Projekty Domów z Garażem 1-stanowiskowym

Projekty domów z garażem 1-stanowiskowym

Projekty Domów Z Garażem 1-Stanowiskowym

Wybór odpowiedniego projektu to poważne przedsięwzięcie, które wymaga doskonałej znajomości potrzeb wszystkich domowników. Dzisiaj jednak coraz więcej Inwestorów ma sprecyzowane oczekiwania w zakresie funkcjonalności przyszłej nieruchomości. To sprawia, że w HouseCollection na podstawie konsultacji z naszymi klientami tworzymy projekty, które spełniają realne potrzeby prawdziwych ludzi: singli, par i rodzin z dziećmi. Dlatego w naszej bazie bardzo ważne miejsce zajmują domy z garażem jednostanowiskowym. 

Aktywne filtry

Dla kogo dom z garażem?

Zbudowanie niezależnego domu na obrzeżach wielkiego miasta oznacza codzienne używanie samochodu, by wygodnie dojechać do pracy, na zakupy, czy na spotkanie ze znajomymi. Rodziny z dziećmi korzystają z aut również po to, by zawieźć maluchy do przedszkola i szkoły oraz na zajęcia dodatkowe. Miejsce do parkowania samochodu staje się niezbędne w nowoczesnych domach, dlatego polecamy Państwu projekty domów z garażem. Miejsce postojowe połączone z domem to wygodne rozwiązanie. Możecie Państwo wygodnie przejść z domu do garażu, gdy na zewnątrz leje, przenieść śpiące dziecko, czy rozładować zakupy. W przypadku awarii samochodu, czy konieczności podłączenia akumulatora nie trzeba wychodzić na zewnątrz.  Dużą popularnością cieszą się domy z garażem umiejscowionym z przodu, ponieważ taka konfiguracja umożliwia swobodny wjazd z drogi dojazdowej na posesję działki wprost do garażu – to bardzo funkcjonalne rozwiązanie.  taka konfiguracja znacznie skraca długość podjazdu. To idealne rozwiązanie na wąską, prostokątną działkę. Projekty z garażem wysuniętym do przodu są oddalone od frontowej granicy działki co najmniej o 4 metry (najczęściej projektujemy minimalną odległość 5 metrów) po to, by na wjeździe do garażu swobodnie zmieścił się samochód. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujecie Państwo na terenie posesji dwa miejsca postojowe dla swoich samochodów: jedno w garażu oraz jedno przed nim. Ulokowanie garażu od frontu powoduje, że z tyłu domu można urządzić ogród z bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci. 

Wielkość działki a dom z garażem

Garaż zintegrowany z domem oznacza znacznie niższe koszty budowy niż w przypadku osobnego budynku. Często okazuje się, że ukryte w bryle stanowisko postojowe połączone z domem to jedyna opcja ze względu na wielkość działki lub jej kształt. Przy większych parcelach możecie Państwo rozważyć budowę domu z garażem obok – na przykład z garażem z po lewej stronie. To jedne z najchętniej wybieranych propozycji ze względu na ich nowoczesny charakter i estetyczny design. Polscy inwestorzy coraz częściej doceniają praktyczne i przyciągające wzrok rozwiązania. Projekty domów parterowych z garażem jednostanowiskowym to świetny wybór, jeśli dysponujecie Państwo rozległą parcelą. Co więcej, jedną kondygnację na pewno docenią rodziny z malutkimi dziećmi, a także seniorzy i osoby z dysfunkcjami ruchowymi, dla których poruszanie się po schodach jest barierą. 

Estetyka – dom z garażem

Współczesne i modne domy z garażem są również bardzo ciekawe architektonicznie. To zgrabne bryły ze zdobieniami, ozdobną elewacją, dachem dwuspadowym, czterospadowym lub wielospadowym, które wyróżniają się na tle innych nieruchomości. W naszych propozycjach znajdziecie Państwo również projekty, w których garaż ma wysuniętą bryłę z płaskim dachem, a reszta budynku ma dach dwu- lub wielospadowy. To rozwiązanie, które jest chętnie wybierane przez Inwestorów. Projekty z kolekcji HouseCollection to połączenie dobrego smaku, który przejawia się w estetyce i kolorze elewacji oraz wysokiej jakości elementach wykończenia. W naszych propozycjach chętnie wykorzystujemy zmysł praktyczny i doświadczenie architektów, którzy tworzą ładne oraz funkcjonalne – wygodne w codziennym użytkowaniu domy z garażem. 

Dom z garażem – ciekawe rozwiązania 

Projektując dom z garażem, wykorzystujemy również wolną przestrzeń, która utworzy się nad samochodem. Dodatkowe poddasze może zostać zaadaptowana do celów mieszkalnych. Warto urządzić tam miejsce dla nastolatka, który ma potrzebę niezależności lub wygodny pokój gościnny. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy samochodach hybrydowych lub elektrycznych, których silniki pracują wiele ciszej od tradycyjnych. 

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami z naszej kolekcji projektów domów z garażem 1-stanowiskowym. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązanie dla siebie, a w razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.