Projekty Domów bez Garażu | Nieruchomości

Projekty domów bez garażu

Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 1 530,00 zł - 3 900,00 zł

Projekty Domów Bez Garażu

W HouseCollection znajdziecie Państwo urozmaicone projekty domów w pełni dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Nasze propozycje łączą przemyślaną funkcjonalność i oryginalne rozwiązania architektoniczne. Propozycje, które oglądacie Państwo na naszej stronie internetowej, zostały zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. W projektach koncentrujemy się przede wszystkim na zapewnieniu wygodny mieszkańcom gotowych domów. Zachęcamy do zapoznania się z całą bazą projektów domów z HouseCollection, a na pewno znajdziecie nieruchomość, która spełni Wasze oczekiwania.

Aktywne filtry

Dla kogo dom bez garażu? 

Oferujemy projekty domów bez garażu dla Inwestorów, którzy dysponują większą parcelą i chcą wybudować garaż wolnostojący lub wiatę. Takie nieruchomości o prostej i zwartej bryle najczęściej kwalifikują się do domów tanich w budowie. Wybór jednego z naszych projektów to sposób, by skutecznie dokonać optymalizacji inwestycji pod względem finansowym. Oddzielenie pomieszczenia przeznaczonego do parkowania samochodu od bryły domu sprawia, że często pełni ono funkcję składziku na urządzenia i narzędzia ogrodnicze. W osobnym budynku polecamy umieścić również kotłownię, a także skład drewna lub innego opału, jeśli wybierzecie Państwo dom z kominkiem. W garażu wolnostojącym można również zorganizować warsztat oraz magazyn na rowery. 

Dom bez garażu to nieruchomość, która idealnie spełni oczekiwania rodziny. Przenosząc bramę wyjazdową w inną część posesji, można zapewnić dzieciom możliwość swobodnej zabawy przed domem. Jeśli szukacie Państwo wolnej przestrzeni w bryle budynku, wydzielenie garażu to doskonałe rozwiązanie. Nasze projekty domów jednorodzinnych bez garażu są w pełni funkcjonalne. Proponujemy nieruchomości wyposażone w: spiżarnię, garderobę, pralnię z suszarnią oraz pomieszczenie gospodarcze. Odpowiednio zaprojektowane ciągi komunikacyjne sprawiają, że poruszanie się po domu jest wygodne nawet przy licznej rodzinie. 

Jaki domu bez garażu wybrać?

W naszej bazie znajdziecie Państwo projekty różnorodnych domów bez garażu. Zależy nam, by rezygnacja ze stanowiska do parkowania umieszczonego w bryle budynku, nie była dla Państwa ograniczeniem. Oferujemy projekty domów parterowych bez garażu, w których wszystkie pomieszczenia są umieszczone na jednej kondygnacji. To idealny dom dla rodziny rozwojowej. Wszystkie sypialnie na jednym piętrze znacznie ułatwiają rodzicom opiekę nad dziećmi. Komfortowa część wspólna – salon wraz z jadalnią i otwarta kuchnia to przestrzeń, w której chętnie spędzają czas wszyscy domownicy. Doskonałą alternatywą, która pozwala tworzyć ciekawe aranżacje, są domy z poddaszem. Skosy dachu oraz modne okna dachowe sprawiają, że druga kondygnacja zyskuje wyjątkowy klimat. 

Dom bez garażu – prostota i piękno

Projektujemy domy bez garażu, czerpiąc inspirację z różnych stylów architektonicznych. Domy budowane według naszych instrukcji wyróżniają się na tle uliczek oraz osiedli mieszkaniowych. Koncentrujemy się na oszczędnym, ale pomysłowym użyciu detali oraz ozdób. Chętnie sięgamy po naturalne drewno lub kamień, by ozdobić elewację. Naszym klientom polecamy również projekty domów z przeszkleniami. Duże okna doskonale oświetlają i powiększają przestrzeń, pozwalają również nieco obniżyć koszty energii niezbędnej do ogrzania domu. Bardzo dużym zainteresowaniem Inwestorów cieszą się obecnie projekty nieruchomości typu stodoła, które doskonale się prezentują i mają piękne wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi projektami bez garażu z naszej bazy, na pewno znajdziecie Państwo budynek dla siebie. Jeśli jesteście zainteresowani postawieniem wolnostojącego garażu lub wiaty, w HouseCollection również przygotowaliśmy takie projekty. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy wybrać projekt nieruchomości, który spełni wszystkie Państwa potrzeby. Zapraszamy!