Filtruj według

Cena

Cena

  • 800,00 zł - 1 000,00 zł

Garaże i wiaty

Projekty garaży i wiat w HouseCollection 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą budynków wolnostojących –  garaży i wiat, które można z łatwością dopasować do estetyki domów reprezentujących różne style architektoniczne. W HouseCollection przygotowujemy dla Państwa propozycje, które są modne i spełniają oczekiwania polskich Inwestorów. Każdy projekt z tej kolekcji opracowaliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale, abyście mogli Państwo cieszyć się garażem lub wiatą idealnie dopasowanymi do swoich potrzeb oraz do powierzchni działki. 

Aktywne filtry

Projekty garaży – jedno lub dwa stanowiska 

Postawienie osobnego budynku to doskonały pomysł, by zyskać więcej wolnej przestrzeni w domu oraz zaplanować wjazd na teren posesji. Tworzymy projekty garaży jednostanowiskowych, w których możecie Państwo komfortowo parkować swój samochód, a także trzymać niezbędne narzędzia gospodarcze i akcesoria ogrodnicze. Wolnostojący garaż sprawia, że przestrzeń działki zostaje optymalnie wykorzystana. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo budynki, które mogą mieć wejścia umieszczone z różnych stron. Dzięki temu będziecie Państwo mogli wygodnie z nich korzystać niezależnie od ich umiejscowienia na działce. Dla par oraz rodzin, które na co dzień korzystają z dwóch samochodów, przygotowaliśmy w HouseCollection projekty garaży dwustanowiskowych. Są to nowoczesne i estetycznie zaprojektowane budynki, które dobrze komponują się z zarówno z działką, jak i z domem. 

Garaże z nowoczesną bramą 

Garaże dostępne w HouseCollection mają dachy dwuspadowe lub wielospadowe pokryte blachą w kolorystyce spójnej z dachem na budynku mieszkalnym. Staramy się, by nasze projekty były funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu – w budynkach montujemy nowoczesne bramy, dzięki którym możecie Państwo z łatwością korzystać z garażu o każdej porze roku. Jeśli nie chcecie Państwo angażować środków w budowę garażu, dobrym rozwiązaniem jest również postawienie na działce wiaty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne projekty. Szerokie zadaszenie wiaty skutecznie chroni samochody przed mrozem, szronem i opadami śniegu, a stabilna konstrukcja sprawia, że konstrukcja jest wytrzymała i odporna na różne warunki atmosferyczne. 

Garaże – istotna estetyka budynku 

W naszych projektach szukamy złotego środka między estetyką budynku a jego funkcjonalnością. Zależy nam, by proponowane rozwiązania były odzwierciedleniem trendów w budownictwie i trafiały w gusta Inwestorów. To dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne garaże o prostej bryle oraz nowoczesne, zaprojektowane z pomysłem budynki, w których każdy detal ma znaczenie. Wszystkie nasze projekty możecie Państwo z łatwością dopasować do stylu i estetyki pozostałych zabudowań na działce. Duży wpływ na ostateczny wygląd garażu ma również kolor tynku oraz blachy, którą jest pokryty dach, a także rodzaj zastosowanej bramy. Tym z Państwa, którzy szukają prostego rozwiązania, polecamy jeden z naszych projektów wiat.  

Funkcjonalne garaże w HouseCollection 

W proponowanych rozwiązaniach koncentrujemy się również na ich funkcjonalności. Nasz zespół doświadczonych architektów pracuje nad tym, by dostarczać Państwu projekty, które będą wytrzymałe i solidne. Oferujemy projekty garaży z pomieszczeniem gospodarczym – to dobry wybór, jeśli szukacie Państwo dodatkowej przestrzeni, w której będziecie mogli przechowywać przedmioty oraz projekty garaży z kotłownią. Osobne pomieszczenie z piecem zostało zaprojektowane dla tych z Państwa, którzy chcą zyskać więcej przestrzeni w domu i wydzielić system ogrzewania poza budynek mieszkalny. 

Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci zaproponują projekt, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, który garaż będzie najlepiej pasował do stylu domu oraz metrażu działki z przyjemnością pomożemy wybrać optymalny projekt.