Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 250,00 zł - 6 501,00 zł

Projekty domów parterowych

Projekty domów parterowy w HouseCollection

W HouseCollection koncentrujemy się na tym, by projekty były atrakcyjne dla Inwestorów. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne domy parterowe, które cieszą się obecnie największą popularnością na rynku nieruchomości. Nasze rozwiązania są zróżnicowane pod względem powierzchni użytkowej, ilości pomieszczeń podstawowych i dodatkowych oraz sposobu aranżacji powierzchni wspólnej. Co więcej projekty HouseCollection różnią się stylem architektonicznym – rozwiązanie dla siebie znajdą zarówno Inwestorzy szukający nowoczesnej bryły, jak i miłośnicy klasycznego wzornictwa. Oferujemy domy murowane parterowe 2019, które pomogą spełnić Państwa marzenia o solidnym i wygodnym domu dla całej rodziny. Wielkim atutem budowy domów parterowych jest brak konieczności wykonywania tradycyjnego stropu. W naszych projektach domów parterowych skupiamy się na wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Projektujemy konstrukcję dachu w postaci  prefabrykowanych, drewnianych wiązarów. W takim wypadku konstrukcję stropu nad parterem tworzą dolne pasy drewnianych wiązarów, a wykończenie to systemowy sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych. Rozwiązanie to pozwala na wyeliminowanie kosztów, które musielibyśmy ponieść w przypadku zastosowania tradycyjnego stropu gęstożebrowanego lub wylewanego na budowie, a także stwarza możliwość łatwego ukrycia instalacji oświetleniowej, czy też wentylacji mechanicznej w suficie. Warto również podkreślić, że montaż gotowych wiązarów na ścianach budynku od momentu ich transportu na budowę zajmuje tylko około 1 dzień, podczas gdy na wykonanie tradycyjnego stropu i więźby dachowej należy przeznaczyć o wiele więcej czasu. zajmuje o wiele więcej czasu. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej, bezproblemowej budowie domu, to domy parterowe z bazy projektów HouseCollection będą idealnym rozwiązaniem.

Aktywne filtry

Funkcjonalne projekty małych domów parterowych

W HouseCollection tworzymy projekty domów parterowych z kosztorysem, by już na wstępie zapoznać Państwa z orientacyjną wartością inwestycji. Inwestorzy chętnie wybierają domy bez podpiwniczenia, ponieważ koszty ich budowy są relatywnie niskie, a efekt końcowy spektakularny. Jasny kolor elewacji, subtelne detale, prawdziwa dachówka i wspaniałe wejście – to tylko niektóre elementy, dzięki którym dom zyskuje niepowtarzalny styl. Nieruchomości o niewielkim metrażu to doskonały wybór, jeśli szukacie Państwo alternatywy dla mieszkania w bloku. Brak sąsiadów, własny ogródek, możliwość swobodnego dokonywania zmian wewnątrz i na zewnątrz budynku – to tylko niektóre zalety własnego domu. Większość naszych klientów decyduje się na rozpoczęcie inwestycji, by zyskać niezależność i móc cieszyć się w pełni funkcjonalnym układem. Domy bez piwnicy o niewielkim metrażu w HouseCollection uwzględniają dodatkowe pomieszczenia gospodarcze – osobną pralnię z suszarnią, spiżarnię i garderobę, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Przestronne parterowe rezydencje

Inwestorzy coraz częściej pytają o projekty domów parterowych o powierzchni użytkowej 180 m2 i więcej. Wygodne, przestronne nieruchomości cieszą się zainteresowaniem właścicieli dużych podmiejskich parceli. Domy parterowe o powierzchni ponad 150 m2 stanowią idealny wybór dla dużych rodzin. Więcej informacji o rezydencjach pod miastem znajdziecie Państwo w artykule pt.: „Rezydencja pod miastem: projekty dużych domów 180 m2 i więcej”.  W dużym domu na komfort życia ma wpływ starannie zaprojektowana część nocna z liczbą sypialni równą liczbie domowników. Znaczenie ma również duża strefa dzienna z przestronną jadalnią i wygodnym salonem. Stworzenie miejsca, gdzie wszyscy domownicy mogą spędzać czas, pozwala zacieśniać rodzinne więzi. Duża parterowa nieruchomość może stać się również wygodnym domem wielopokoleniowym, w którym w jednym z pokoi będzie mieszał senior. W HouseCollection polecamy również projekty domów parterowych o mniejszej powierzchni, jako idealne mieszkania dla seniorów. 

