Projekty Domów Parterowych | Doskonałe Rozwiązania

Projekty domów parterowych

Filtruj według

Projekty domów parterowy w HouseCollection

W HouseCollection koncentrujemy się na tym, by projekty były atrakcyjne dla Inwestorów. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne domy parterowe, które cieszą się obecnie największą popularnością na rynku nieruchomości. Nasze rozwiązania są zróżnicowane pod względem powierzchni użytkowej, ilości pomieszczeń podstawowych i dodatkowych oraz sposobu aranżacji powierzchni wspólnej. Co więcej projekty HouseCollection różnią się stylem architektonicznym – rozwiązanie dla siebie znajdą zarówno Inwestorzy szukający nowoczesnej bryły, jak i miłośnicy klasycznego wzornictwa. Oferujemy domy murowane parterowe 2019, które pomogą spełnić Państwa marzenia o solidnym i wygodnym domu dla całej rodziny. Wielkim atutem budowy domów parterowych jest brak konieczności wykonywania tradycyjnego stropu. W naszych projektach domów parterowych skupiamy się na wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Projektujemy konstrukcję dachu w postaci  prefabrykowanych, drewnianych wiązarów. W takim wypadku konstrukcję stropu nad parterem tworzą dolne pasy drewnianych wiązarów, a wykończenie to systemowy sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych. Rozwiązanie to pozwala na wyeliminowanie kosztów, które musielibyśmy ponieść w przypadku zastosowania tradycyjnego stropu gęstożebrowanego lub wylewanego na budowie, a także stwarza możliwość łatwego ukrycia instalacji oświetleniowej, czy też wentylacji mechanicznej w suficie. Warto również podkreślić, że montaż gotowych wiązarów na ścianach budynku od momentu ich transportu na budowę zajmuje tylko około 1 dzień, podczas gdy na wykonanie tradycyjnego stropu i więźby dachowej należy przeznaczyć o wiele więcej czasu. zajmuje o wiele więcej czasu. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej, bezproblemowej budowie domu, to domy parterowe z bazy projektów HouseCollection będą idealnym rozwiązaniem.

Aktywne filtry

Funkcjonalne projekty małych domów parterowych

W HouseCollection tworzymy projekty domów parterowych z kosztorysem, by już na wstępie zapoznać Państwa z orientacyjną wartością inwestycji. Inwestorzy chętnie wybierają domy bez podpiwniczenia, ponieważ koszty ich budowy są relatywnie niskie, a efekt końcowy spektakularny. Jasny kolor elewacji, subtelne detale, prawdziwa dachówka i wspaniałe wejście – to tylko niektóre elementy, dzięki którym dom zyskuje niepowtarzalny styl. Nieruchomości o niewielkim metrażu to doskonały wybór, jeśli szukacie Państwo alternatywy dla mieszkania w bloku. Brak sąsiadów, własny ogródek, możliwość swobodnego dokonywania zmian wewnątrz i na zewnątrz budynku – to tylko niektóre zalety własnego domu. Większość naszych klientów decyduje się na rozpoczęcie inwestycji, by zyskać niezależność i móc cieszyć się w pełni funkcjonalnym układem. Domy bez piwnicy o niewielkim metrażu w HouseCollection uwzględniają dodatkowe pomieszczenia gospodarcze – osobną pralnię z suszarnią, spiżarnię i garderobę, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Idealne projekty domów jednorodzinnych parterowych 2020

Domy parterowe to również dobry wybór, jeśli szukacie Państwo nieruchomości dla całej rodziny. Nieruchomości bez schodów z dobrze rozplanowanymi ciągami komunikacyjnymi docenią rodzice, których pociechy dopiero uczą się chodzić. Wygoda spania na jednej kondygnacji będzie odczuwalna również w nocy, kiedy dziecko trzeba przewinąć lub przytulić, gdy się obudzi. W HouseCollection oferujemy projekty domów jednorodzinnych parterowych o zróżnicowanym metrażu z funkcjonalnym układem pomieszczeń, które zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że w tych nieruchomościach może komfortowo mieszkać również liczna rodzina. Architekci z HouseCollection projektują wygodne przestrzenie wspólne oraz pokoje, w których każdy z domowników będzie mógł wypocząć. Taras i duży ogród to niezbędne elementy, które tworzą współczesny dom parterowy. Projekt dla siebie znajdziecie Państwo na stronie HouseCollection. 

Domy parterowe, które spełniają oczekiwania Seniorów 

Polecamy nasze projekty, jeśli szukacie Państwo nieruchomości na piękną jesień życia. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń, cisza i własny ogród, w którym można przyjemnie spędzać czas niemal przez cały rok – to idealne warunki dla seniorów. W HouseCollection dbamy o to, by nasze projekty domów całorocznych były wygodne i ekonomiczne. Odpowiednie rozwiązania – rekomendujemy zainstalowanie kotłowni i systemu ogrzewania podłogowego –  sprawiają, że koszty ogrzewania nieruchomością są niewielkie, a temperatura przyjemna również w okresie mrozów. Nasze projekty uwzględniają również garaż jedno- lub dwustanowiskowy z osobnym miejscem na narzędzia ogrodnicze. Zamieszkanie w jednym z domów parterowych z kolekcji HouseCollection to idealny pomysł na szczęśliwą emeryturę. 

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc wybrać najlepszy projekt. Służmy radą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.