Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 500,00 zł - 5 750,00 zł

Projekty domów z garażem 1-stanowiskowym

Projekty Domów Z Garażem 1-Stanowiskowym

Wybór odpowiedniego projektu to poważne przedsięwzięcie, które wymaga doskonałej znajomości potrzeb wszystkich domowników. Dzisiaj jednak coraz więcej Inwestorów ma sprecyzowane oczekiwania w zakresie funkcjonalności przyszłej nieruchomości. To sprawia, że w HouseCollection na podstawie konsultacji z naszymi klientami tworzymy projekty, które spełniają realne potrzeby prawdziwych ludzi: singli, par i rodzin z dziećmi. Dlatego w naszej bazie bardzo ważne miejsce zajmują projekty domów z garażem jednostanowiskowym. 

Aktywne filtry

Dom Hamilton 2

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 141,11 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
5 300,00 zł 5 750,00 zł -450,00 zł
Dom Delia

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 143,35 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 425,00 zł 4 875,00 zł -450,00 zł
Dom Porto

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 109,69 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 675,00 zł 4 125,00 zł -450,00 zł
Dom Inverness

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 126,60 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 425,00 zł 4 875,00 zł -450,00 zł
Dom Homer

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 97,96 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 550,00 zł 4 000,00 zł -450,00 zł

Dla kogo dom z garażem?

Zbudowanie niezależnego domu na obrzeżach wielkiego miasta oznacza codzienne używanie samochodu, by wygodnie dojechać do pracy, na zakupy, czy na spotkanie ze znajomymi. Rodziny z dziećmi korzystają z aut również po to, by zawieźć maluchy do przedszkola i szkoły oraz na zajęcia dodatkowe. Miejsce do parkowania samochodu staje się niezbędne w nowoczesnych domach, dlatego polecamy Państwu projekty domów z garażem. Miejsce postojowe połączone z domem to wygodne rozwiązanie.  Garaż jednostanowiskowy sprawia, że możecie Państwo wygodnie przejść z domu do garażu, gdy na zewnątrz leje, przenieść śpiące dziecko, czy rozładować zakupy. W przypadku awarii samochodu, czy konieczności podłączenia akumulatora nie trzeba wychodzić na zewnątrz.  Dużą popularnością cieszą się również projekty domów z garażem umiejscowionym z przodu, ponieważ taka konfiguracja umożliwia swobodny wjazd z drogi dojazdowej na posesję działki wprost do garażu – to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się, jeśli planujecie Państwo postawić dom z garażem na prostokątnej, wąskiej parceli. Projekty domów z garażem  wysuniętym do przodu są oddalone od frontowej granicy działki co najmniej o 4 metry (najczęściej projektujemy minimalną odległość 5 metrów) po to, by na wjeździe do garażu swobodnie zmieścił się samochód. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujecie Państwo na terenie posesji dwa miejsca postojowe dla swoich samochodów: jedno w garażu oraz jedno przed nim. Jeśli garaż 1-stanowiskowy od frontu powoduje, że z tyłu domu będzie można urządzić ogród z bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci. Jeśli macie Państwo niewielką działkę, każdy dodatkowy metr jest na wagę złota – wolną przestrzeń możecie zagospodarować na przykład na piaskownicę lub huśtawkę. Maluchy na pewno ucieszą się z basenu, z którego będą mogły korzystać latem. Jeśli szukacie Państwo domu dla rodziny niezbędne porady, czym się kierować przy wyborze idealnej nieruchomości znajdziecie w artykule: „Dom dla dużej rodziny - na co zwrócić uwagę, wybierając nowoczesny projekt?”  

Wielkość działki, a dom z garażem

Garaż jednostanowiskowy zintegrowany z domem oznacza znacznie niższe koszty budowy niż w przypadku osobnego budynku. Często okazuje się, że ukryte w bryle stanowisko postojowe połączone z domem to jedyna opcja ze względu na wielkość działki lub jej kształt. Przy większych parcelach możecie Państwo rozważyć budowę domu z garażem obok – na przykład z garażem z po lewej stronie. To jedne z najchętniej wybieranych propozycji ze względu na ich nowoczesny charakter i estetyczny design. Polscy inwestorzy coraz częściej doceniają praktyczne i przyciągające wzrok rozwiązania, dlatego coraz częściej pytają o garaż 1-stanowiskowy lub inną wygodną możliwość parkowania samochodu pod dachem. Projekty domów parterowych z garażem jednostanowiskowym to świetny wybór, jeśli dysponujecie Państwo rozległą parcelą. Co więcej, jedną kondygnację na pewno docenią rodziny z malutkimi dziećmi, a także seniorzy i osoby z dysfunkcjami ruchowymi, dla których poruszanie się po schodach jest barierą. 

Estetyka – dom z garażem

Współczesne i modne projekty domów z garażem jednostanowiskowym są również bardzo ciekawe architektonicznie. To zgrabne bryły ze zdobieniami, ozdobną elewacją, dachem dwuspadowym, czterospadowym lub wielospadowym, które wyróżniają się na tle innych nieruchomości. W naszych propozycjach znajdziecie Państwo również projekty, w których garaż ma wysuniętą bryłę z płaskim dachem, a reszta budynku ma dach dwu- lub wielospadowy. To rozwiązanie, które jest chętnie wybierane przez Inwestorów. Projekty z kolekcji HouseCollection to połączenie dobrego smaku, który przejawia się w estetyce i kolorze elewacji oraz wysokiej jakości elementach wykończenia. Jeśli preferujecie Państwo proste bryły z niewielką ilością detali architektonicznych, polecamy projekty domów typu stodoła  z naszej kolekcji. Miłośnicy tradycyjnych brył z cokołami, wykuszami, czy rozalitami docenią na pewno projekty domów klasycznych. W naszych propozycjach chętnie wykorzystujemy zmysł praktyczny i doświadczenie architektów, którzy tworzą ładne oraz funkcjonalne – wygodne w codziennym użytkowaniu domy z garażem. 

Domy z garażem jednostanowiskowym – ciekawe rozwiązania 

Projektując dom z garażem, wykorzystujemy również wolną przestrzeń, która utworzy się nad samochodem. Dodatkowe poddasze może zostać zaadaptowana do celów mieszkalnych. Warto urządzić tam miejsce dla nastolatka, który ma potrzebę niezależności lub wygodny pokój gościnny. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy samochodach hybrydowych lub elektrycznych, których silniki pracują wiele ciszej od tradycyjnych. 

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami z naszej kolekcji. Czekają na Państwa projekty domów z garażem 1-stanowiskowym oraz projekty domów z garażem 2-stanowiskowym. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązanie dla siebie, a w razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji..