Filtruj według

Typ

Typ

Garaż

Garaż

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Cena

Cena

  • 3 437,00 zł - 3 750,00 zł

Projekty domów szkieletowych

Domy szkieletowe – oferta domów szkieletowych HouseCollection 

W HouseCollection przygotowaliśmy dla Państwa trzy typy domów cieszące się najwiekszą popularnością wśród odbiorców. Są to projekty Small Wood, Comfort Wood, Perfect Wood. Każdy projekt domu dostępny jest w opcji bez garażu, z garażem jednostanowiskowym oraz z garażem dwustanowiskowym.

Aktywne filtry

Domy szkieletowe – projekty w HouseCollection 

Przygotowaliśmy dla Państwa projekty domów drewnianych szkieletowych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich Inwestorów. Do największych zalet tych nieruchomości należą niskie koszty budowy. Atutem jest również czas – w porównaniu do innych realizacji okres między rozpoczęciem a zakończeniem budowy jest bardzo krótki i wynosi od trzech do czterech miesięcy. To świetna informacja dla tych z Państwa, którym zależy, by postawić dom w jeden sezon i cieszyć się komfortowym użytkowaniem. W ofercie HouseCollection znajdziecie Państwo domy szkieletowe z kosztorysem. 

Projekty domów drewnianych szkieletowych – wysoka jakość 

Przygotowując dla Państwa projekty domów szkieletowych, dokonaliśmy wszelkich starań, aby cechowały się one wysoką jakością produktu. Konstrukcja domów szkieletowych opiera się na drewnianym szkielecie, którego elementy są prefabrykowane. Przed montażem, drewno poddane jest obróbce – komorowemu suszeniu oraz czterostronnemu struganiu.  Jest także specjalnie impregnowane. Dzięki tym zabiegom zyskuje odpowiednią odporność przeciwwilgociową oraz ogniową. Przestrzeń pomiędzy słupkami ścian jest zazwyczaj ocieplona płytami z wełny mineralnej lub drzewnej. W projektach HouseCollection wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze metody - izolację wdmuchiwaną z celulozy. Całość usztywniona jest płytami gipsowo-kartonowymi oraz OSB i dodatkowo z zewnątrz ocieplona wełną mineralną. Dzięki tym zabiegom domy zbudowane na podstawie projektów przygotowanych w HouseCollection są energooszczędne. Naturalne drewno wykorzystane w procesie budowy i odpowiedni mikroklimat w ich wnętrzach sprawia, że domy  szkieletowe są przyjazne alergikom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne oraz klasyczne domy szkieletowe. Projekty, które tworzymy, są zróżnicowane pod względem metrażu i stylu, by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. 

Projekty domów szkieletowych parterowych w HouseCollection 

Oferujemy przede wszystkim projekty parterowych domów o konstrukcji szkieletowej, które stanowią doskonałą alternatywę dla mieszkania w bloku. Kompaktowe i urokliwe nieruchomości idealnie spełniają oczekiwania rodziny 2+2. Wygodny i funkcjonalny taras, przestronny salon z aneksem kuchennym, rozmieszenie sypialni  i inne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że przestrzeń użytkowa jest w pełni wykorzystana. Współczesne projekty domów parterowych szkieletowych to doskonałe połączenie funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Bryła jest lekka i atrakcyjna. Drewniane domy doskonale komponują się z otoczeniem – przestrzenią tarasu oraz ogrodem. Atutem domów parterowych jest również umieszczenie wszystkich sypialni na jednej kondygnacji, co znacznie ułatwia opiekę nad najmłodszymi członkami rodziny i osobami starszymi. 

Piętrowe domy szkieletowe – projekty z kosztorysem 

W ofercie podstawowej HouseCollection nie uwzględniliśmy piętrowych domów szkieletowych. Dołożymy jednak wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania. Jednak Jeśli spodobał się Państwu któryś z naszych domów o konstrukcji tradycyjnej, zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się czy istnieje możliwość przygotowania jego adaptacji do konstrukcji szkieletowej. 

Piętrowe domy szkieletowe stanowią korzystne rozwiązanie dla Inwestorów,  którzy w nieruchomościach szukają więcej przestrzeni. W pełni wykorzystujemy w nich potencjał dwóch kondygnacji.  Na parterze umieszczamy funkcjonalną kuchnię i przestronny salon – ten zabieg sprawia, że ta część domu staje się przestrzenią wspólną. Na poddaszu lokujemy wygodne sypialnie i łazienkę. Taki rozkład pomieszczeń ma wpływ na komfort przebywania w domu – jego mieszkańcy mogą spędzać czas wspólnie lub oddzielnie w przestrzeni prywatnej. To świetnie rozwiązanie dla rodzin z dorastającymi dziećmi. Domy szkieletowe dzięki prostej konstrukcji mają ogromne możliwości rozbudowy i przebudowy – to budynki rozwojowe, których bryłę można z łatwością dostosować do zmieniających się potrzeb. Wybierając domy szkieletowe z kosztorysem z HouseCollection, otrzymujecie Państwo informację o orientacyjnych kosztach inwestycji. Wstępna kalkulacja pomoże jeszcze lepiej przygotować się do budowy wymarzonego domu o konstrukcji szkieletowej. 

Zachęcamy do wybrania jednego z projektów z oferty HouseCollection, a także do skorzystania z naszej oferty wykonawstwa poprzez platformę House +.  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wskażemy rozwiązania w pełni dostosowane do Państwa potrzeb.