Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 250,00 zł - 4 375,00 zł

Projekty domów bez garażu

Projekty Domów Bez Garażu

W HouseCollection znajdziecie Państwo urozmaicone projekty domów w pełni dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Nasze propozycje łączą przemyślaną funkcjonalność i oryginalne rozwiązania architektoniczne. Propozycje, które oglądacie Państwo na naszej stronie internetowej, zostały zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. W projektach koncentrujemy się przede wszystkim na zapewnieniu wygodny mieszkańcom gotowych domów. Zachęcamy do zapoznania się z całą bazą projektów domów z HouseCollection, a na pewno znajdziecie nieruchomość, która spełni Wasze oczekiwania.

Aktywne filtry

Dla kogo dom bez garażu? 

Oferujemy projekty domów bez garażu dla Inwestorów, którzy dysponują większą parcelą i chcą wybudować garaż wolnostojący lub wiatę. Takie nieruchomości o prostej i zwartej bryle najczęściej kwalifikują się do domów tanich w budowie. Wybór jednego z naszych projektów to sposób, by skutecznie dokonać optymalizacji inwestycji pod względem finansowym. Oddzielenie pomieszczenia przeznaczonego do parkowania samochodu od bryły domu sprawia, że często pełni ono funkcję składziku na urządzenia i narzędzia ogrodnicze. W osobnym budynku polecamy umieścić również kotłownię, a także skład drewna lub innego opału, jeśli wybierzecie Państwo dom z kominkiem. W garażu wolnostojącym można również zorganizować warsztat oraz magazyn na rowery. 

Projekty domów bez garażu dla rodziny

Dom bez garażu to nieruchomość, która idealnie spełni oczekiwania rodziny. Przenosząc bramę wyjazdową w inną część posesji, można zapewnić dzieciom możliwość swobodnej zabawy przed domem i zaprojektować przyjemny ogród z placem zabaw. Jeśli szukacie Państwo wolnej przestrzeni w bryle budynku, wydzielenie z niej garażu to doskonałe rozwiązanie. To również dobry wybór, jeśli chcecie Państwo wybudować mniejszą nieruchomość o metrażu około 100-120 m2 i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Nasze projekty domów jednorodzinnych bez garażu są w pełni funkcjonalne. Proponujemy nieruchomości wyposażone w: spiżarnię, garderobę, pralnię z suszarnią oraz pomieszczenie gospodarcze. Odpowiednio zaprojektowane ciągi komunikacyjne sprawiają, że poruszanie się po domu jest wygodne nawet przy licznej rodzinie. Jeśli decydujecie się Państwo na budowę domu jednorodzinnego przy jednoczesnej optymalizacji kosztów budowy, korzystnym i polecanym przez nas rozwiązaniem będzie projekt domu bez garażu. 

Funkcjonalne projekty domów bez garażu

Dla wielu Inwestorów garaż w bryle budynku to standard i obowiązkowa pozycja na liście przy poszukiwaniu projektu marzeń. Często jednak zwracają się do nas klienci, którzy są właścicielami wąskiej podmiejskiej działki i szukają komfortowej nieruchomości. W takiej sytuacji kierujemy ich poszukiwania na projekty domów bez garażu, by optymalnie wykorzystać przestrzeń parceli, oraz sugerujemy postawienie wiaty na terenie posesji lub wydzielenie miejsca do parkowania, by mogli komfortowo korzystać z samochodu. 

Jaki domu bez garażu wybrać?

W naszej bazie znajdziecie Państwo projekty różnorodnych domów bez garażu. Zależy nam, by rezygnacja ze stanowiska do parkowania umieszczonego w bryle budynku, nie była dla Państwa ograniczeniem. Oferujemy projekty domów parterowych bez garażu, w których wszystkie pomieszczenia są umieszczone na jednej kondygnacji. To idealny dom dla rodziny rozwojowej. Wszystkie sypialnie na jednym piętrze znacznie ułatwiają rodzicom opiekę nad dziećmi. Komfortowa część wspólna – salon wraz z jadalnią i otwarta kuchnia to przestrzeń, w której chętnie spędzają czas wszyscy domownicy. Doskonałą alternatywą, która pozwala tworzyć ciekawe aranżacje, są domy z poddaszem. Skosy dachu oraz modne okna dachowe sprawiają, że druga kondygnacja zyskuje wyjątkowy klimat. 

Dom bez garażu – prostota i piękno

Projektujemy domy bez garażu, czerpiąc inspirację z różnych stylów architektonicznych. Domy budowane według naszych instrukcji wyróżniają się na tle uliczek oraz osiedli mieszkaniowych. Koncentrujemy się na oszczędnym, ale pomysłowym użyciu detali oraz ozdób. Chętnie sięgamy po naturalne drewno lub kamień, by ozdobić elewację. Naszym klientom polecamy również projekty domów z przeszkleniami. Duże okna doskonale oświetlają i powiększają przestrzeń, pozwalają również nieco obniżyć koszty energii niezbędnej do ogrzania domu.

Bardzo dużym zainteresowaniem Inwestorów cieszą się obecnie projekty nieruchomości typu stodoła, które doskonale się prezentują i mają piękne wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi projektami bez garażu z naszej bazy, na pewno znajdziecie Państwo budynek dla siebie.

Projekty garaży i wiat w HouseCollection 

W naszej ofercie są również dostępne projekty garaży wolnostojących i wiat, dzięki którym wygospodarujecie Państwo komfortową przestrzeń do parkowania samochodu. Postawienie wiaty jest relatywnie tanie, a pozwala ochronić auto przed opadami deszczu lub śniegu. Dobrą alternatywą jest także wolnostojący garaż. Dodatkową przestrzeń możecie Państwo wykorzystać do przechowywania sprzętu sportowego lub akcesoriów ogrodowych. Dlatego jeśli jesteście zainteresowani postawieniem wolnostojącego garażu lub wiaty, w HouseCollection również przygotowaliśmy takie projekty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy wybrać projekt nieruchomości, który spełni wszystkie Państwa potrzeby. Zapraszamy!