Wszystkie projekty domów

Różnorodne projekty domów w HouseCollection 

Oferta HouseCollection to nowoczesne projekty domów, które mają spełniać różnorodne potrzeby polskich Inwestorów. Nieruchomość dla siebie w naszej bazie znajdą miłośnicy stylu klasycznego z bogatymi zdobieniami, zwolennicy prostych brył oraz miłośnicy naturalnych materiałów i przeszkleń. Nasz zespół architektów koncentruje się na tym, by tworzyć budynki o estetycznej i ciekawej bryle, które będą wyróżniały się na tle ulicy oraz osiedla. Zależy nam, abyście mogli Państwo być dumni ze swojej inwestycji. W każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, by połączyć wygląd bryły z funkcjonalnością jej wnętrza.  

Jest 190 produktów.

Pokazano 1-16 z 190 pozycji

Aktywne filtry

Dom Lizbona

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 149,34 m2,
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
3 154,00 zł 3 800,00 zł -17%
Dom Delia

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 143,35 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 237,00 zł 3 900,00 zł -17%

Spełnienie potrzeb Inwestorów

Jeśli szukacie Państwo domu marzeń, wybór projektu z HouseCollection to strzał w dziesiątkę. Jednym z najczęstszych pytań, jakie stawiają sobie Inwestorzy, jest to dotyczące ilości kondygnacji w budynku – czy wybudować dom z poddaszem czy z nieruchomość parterową? Oba typy domów mają swoje zalety, a wybór zależy od indywidualnych preferencji Inwestora. Staramy się spełniać różnorodne oczekiwania, dlatego w bazie HouseCollection czekają na Państwa zarówno estetyczne i funkcjonalne projekty domów parterowych, jak i również projekty domów z poddaszem

Nasze nieruchomości są komfortowe w codziennym użytkowaniu. Tworzymy wygodne przestrzenie wspólne oraz ciągi komunikacyjne, które ułatwiają poruszanie się po domu. Aranżujemy również wygodne pokoje, ich używanie zapewnia intymność ich mieszkańcom. Każdym dom w HouseCollection jest podzielony na wygodne strefy, które ułatwiają korzystanie z nieruchomości. Dbamy również o odpowiedni rozkład pomieszczeń dodatkowych po to, by codzienne przebywanie w domu było przyjemnością. Projektujemy spiżarnię, pralnię z suszarnią, garderobępomieszczenie gospodarcze i gabinet. Jeśli wybierzecie Państwo dom z piwnicą, możemy zaaranżować w niej kotłownię oraz składzik na narzędzia. W naszych projektach uwzględniliśmy również nieco bardziej luksusowe potrzeby – oferujemy domy z sauną i basenem, które podobają się Inwestorom. 

Nieruchomości z garażem 

Dużym zainteresowaniem naszych Inwestorów cieszą się także domy, w których garaż jedno- lub dwustanowiskowy jest zintegrowany z bryłą domu. To funkcjonalne rozwiązanie znacznie ułatwia codzienne korzystanie z pomieszczenia. Dla tych z Państwa, którzy dysponują niewielką i wąską parcelą, garaż może stać się bardzo dobrym rozwiązaniem, by przeznaczyć część działki na ogród. Jeśli chcecie Państwo postawić osobny garaż lub wiatę, zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami wolnostojących budynków – projektujemy funkcjonalne garaże i wiaty. Z opcji połączonego garażu bardzo często korzystają rodziny z dziećmi.

Komfortowe domy jednorodzinne 

Domy jednorodzinne to nasza specjalność. Czerpiemy z naszej wiedzy i doświadczenia, by móc Państwu zaproponować nowoczesne rozwiązania, które idealnie spełniają potrzeby rodzin z dziećmi. Nasze nieruchomości o małym metrażu są chętnie wybierane przez rodziny 2+1 oraz 2+2. Większe projekty cieszą się popularnością rodzin wielodzietnych oraz Inwestorów, którzy potrzebują więcej przestrzeni. 

Domy dla osób z niepełnosprawnością

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego domu, który spełni potrzeby osoby z niepełnosprawnością, polecamy projekty HouseCollection. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas rozwiązania, były zarówno komfortowe, jak i bezpieczne. Oferujemy nowoczesne domy parterowe z szerokimi drzwiami wejściowymi i wewnętrznymi. Projektujemy w nich szerokie ciągi komunikacyjne, duże łazienki z umywalką na odpowiedniej wysokości i natryskiem bez kabiny oraz barierkami. Nasz zespół projektantów zwraca uwagę na każdy szczegół, który może pomóc osobie z niepełnosprawnością w codziennym życiu. Wyłączniki oświetlenia projektujemy na wysokości osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Dbamy również o to, by przestrzeń manewrowa we wszystkich pomieszczeniach wynosiła minimum 1,5 m. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z adaptacją projektu do potrzeb osoby z niepełnosprawnością, z przyjemnością na nie odpowiemy i pomożemy znaleźć rozwiązanie, które spełni Państwa potrzeby. 

Zachęcamy do zapoznania się z projektami domów w naszej bazie, które różnią się pod względem metrażu, ilości pomieszczeń i designu. Przygotowaliśmy wygodne filtry, które pomogą Państwu szybko znaleźć projekt o oczekiwanej funkcjonalności. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do potrzeb.