Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie internetowej HouseCollection. Znajdziecie Państwo tutaj nasze projekty domów w różnych stylach, o zróżnicowanym metrażu, liczbie kondygnacji i pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych starannie opracowanych propozycji, czeka na Was ta wymarzona! 

Baza wiedzy 

To nasz przewodni, który wzbogaci Państwa wiedzę z zakresu zasad wyboru projektu domu oraz z prawa budowlanego. Zapraszamy do zapoznania się z: 

    • Co zawiera projekt?

    • Zmiany w projekcie

    • Adaptacja projektu

    • Porady prawno-budowalne

Przygotowaliśmy ten krótki przewodnik, by ułatwić Państwu korzystanie z naszej strony. 

Jak poruszać się po sklepie House Collection?

Stworzyliśmy prosty i intuicyjny system wyszukiwania projektów. 

Wystarczy, że zaznaczycie Państwo określone kryteria w naszej wyszukiwarce, by móc obejrzeć  nieruchomości o konkretnym metrażu, liczbie pokoi, czy rodzaju dachu. Wyszukiwarka i filtry są bardzo intuicyjne – wystarczy kilka kliknięć, by znaleźć dom swoich marzeń. 

Możecie Państwo również zapoznać się ze wszystkimi naszymi projektami w wybranej kategorii na przykład projekty domów nowoczesnych lub nieruchomości z antresolą. Jeśli szukacie Państwo inspiracji, zachęcamy do zapoznania się z całą bazą projektów domów HouseCollection. 

W sekcji baza wiedzy znajdziecie Państwo niezbędne informacje dotyczące projektów, zmian, jakich możecie w nich dokonywać oraz adaptacji. Przygotowaliśmy również dla Państwa artykuły, z których uzyskacie wiele praktycznych informacji. 

Nasz zespół projektantów pozostaje do Państwa dyspozycji w razie pytań.    

Projekty domów w HouseCollection 

Każdy nasz projekt jest dostępny w wersji podstawowej oraz lustrzanego odbicia. posiada wersję lustrzanego odbicia, To rozwiązanie sprawdza się, gdy ze względu na orientację lub parametry działki, bardziej w przypadku gdy bardziej funkcjonalne jest ustawienie domu na działce w odwrotnej konfiguracji niż wersja podstawowa. 

Po wybraniu wymarzonego domu i dokonaniu płatności, wyślemy do Państwa w ciągu 14 dni roboczych indywidualny i w pełni dostosowany do potrzeb. 

Po wpłaceniu środków zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości pobrania karty wybranego danego projektu oraz obrysu budynku na działce w pliku w formacie edytowalnym. Zakupiony przez Państwa projekt będzie zawierał: część architektoniczno-konstrukcyjną oraz branżę sanitarną i branżę elektryczną. Otrzymacie Państwo od nas 4 egzemplarze projektu z księgą, która składa się z IV tomów. Wraz z kompletem dokumentacji otrzymacie Państwo również zgody na dokonanie zmian w projekcie przez projektanta adaptującego.

Jeśli będziecie Państwo mieli pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasz ekspert udzieli Państwu niezbędnych informacji.