Idealne projekty domów jednorodzinnych parterowych 2020

Domy parterowe to również dobry wybór, jeśli szukacie Państwo nieruchomości dla całej rodziny i planujecie w niej zamieszkać z małymi dziećmi. Nieruchomości parterowe z wygodną strefą dzienną i zaciszną częścią nocną są bardzo dobrze dostosowane do potrzeb małych i dużych mieszkańców. Domy bez schodów z dobrze rozplanowanymi ciągami komunikacyjnymi docenią rodzice, których pociechy dopiero uczą się chodzić. Wygoda spania na jednej kondygnacji będzie odczuwalna również w nocy, kiedy dziecko trzeba przewinąć lub przytulić, gdy się obudzi. W HouseCollection oferujemy projekty domów jednorodzinnych parterowych o zróżnicowanym metrażu z funkcjonalnym układem pomieszczeń, które zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że w tych nieruchomościach może komfortowo mieszkać również liczna rodzina. Architekci z HouseCollection projektują wygodne przestrzenie wspólne oraz pokoje, w których każdy z domowników będzie mógł wypocząć. Taras i duży ogród to niezbędne elementy, które tworzą współczesny dom parterowy, a jednocześnie znacznie ułatwiają codzienną opiekę nad pociechami. Wspólne spędzanie czasu w ogrodzie to doskonała rozrywka. Jeśli marzycie Państwo o nieruchomości otwartej na ogród, polecamy domy z tarasem dostępne w naszej bazie. Projekt najlepszego domu parterowego dla siebie znajdziecie Państwo na stronie HouseCollection. 

Domy parterowe, które spełniają oczekiwania Seniorów 

Polecamy nasze projekty, jeśli szukacie Państwo nieruchomości na piękną jesień życia. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń, cisza i własny ogród, w którym można przyjemnie spędzać czas niemal przez cały rok – to idealne warunki dla seniorów. W HouseCollection dbamy o to, by nasze projekty domów całorocznych były wygodne i ekonomiczne. Odpowiednie rozwiązania – rekomendujemy zainstalowanie kotłowni i systemu ogrzewania podłogowego –  sprawiają, że koszty ogrzewania nieruchomością są niewielkie, a temperatura przyjemna również w okresie mrozów. Nasze projekty uwzględniają również garaż jedno- lub dwustanowiskowy z osobnym miejscem na narzędzia ogrodnicze. Zamieszkanie w jednym z domów parterowych z kolekcji HouseCollection to idealny pomysł na szczęśliwą emeryturę. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym artykułem pt.: „Budujemy dom! Dla kogo projekty domów parterowych to dobre rozwiązanie?”, w którym znajdziecie Państwo więcej informacji na temat tego, dla kogo dom parterowy to najlepsze rozwiązanie. 

Nowości w ofercie HouseCollection – projekty domów parterowych o niewielkim metrażu

Nieustannie pracujemy nad projektami domów, które spełnią oczekiwania współczesnych Inwestorów. Szukamy ciekawych rozwiązań architektonicznych, by wnętrza naszych domów były funkcjonalne, a same budynki wyróżniały się na tle ulicy, a nawet całego osiedla. Pod uwagę bierzemy również zmieniające się preferencje oraz możliwości Inwestorów. Obecnie dużym zainteresowaniem klientów cieszą się projekty domów parterowych o niewielkim metrażu. Nieruchomości poniżej 100 m2 stanowią ciekawą alternatywę dla mieszkania w apartamentowcu. Liczne zalety sprawiają, że inwestycja jest pod wieloma względami atrakcyjna. Taras z ogrodem, który można zaprojektować według własnych preferencji, tworząc zarówno piękne kwietniki, jak i komfortowe miejsce do biesiadowania, to jedno. Ważnym argumentem przemawiającym za budową domu jest również oddalenie od sąsiadów, które jest obecnie nierozerwalnie związane z komfortem oraz z bezpieczeństwem. Co więcej, własny budynek gwarantuje niezależność i umożliwia podejmowanie samodzielnych decyzji dotyczących zagospodarowania terenu. Jednocześnie biorąc pod uwagę rosnące ceny mieszkań oraz koszty eksploatacji nieruchomości wielorodzinnych, własny dom jest opłacalną inwestycją długoterminową. To wszystko sprawia, że projekty domów parterowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Inwestorów, a nieruchomości o niewielkim metrażu zyskują ich uznanie.  

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc wybrać najlepszy projekt. Służmy radą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.