Projekty domów bliźniaczych

Domy bliźniaków – domy dostosowane do potrzeb

Marzenie o własnym domu możecie Państwo zrealizować na wiele różnych sposób. W HouseCollection spełniamy oczekiwania Inwestorów i regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowe modele i kolekcje. Projekty bliźniaków to kategoria, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem naszych Klientów. Wszystkie pomysły na domy w HouseCollection zostały starannie opracowane i spełniają oczekiwania Inwestorów zarówno pod względem atrakcyjnego designu, jak i rozbudowanej funkcjonalności. Projekty domów bliźniaków to nasz pomysł na nieruchomości idealnie dostosowane do potrzeb rodzin wielopokoleniowych. Polecamy Państwu nasze rozwiązania, jeśli lubicie mieszkać w bliskim otoczeniu sąsiadów lub planujecie wspólną inwestycję z rodziną bądź znajomymi. Przed podjęciem decyzji o wspólnym budowaniu domu typu bliźniak warto poznać gust architektoniczny przyszłych sąsiadów. Jeśli jest spójny, na pewno z łatwością wybierzecie projekt, który spełni Wasze oczekiwania i wybierając jedną z propozycji z HouseCollection, wybudujecie wymarzony dom.  

Aktywne filtry

Projekty bliźniaków – domy dostosowane do potrzeb

Domy w HouseCollection są dostępne w wielu wariantach i rodzajach kompozycji. W ofercie znajdziecie Państwo projekty: nieruchomości z podpiwniczeniem i piętrowych z poddaszem użytkowym lub strychem. Skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, dodając w naszych realizacjach: spiżarnie, suszarnie oraz funkcjonalne garderoby. W przypadku nieruchomości piętrowych na parterze projektujemy komfortową przestrzeń wspólną, a na piętrze wygodne sypialnie i łazienki. Projekty bliźniaków dwulokalowych zakładają stworzenie dwóch niezależnych mieszkań: osobna klatka schodowa, dwa garaże, dwa tarasy i własna część ogrodu sprawiają, że dwie rodziny mogą komfortowo dzielić nieruchomość. Co więcej, gotowe projekty domów bliźniaczych to świetne rozwiązanie, by optymalnie zagospodarować powierzchnię działki również na obszarze, gdzie jest niewiele miejsca.  

Domy bliźniacze – nowoczesne nieruchomości w HouseCollection 

W HouseCollection inspirujemy się różnymi stylami, a pomysły czerpiemy z najnowszych trendów architektonicznych. Zależy nam, by proponować Państwu jedynie takie nieruchomości, w których udało się osiągnąć efekt synergii między starannie opracowanym designem a rozbudowaną funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdzie Państwo projekty bliźniaków parterowych – wygodnych domów w stylu nowoczesnym, które świetnie się prezentują i wyróżniają na tle innych nieruchomości. Warto jednak pamiętać, że wymagają one większych nakładów finansowych niż domy w wariancie piętrowym między innymi z uwagi na kupno odpowiednio dużej działki budowlanej. Projekty tworzone przez zespół doświadczonych architektów z HouseCollection  stanowią ozdobę każdego osiedla, dzięki ciekawym rozwiązaniom i pomysłowej aranżacji. W naszych projektach dbamy o stworzenie stylowej i spójnej bryły z wnętrzem dostosowanym do potrzeb wszystkich domowników. 

Małe bliźniaki – domy do komfortowego mieszkania

Dla Inwestorów, którym zależy na komfortowej przestrzeni i optymalnym metrażu, przygotowaliśmy projekty małych domów bliźniaczych. Gotowe nieruchomości stanowią spójne połączenie koncepcji architektonicznych i rozbudowanej funkcjonalności. Tworzymy projekty domów, w których w pełni wykorzystujemy przestrzeń użytkową. Nasze nieruchomości są tak zaaranżowane, że ułatwiają codzienne funkcjonowanie ich mieszkańcom.  To idealny wybór dla par oraz rodzin 2+1, które potrzebują więcej prywatności niż w tradycyjnym bloku. Również osoby starsze, które szukają komfortowego mieszkania na jesień życia, docenią zalety małego domu w formie bliźniaka, gdzie bliska obecność sąsiadów bądź najbliższej rodziny daje poczucie bezpieczeństwa.  

Projekty z kosztorysem w HouseCollection

Nasze projekty wyróżniają się świetnym designem i różnorodnością. Nasze domy bliźniacze to bryły, których elewacje pokryte są estetycznymi zdobieniami i detalami architektonicznymi. Odpowiednio dobrane kolory tynków sprawiają, że kompaktowe budynki wielorodzinne tworzą harmonijną całość. Tworzymy projekty z kosztorysem, abyście mogli Państwo poznać wielkość inwestycji już na etapie wybierania idealnej aranżacji na miarę swoich potrzeb. 

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy wybrać projekt domu bliźniaka, który spełni Państwa potrzeby.