Wspieramy duże rodziny!

HouseCollection dołączyło do rządowego systemu wsparcia rodzin wielodzietnych – Karty Dużej Rodziny. Posiadacze karty otrzymują zniżkę 10% na wszystkie projekty domów w HouseCollection.

kdr 1

Jak zdobyć zniżkę?

Jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny i jesteś zainteresowany zakupem naszego projektu z atrakcyjną obniżką ceny – nic prostszego! Wystarczy, że przed dokonaniem zakupu napiszesz do nas na adres biuro@housecollection.pl bądź zadzwonisz na numer + 48 698 442 398 i podasz numer swojej karty KDR. Gotowe! Po pomyślnej weryfikacji otrzymasz aktywny kod rabatowy do wykorzystania na naszej stronie internetowej.

Co to jest Karta Dużej Rodziny i jak ją zdobyć?

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski system zniżek i uprawnień dla rodzin wielodzietnych. Kartę przysługuje rodzicom ( w tym rodzicom zastępczym), którzy mają lub mieli na utrzymaniu przynajmniej trójkę dzieci. Prawo do korzystania z KDR przysługuje także dzieciom: w wieku do ukończenia 18 roku życia, do ukończenia 25 roku życia ( w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole, bądź w szkole wyższej), niezależnie od wieku (w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności). System jest bezpłatny i wydawany każdemu członkowi rodziny. Rodzice, w tym także rodzice zastępczy mogą korzystać z kart dożywotnio, dzieci z ograniczeniem wiekowym do 18 lub 25 roku życia. KDR są wydawane niezależnie od dochodu w rodzinie.

kdr 2

Jakie plusy niesie za sobą posiadanie KDR?

  • pakiety zniżek w sklepach branży spożywczej, farmaceutycznej, paliwowej, które honorują KDR
  • możliwość korzystania z szerokiej oferty kulturalnej, rekreacyjnej, transportowej na terenie całej Polski
  • zniżki są honorowane nie tylko przez instytucje publiczne ale także i firmy prywatne
Zobacz nasze projekty