni im niezbędną intymność. Stworzenie w piwnicy dodatkowego pokoju pozwala odciążyć inne pomieszczenia w domu i jeszcze lepiej zagospodarować przestrzeń.  Co więcej, w piwnicy możemy również zaprojektować garaż, co pozwoli zyskać dodatkowe metry działki. To dlatego projekty domów z podpiwniczeniem cieszą się dużym zainteresowaniem Inwestorów. 

Projekty domów z piwnicą – koszty inwestycji

W HouseCollection znajdziecie Państwo projekty z kosztorysem. Zależy nam, abyście już na etapie szukania wymarzonego domu, mogli Państwo dokładnie zaplanować wartość finansową całej inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, że budowa nieruchomości może być dużym obciążaniem dla domowego budżetu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by prezentowane kalkulacje były maksymalnie zbliżone do faktycznie ponoszonych kosztów. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi projektami domów z piwnicą. Jesteśmy przekonani, że rozbudowana oferta nieruchomości spotka się z Państwa uznaniem. Jesteśmy do dyspozycji w razie pytań – pomożemy wybrać projekt, który spełni oczekiwania wszystkich członków rodziny.