Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 250,00 zł - 6 501,00 zł

Projekty domów z dachem dwuspadowym

Domy z dachem dwuspadowym w HouseCollection

W HouseCollection znajdziecie Państwo wyjątkową kolekcję projektów, które prezentują tradycyjny styl i ponadczasową jakość. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by w przygotowywanych propozycjach odnaleźć balans pomiędzy estetyką budynku a funkcjonalnością użytkową. Wybierając projekty z bazy HouseCollection, otrzymujecie Państwo budynek, który szybko stanie się wygodnym miejscem do życia. Nasze propozycje różnią się: ilością kondygnacji, ogólnym metrażem, ilością i rodzajem pomieszczeń dodatkowych oraz udogodnieniami. W kolekcji domów z dachem dwuspadowym na pewno znajdziecie Państwo nieruchomość dla siebie. 

Aktywne filtry

Dom Almeria

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 168,69 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
6 050,00 zł 6 500,00 zł -450,00 zł
Dom Malaga

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 179,32 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
5 550,00 zł 6 000,00 zł -450,00 zł
Dom Horta

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 77,29 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 425,00 zł 3 875,00 zł -450,00 zł
Dom Luizjana

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 234,68 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 925,00 zł 5 375,00 zł -450,00 zł
Dom Lizbona

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 149,34 m2,
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
4 300,00 zł 4 750,00 zł -450,00 zł
Dom Aribba

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 116,81 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 925,00 zł 4 375,00 zł -450,00 zł
Dom Martin

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 115,56 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
3 175,00 zł 3 625,00 zł -450,00 zł

Projekty domów z dachem dwuspadowym – nowoczesne nieruchomości

Domy z dachem dwuspadowym cieszą się dużym zainteresowaniem polskich Inwestorów. To budynki, w których szkielet dachu tworzą drewniane elementy. Konstrukcja dachów dwuspadowych określa w dużej mierze to, jak będzie wyglądała wyższa kondygnacja budynku. Jeśli zdecydujecie się Państwo na konstrukcję tradycyjną na przykład płatwiowo-słupową lub jętkową, będziecie mieli do dyspozycji i swobodnej aranżacji całe poddasze. Natomiast w przypadku wybrania konstrukcji dachu z więzarów prefabrykowanych na wyższej kondygnacji jest zdecydowanie mniej miejsca – można zaadaptować ją na strych lub niewielkie pomieszczenie użytkowe. Jeśli szukacie Państwo rozwiązania, które pozwoli wykorzystać dodatkową kondygnację, polecamy projekty domów z dachem dwuspadowym. Nowoczesne budynki poza specyficzną konstrukcją mają również dwie ściany szczytowe na krótszych krańcach – można w nie wstawić pełnowymiarowe okna balkonowe bez wprowadzania zmian w bryle budynku. W przypadku tradycyjnych dachów dwuspadowych ich konstrukcję często wzbogaca się lukarnami, by nadać im ciekawy wygląd oraz oświetlić poddasze. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem dla pokrycia dachowego jest dachówka ceramiczna, gont bitumiczny i bardzo modna blacha na rąbek. Miłośnikom modnych domów polecamy nieruchomości w stylu nowoczesnej stodoły z dużymi przeszkleniami, które wpuszczają dużo światła do przestronnego salonu – pomieszczenia połączonego z jadalnią i kuchnią. 

Domy z dachem dwuspadowym – parterowe

Dla zwolenników parterowych nieruchomości przygotowaliśmy w HouseCollection domy parterowe z dachem dwuspadowym. Parterowe nieruchomości mają nowoczesny charakter dzięki zastosowaniu ozdobnych elementów z naturalnego drewna lub kamienia, chromowanych okuć i estetycznie zaaranżowanemu wejściu do domu. W HouseCollection czekają na Państwa propozycje, które doskonale komponują się z niewielkim ogrodem, tarasem i miejscem na grilla. Gotowe domy to wygodne nieruchomości dla całej rodziny – oferujemy budynki o zróżnicowanym metrażu, dowolnym układzie pomieszczeń i liczbie kondygnacji. Domy parterowe to dobry wybór dla rodzin z małymi dziećmi. W projektach dwukondygnacyjnych na parterze obok przestrzeni wspólnej możemy zaprojektować dodatkowe pomieszczenie, które będzie pełniło funkcję gabinetu, biblioteki lub pokoju gościnnego, na piętrze strefę relaksu z prywatnymi sypialniami. Domy z tradycyjnym dachem dwuspadowym idealnie nadają się do adaptacji poddasza, na którym można wygodnie mieszkać. 

Wygodne połączenie domu i garażu w HouseCollection

Inwestorom, którzy są zainteresowani połączeniem domu z garażem, polecamy projekty domów z dachem dwuspadowym w kształcie litery L. To wygodne rozwiązanie, które sprawia, że jednostanowiskowy garaż ma osobny dach. Bryła budynku prezentuje się niezwykle estetycznie i nadaje całej nieruchomości niepowtarzalnego charakteru. Wrota garażowe stanowią ciekawe zdobienie bryły. Nasi projektanci sięgają po elementy z naturalnego drewna oraz kamienia i dopasowują zdobienia elewacji do stylistyki bramy. Domy z HouseCollection z dachem w kształcie litery L prezentują się bardzo nowocześnie i przykuwają uwagę zarówno Inwestorów, jak i gości. Jeśli szukacie Państwo nieruchomości, która wyróżni się na tle innych budynków, polecamy nasze sprawdzić naszą ofertę. 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją nowoczesnych nieruchomości z dachem dwuspadowym w HouseCollection. Nasi specjaliści – doświadczeni projektanci z przyjemnością pomogą Państwu wybrać projekt, który najlepiej spełni oczekiwania.