Projekty Domów Wielorodzinnych | Dom Wielorodzinny

Projekty domów wielorodzinnych

Filtruj według

Typ

Typ

Garaż

Garaż

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Cena

Cena

  • 3 500,00 zł - 4 200,00 zł

Projekty domów wielorodzinnych w HouseCollection

Dla tych z Państwa, którzy szukają możliwości budowy domu wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi, w HouseCollection przygotowaliśmy projekty domów wielorodzinnych. To nowoczesne propozycje, które łączą ponadczasową funkcjonalność użytkową i nowoczesny design. Nasz zespół architektów pracuje nad tym, by zaoferować Państwu przestronne i w pełni niezależne budynki z takim samym układem pomieszczeń. Wybór domów bliźniaczych to sposób na spełnienie marzeń o inwestycji we własną nieruchomość. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych projektów. 

Aktywne filtry

Dla kogo domy wielorodzinne? 

Jeśli szukacie Państwo sposobu, by rozdzielić koszty zakupu działki między inwestorów, proponujemy projekty domów wielorodzinnych z HouseCollection. To nowoczesne nieruchomości, które charakteryzują się komfortowym rozkładem pomieszczeń, zastosowaniem wielu nowoczesnych i ergonomicznych rozwiązań oraz rozsądnym rozplanowaniem przestrzeni. Nasz zespół architektów w projektach domów dąży do zaspokojenia różnorodnych potrzeb Inwestorów, dlatego dostępne na stronie propozycje są uniwersalne. W gotowych domach zbudowanych według naszych projektów z łatwością stworzycie Państwo mieszkanie dla: singli, par, rodzin z dziećmi oraz seniorów, którzy szukają dla siebie komfortowej nieruchomości na jesień życia. 

Projekty domów wielorodzinnych szeregowych

W HouseCollection tworzymy również projekty domów wielorodzinnych szeregowych, w których z powodzeniem może mieszkać kilka rodzin. Nasze nieruchomości to komfortowe i nowoczesne budynki zaaranżowane zgodnie z obowiązującymi trendami. W realizacjach chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania i zdobienia, które wzbogacają estetykę bryły. Wykorzystujemy naturalne materiały takie jak drewno, kamień do ozdobienia elewacji oraz przeszklenia, które dodają bryle lekkości i doskonale oświetlają wnętrza. Nasze projekty domów wielorodzinnych to nowoczesne budynki, które w zabudowie szeregowej wpływają na estetykę całego osiedla. 

Funkcjonalne domów wielorodzinnych 

W House Collection dążymy do tego, by nasze projekty pomagały Państwu zbudować nieruchomość ładną i funkcjonalną w codziennym użytkowaniu. Dbamy o ergonomiczne rozmieszczenie pomieszczeń, zaprojektowanie wygodnych ciągów komunikacyjnych oraz przyjemnej przestrzeni wspólnej, w której domownicy będą mogli spędzać czas. Dzielimy wnętrza naszych domów na strefy, w których możecie Państwo poruszać się z łatwością. Lokujemy spiżarnię blisko kuchni, a pralnię z suszarnią obok łazienki. W naszych propozycjach projektujemy dużą garderobę lub mniejsze pomieszczenia na ubrania przypisane do poszczególnych pokoi. By mogli Państwo mieszkać wygodnie w naszych domach, na pierwszej kondygnacji urządzamy komfortową strefę dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią oraz osobne pomieszczenie – gabinet. Ten pokój może pełnić również rolę domowego biura, biblioteki, pokoju gier lub miejsca, w którym można przyjmować gości. To, jaki ostateczny kształt przybiorą pomieszczenia, zależy od Państwa inwencji i indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi projektami domów w naszej kolekcji nieruchomości wielorodzinnych. 

Projekty domów wielorodzinnych z kosztorysem

Na stronie HouseCollection znajdziecie Państwo nowoczesne projekty domów wielorodzinnych z kosztorysem podzielone na różne kategorie. Każdy model domu został dokładnie opisany. Uwzględniliśmy również kalkulację budowy konkretnej nieruchomości, abyście mogli Państwo wybrać nieruchomość dla siebie. Jesteśmy przekonani, że orientacyjne określenie kosztów, będzie dla Państwa ważną informacją o wielkości inwestycji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami – oferujemy nowoczesne projekty domów wielorodzinnych, które spełniają różnorodne potrzeby. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu podjąć najlepszą decyzję.