Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 2 549,00 zł - 6 501,00 zł

Projekty domów z pomieszczeniem gospodarczym

Domy z pomieszczeniem gospodarczym w HouseCollection 

W HouseCollection oferujemy Państwu projekty domów o rozbudowanej funkcjonalności dostosowanej do potrzeb najbardziej wymagających Inwestorów. Tworząc nasze kolekcje, śledzimy aktualne trendy na rynku nieruchomości oraz kierujemy się sugestiami naszych klientów. Zależy nam, by gotowe domy wykonane według naszych projektów były zarówno komfortowe, jak i wyróżniały się wyjątkową architekturą. Dlatego każdą propozycję z bazy HouseCollection wyróżnia: wygodny rozkład pomieszczeń, dobrze rozplanowane ciągi komunikacyjne, starannie opracowaną bryłę, ciekawe wykończenia i modne rozwiązania architektoniczne. Inwestorom, których interesują budynki z dodatkową przestrzenią, proponujemy nasze domy jednorodzinne z pomieszczeniem gospodarczym.  

Aktywne filtry

Dla kogo dom z pomieszczeniem gospodarczym? 

Budowa własnego domu to poważne przedsięwzięcie. Coraz więcej Inwestorów wybiera jednak to rozwiązanie, jako alternatywę dla zakupu mieszkania.  Niezależna nieruchomość to przede wszystkim komfort oraz możliwość swobodnej aranżacji. Rozkład pomieszczeń w domu zwykle różni się od tradycyjnego blokowego układu. W HouseCollection znajdziecie Państwo projekty o zróżnicowanym metrażu i różnej liczbie pokoi. W naszych propozycjach uwzględniamy praktyczne rozwiązania takie jak dobrze zaplanowane pomieszczenia dodatkowe. Oferujemy projekty domów: parterowychpiętrowych oraz nieruchomości o trzech kondygnacjach (z piwnicą i poddaszem użytkowym) od 60 do 180m2. Nasze rozwiązania są na tyle uniwersalne, że na pewno spełnią potrzeby: singli, par oraz rodzin z dziećmi. Polecamy domy jednorodzinne z pomieszczeniem gospodarczym, jeśli szukacie Państwo dodatkowej przestrzeni i chcecie cieszyć się maksymalnym komfortem mieszkania. Dla Inwestorów, którym zależy na bardziej kameralny metrażu, przygotowaliśmy projekty małych domów z udogodnieniami. 

Funkcjonalność pomieszczenia gospodarczego w domu 

W projektach HouseCollection pomieszczenie gospodarcze to niewielka przestrzeń wydzielona na parterze domu w niewielkiej odległości od wiatrołapu, łazienki lub pralni. Od Państwa potrzeb oraz inwencji zależy, jak zostaną wykorzystane ekstra metry kwadratowe w Waszym domu. W pomieszczeniu gospodarczym można przechowywać sprzęty i akcesoria do sprzątania, chemię, deskę do prasowania, czy karmę dla zwierząt. Dodatkowa przestrzeń może pełnić również rolę podręcznego składziku na ozdoby choinkowe oraz środki i narzędzia do pielęgnacji roślin domowych. Przygotowaliśmy projekty małych domów, w których każdy metr powierzchni jest starannie rozplanowany i zagospodarowany. Pomieszczenie, które można przeznaczyć na składzik, pozwala odciążyć pokoje oraz garderobę i utrzymać w domu porządek. W HouseCollection oferujemy Państwu projekty z dobrze zaplanowanym, dużym pomieszczeniem gospodarczym do 15 m2, by przechowywanie stało się jeszcze wygodniejsze! 

Estetyczne projekty domów z pomieszczeniem gospodarczym

W naszej bazie znajdziecie Państwo domy utrzymane w różnych stylach. Począwszy od klasycznej architektury, poprzez modne domy typu stodoła, aż do nieruchomości reprezentujące styl nowoczesny. Nasz doświadczony zespół projektantów w każdej opracowywanej propozycji stara się zawrzeć elementy i detale, które wyróżnią Państwa gotowy dom na tle innych budynków. Domy z dużym pomieszczeniem gospodarczym to fuzja funkcjonalności – odpowiednio rozplanowaliśmy w nich wszystkie pomieszczenia dodatkowe – i estetyki. Nasze rozwiązania wyróżniają eleganckie elewacje i wykończenia, a gotowa bryła wraz z tarasem i ogrodem tworzy przyjemną dla oka całość. 

Regularnie uzupełniamy kolekcję projektów domów z pomieszczeniem gospodarczym o nowe modele. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie, które spełni oczekiwania.