Projekty domów ze spiżarnią

Projekty domów ze spiżarnią w HouseCollection 

Nasz zespół doświadczonych projektantów koncentruje się na tworzeniu rozwiązań, które są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Dlatego projekty domów dostępne w HouseCollection cieszą się uznaniem i rosnącym zainteresowaniem polskich Inwestorów. Zależy nam, by nieruchomości budowane na podstawie naszych opracowań były komfortowe, a mieszkanie w nich sprawiało przyjemność. W HouseCollection przygotowaliśmy dla Państwa domy ze spiżarnią w różnych stylach architektonicznych o zróżnicowanym metrażu. 

Aktywne filtry

Dom Lizbona

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 149,34 m2,
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
2 800,00 zł 3 800,00 zł -1 000,00 zł
Dom Delia

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 143,35 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
2 900,00 zł 3 900,00 zł -1 000,00 zł
Dom Budva 2

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 179,18 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
2 900,00 zł 3 900,00 zł -1 000,00 zł

Dla kogo dom ze spiżarnią?

Komfortowy dom to taki, który spełnia Państwa oczekiwania pod względem funkcjonalności. W naszych projektach staramy się uwzględnić różne udogodnienia, nowoczesne rozwiązania oraz w przemyślany sposób planować pomieszczenia dodatkowe takie jak: pralnia z suszarnią oraz spiżarnia. Dla osób, które lubią gotować i jeść posiłki w domu dodatkowe metry z miejscem do przechowywania to doskonałe rozwiązanie. Ulubione produkty będą zawsze pod ręką, a większe zakupy można wygodnie rozłożyć na półkach. Projekt domu ze spiżarnią to doskonały wybór dla par i świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, gdzie spożywana jest duża ilość produktów spożywczych. 

Czy spiżarnia jest w domu potrzebna? 

Spiżarnia to jedno z pomieszczeń dodatkowych, którego wygodę użytkowania na pewno docenicie Państwo w dłuższej perspektywie czasu. Podstawową rolą spiżarni jest odciążenie szafek kuchennych – koniec z upychaniem zapasów i traceniem czasu na szukanie konkretnych produktów spożywczych. Dzięki wygodnym półkom bez trudu przechowacie Państwo w odpowiednich warunkach większe zakupy, czy zapasy. Polecamy Państwu nasze propozycje z HouseCollection z pomieszczeniem dodatkowym, czyli kuchnia ze spiżarnią – bliska odległość obu pomieszczeń sprawia, że codzienne gotowanie staje się przyjemnością. W HouseCollection zależy nam, by budynki tworzone na podstawie naszych projektów były w pełni funkcjonalne, a spiżarnia może stać się integralną częścią domu niezależnie od metrażu nieruchomości. 

Projekty domów – kuchnia ze spiżarnią 

Kuchnia połączona ze spiżarnią to bardzo dobre rozwiązanie i skuteczny sposób na ograniczenie czasu przeznaczanego na rozpakowywanie zakupów oraz przyrządzanie potraw. Rodziny mieszkające z dziećmi mogą z łatwością zaangażować również najmłodszych członków rodziny w codzienne czynności związane z gotowaniem i gospodarowaniem zapasami. W HouseCollection oferujemy różnorodne projekty, w których spiżarnia może mieć od 2 do nawet 10m2. 

Unikalne projekty domów ze spiżarnią w każdym stylu 

W naszej kolekcji domów ze spiżarnią znajdziecie Państwo unikalne projekty, które łączą atrakcyjny design z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Śledzimy aktualne trendy na rynku nieruchomości oraz nieustannie szukamy inspiracji dla nowych pomysłów, o które uzupełniamy naszą kolekcję. W HouseCollection projektujemy: domy nowoczesnenieruchomości typu stodoła oraz domy szkieletowe, które stanową połączenie estetycznej bryły i ciekawego wykończenia. W naszych rozwiązaniach sięgamy po naturalne materiały – drewno, kamień, ozdobne tynki, chętnie tworzymy również przeszklenia – ściany z dużymi oknami sprawiają, że budynek zyskuje lekkość, a pomieszczenia stają się dobrze oświetlone. Dla Inwestorów, którzy preferują tradycyjne nieruchomości, przygotowaliśmy nasze projekty domów klasycznych oraz dworków. Możecie Państwo zdecydować się również na jedną z naszych propozycji nieruchomości budżetowych o zoptymalizowanych kosztach budowy. Domy ze spiżarnią to pięknie nieruchomości, które wyróżniają się niebanalnym zdobnictwem i ciekawą bryłą. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją domów ze spiżarniami. Służymy radą i chętnie pomożemy Państwu wybrać nieruchomość, która swoim stylem i funkcjonalnością spełni oczekiwania.