Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 812,00 zł - 5 750,00 zł

Projekty małych domów od 100m2 do 150m2

Projekty małych domów od 100 do 150 m2 w HouseCollection

Małe domy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich Inwestorów, ponieważ bardzo dobrze zaspokajają różnorodne potrzeby. W HouseCollection dokładamy wszelkich starań, by proponowane rozwiązania były odpowiedzią na Państwa oczekiwania dotyczące designu i funkcjonalności. Projekty małych domów od 100 do 150 m2 to nasz sposób na połączenie estetyki z pomysłowymi rozwiązaniami. Tworzymy nieruchomości w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym, ponieważ inspirujemy się nowymi trendami przy jednoczesnej dbałości o potrzeby Inwestorów.

Aktywne filtry

Małe domy – duże możliwości

Nasz zespół architektów bardzo lubi projektować małe domy, ponieważ stworzenie funkcjonalnych i wygodnych wnętrz na ograniczonym metrażu to wyzwanie. W HouseCollection mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają nam przygotowywanie projektów o licznych walorach użytkowych. W naszych małych domach umieszczamy komfortową strefę wspólną, wygodny hall oraz pomieszczenia, które ułatwiają codzienne wykonywanie obowiązków oraz zarządzanie domem. Polecamy projekty z garderobą, spiżarnią i suszarnią – dzięki nim prace domowe staną się przyjemnością. W kolekcji znajdziecie Państwo projekty małych domów z gabinetem. Przy licznej rodzinie to pomieszczenie może stać się ostoją dla pani lub pana domu oraz miejscem, w którym będą przyjmowani gości. 

Dla kogo małe domy od 100 do 150 m2?

Małe domy dostępne w HouseCollection to idealny wybór dla rodzin z dziećmi oraz tych z Państwa, którzy cenią funkcjonalne przestrzenie. W prezentowanej kolekcji znajdziecie Państwo wygodne domy: 110, 120, 130 i 140 m2, urządzone zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym stylu. To idealny wybór dla Inwestorów, którym zależy na przytulnym domu i optymalnym metrażu.  

Małe domy na działce 

Małe domy nie wymagają dużej przestrzeni działki, więc możecie Państwo wybudować swoją nieruchomość marzeń również na niewielkiej parceli. Ciekawy design oraz starannie dobrane detale architektoniczne sprawiają, że domy od 100 do 150 m2 mogą konkurować z okazałymi rezydencjami i stanowić ich przytulny, mniejszy wariant. Estetyczna elewacja w jasnych kolorach, przestronne przeszklenia i starannie zaprojektowane wejście – to elementy, które wyróżniają projekty HouseCollection. Z naszymi rozwiązaniami Państwa nieruchomość będzie doskonale prezentowała się na tle innych domów na tej samej ulicy oraz całego osiedla.  

Funkcjonalne małe domy

W House Collection skupiamy się, by małe nieruchomości były funkcjonalne. Zgodnie z najnowszymi trendami oferujemy projekty małych domów od 100 do 150 m2 z garażem jedno- lub dwustanowiskowym. Garaż zintegrowany z bryłą domu doskonale się prezentuje i pozwala użytkować samochód w komfortowy sposób. Atutem domów, które są połączone z garażem, jest możliwość ich ustawienia blisko ulicy i stworzenia za domem intymnego ogrodu, w którym domownicy będą chętnie spędzać czas. W HouseCollection oferujemy również  projekty małych domów z poddaszem użytkowym. Dodatkową przestrzeń można przeznaczyć na pokój dla nastolatka lub komfortową przestrzeń dla gości. 

Projekty małych domów a koszty budowy

Wszystkie nasze projekty od 100 do 150 m2 mają orientacyjne kosztorysy, abyście mogli Państwo poznać składowe kosztów przed podjęciem decyzji o wyborze określonego projektu. W HouseCollection dokładamy wszelkich starań, by projekty były połączeniem wysokiego standardu oraz optymalnych kosztów, jakie poniesiecie Państwo, by zrealizować inwestycję.  

Z przyjemnością pomożemy Państwu spełnić marzenie o budowie domu – zapraszamy do kontaktu!