Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 250,00 zł - 4 000,00 zł

Projekty domów do 100m2

Domy o niewielkim metrażu w HouseCollection

Budowa własnego domu jest bardzo dobrą alternatywą dla kupna mieszkania. Inwestycja gwarantuje niezależność od sąsiadów i wspólnoty, dostęp do zieleni oraz możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku. W HouseCollection przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję funkcjonalnych domów o niewielkim metrażu, które są naszą propozycją na zachowanie kompromisu między kosztami budowy a wygodnymi warunkami życia. Nasze domy do 100m2 to uniwersalne rozwiązania przygotowane w taki sposób, by spełniały potrzeby różnorodnych klientów. 

Aktywne filtry

Dla kogo domek?

Jeśli marzycie Państwo o własnym ogródku, wygodnym garażu i przestronnym salonie, to wśród naszych propozycji na pewno znajdziecie projekt, który spełni Wasze oczekiwania. Stworzyliśmy kolekcję domów do 100m2, żeby móc proponować funkcjonalne nieruchomości: singlom, parom w młodym wieku oraz seniorom,  zbliżającym się do pięknej jesieni życia. Mieszkanie we własnym domku z ogrodem i tarasem to dobry pomysł również dla rodziny 2+1. Oferujemy projekty małych domów o powierzchni użytkowej podobnej do metrażu średnich i dużych mieszkań. Jak wynika z naszego doświadczenia, budowa własnego domu z ogródkiem może okazać się rozwiązaniem bardziej opłacalnym finansowo niż kupno dużego mieszkania. Nieruchomości, które powstają na podstawie naszych pomysłów, charakteryzuje przemyślany rozkład pomieszczeń oraz doskonałe zaaranżowanie przestrzeni użytkowej. Projekty domów do 100 m2 HouseCollection to najczęściej bryły bez stanowiska garażowego, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy przestrzeń na funkcjonalny salon, jadalnię lub dodatkowy pokój. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty tradycyjnych i nowoczesnych garaży wolnostojących jedno- i dwustanowiskowych oraz wiat, które są idealnym rozwiązaniem dla małych domów bez stanowiska garażowego. 

Zalety małych domów

W HouseCollection skupiamy się na nieustannej rozbudowie kolekcji niewielkich domów, ponieważ te projekty wzbudzają stale bardzo duże zainteresowanie naszych Klientów.  Nieruchomości o małym metrażu mają wiele zalet. Można je wpisać w niemal każdą przestrzeń działki, również nieregularną oraz niewielką parcelę. Co więcej, kompaktowe budynki są ekonomiczne – potrzeba relatywnie mało energii, by je ogrzać zimą lub ochłodzić latem do przyjemnej temperatury. Niewielkie domy są również ekologiczne – ich mieszańcy zużywają relatywnie mało energii, a sadząc drzewa na terenie swojej działki, pozytywnie wpływają na lokalny ekosystem. W naszych projektach koncentrujemy się optymalnym zaaranżowaniu przestrzeni w taki sposób, by na niewielkim metrażu zarówno stworzyć domownikom wygodną przestrzeń wspólną, jak i zapewnić intymność. W ofercie projektów nieruchomości o niewielkim metrażu HouseCollection na pewno znajdziecie Państwo rozwiązanie dla siebie.

Mały metraż – duża funkcjonalność 

Nasz zespół doświadczonych architektów nieustannie pracuje nad tym, by połączyć wygodę użytkowania z funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wyglądem nieruchomości. Projektujemy domy do 100 m2 z poddaszem użytkownym i dachem dwu- lub czterospadowym. Adaptacja strychu to świetny pomysł na to, by wygospodarować dodatkową przestrzeń, a także uatrakcyjnić bryłę między innymi poprzez dodanie okien dachowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również domki parterowe z tarasem i miejscem na grilla. Projekty HouseCollection są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach – planujemy pomieszczenia dodatkowe takie jak: spiżarnia, garderoba oraz pralnia, by codzienne wykonywanie obowiązków domowych było wygodne. Czekają na Państwa również domy o małym metrażu i z garażem wolnostojącym lub wiatą. Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją niewielkich nieruchomości w naszej ofercie. 

Mały domek a koszt budowy

W HouseCollection tworzymy projekty domów na każdą kieszeń. Nasze propozycje są na tyle zróżnicowane, że zadowolą nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Jesteśmy świadomi, że decyzja o budowie domu to podjęcie poważnego zobowiązania. Dlatego na naszej stronie znajdziecie Państwo projekty domów do 100 m2 z kosztorysem. Zależy nam, abyście już na etapie wybierania projektu, znali Państwo orientacyjne koszty budowy i mogli zaplanować całą inwestycję. 

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą projektów na naszej stronie internetowej, a jeśli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek pytania, to z przyjemnością pomożemy wybrać domek o niewielkim metrażu, który spełni Państwa oczekiwania.