Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 3 687,00 zł - 4 437,00 zł

Projekty domów z sauną

Nowoczesne projekty domów w HouseCollection 

Nad każdym projektem z bazy HouseCollection, które możecie Państwo oglądać na stronie, pracował zespół doświadczonych architektów. Na etapie powstawania koncepcji, bierzemy pod uwagę oczekiwania Inwestorów, trendy na rynku nieruchomości oraz wszelkie zmiany w branży budowlanej. Zależy nam, by domy, które powstaną zgodnie z naszymi projektami, stały się dla Państwa spełnieniem marzeń o własnej enklawie – spokojnym miejscu, w którym można zwolnić i się zrelaksować po dniu pełnym wyzwań. Obecnie rosnącą popularnością cieszą się projekty domów z sauną, więc w naszych rozwiązaniach również uwzględniamy dodatkowe pomieszczenie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

Aktywne filtry

Domy z sauną – dla kogo? 

Sauna, która jest niezwykle popularna w Finlandii, słynie ze swoich właściwości: oczyszcza organizm z toksyn, rozgrzewa, odpręża i relaksuje. W Polsce można z niej skorzystać w większości klubów fitness oraz w centrach SPA. Coraz więcej Inwestorów decyduje się na projekt domu z sauną, by w zaciszu móc cieszyć się jej dobroczynnymi właściwościami. To doskonały wybór, jeśli dbacie Państwo o swoje zdrowie i samopoczucie. Sauny w naszych propozycjach różnią się wielkością i usytuowaniem. Zależy nam, by zachować maksymalną funkcjonalność oraz zapewnić domownikom korzystającym z sauny niezbędną intymność. Biorąc pod uwagę, jak działa sauna i konieczność przerywania odpoczynku, by schłodzić ciało, rekomendujemy jej ulokowanie blisko łazienki. W takim wariancie nie trzeba spacerować po domu, by dojść do prysznica. W ofercie HouseCollection znajdziecie Państwo również projekty, w których sauna stanowi część pokoju kąpielowego. 

Nowoczesne domy z sauną 

Oferta projektów domów z sauną w HouseCollection to kolekcja nieruchomości, które wyróżniają się ponadczasową elegancją, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi oraz dbałością o detale. Gotowy dom wybudowany na podstawie naszego przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle ulicy oraz osiedla. W bazie HouseCollection znajdziecie Państwo nieruchomości, w których uwzględniono różnorodne rozwiązania na miarę XXI wieku. Jesteśmy przekonani, że wybierzecie dom w pełni dostosowany do Waszych potrzeb. We wszystkich projektach nasi architekci skupiają się aranżacji komfortowej przestrzeni wspólnej oraz zaplanowaniu funkcjonalnych pomieszczeń dodatkowych. Nowoczesny dom wyróżnia nie tylko atrakcyjna bryła, ale przede wszystkim wygoda codziennego korzystania z niego. Oferujemy projekty z: pralnią i suszarnią, spiżarniągarderobą oraz pomieszczeniem gospodarczym, by żyło się Państwu lepiej. Polecamy projekt domu parterowego z sauną z naszej kolekcji, w którym wszystkie pomieszczenia są zlokalizowane na jednej kondygnacji. Jeśli dysponujecie Państwo mniejszą parcelą, na pewno jeden z naszych domów piętrowych lub nieruchomości z poddaszem użytkowym zyska Państwa uznanie. Przy wyborze projektu nieruchomości dwukondygnacyjnej z sauną dodatkowe pomieszczenie zostaje umiejscowione na parterze obok łazienki. 

Mały domu z sauną 

Jeśli marzycie Państwo o niewielkim domku, w którym będziecie mogli żyć niezależnie od sąsiadów na własnej działce z ogródkiem, polecamy jeden z projektów z bazy HouseCollection. W naszych propozycjach dbamy o funkcjonalność i wygodę również na niewielkim metrażu. Mały dom z sauną to idealne rozwiązanie, jeśli chcecie się Państwo wyciszyć po całym dniu i zadbać o siebie. Nieruchomość o niewielkim metrażu z sauną na pewno spełnią oczekiwania par oraz seniorów, którzy ze względu na wieku szybciej marzną. Jesień życia z własną sauną na pewno będzie udana. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją domów z sauną. Nie jesteście Państwo pewni, jaka sauna będzie najlepiej dostosowana do Waszych potrzeb? Służymy radą i pomocą w zakresie wyboru projektu, który spełni Państwa oczekiwania.