Filtruj według

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 4 062,00 zł - 5 875,00 zł

Projekty dużych domów powyżej 180m2

Projekty dużych domów powyżej 180m2 w HouseCollection

Nasz zespół doświadczonych architektów pracuje nad tym, by proponowane rozwiązania spełniały oczekiwania Inwestorów. Dlatego oferujemy Państwu różnorodne kolekcje, z których możecie wybrać swój dom marzeń. Dla wielu naszych klientów bardzo duże znaczenie ma metraż nieruchomości – zależy im, by zapewnić swojej rodzinie komfortowe warunki. Dlatego opracowaliśmy projekty dużych domów powyżej 180m2, które stanowią połączenie funkcjonalności, przestrzeni i kunsztu architektonicznego widocznego w starannie opracowanych detalach. Wybierając nasze rozwiązania, inwestujecie Państwo w ponadczasową jakość. 

Aktywne filtry

Duże nieruchomości – dla kogo? 

Nasze projekty domów powyżej 180m2 opracowaliśmy z myślą o rodzinach, które szukają dla siebie przestrzeni. Obszerne pokoje i komfortowo urządzona część wspólna to atuty tych nieruchomości. Duże domy w wariancie piętrowym mogą również pełnić funkcję wygodnych mieszkań wielopokoleniowych. Przestronna bryła oferuje wiele możliwości aranżacji poszczególnych pomieszczeń, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb domowników. 

Funkcjonalność dużych domów

Projekty dużych domów dostępne w HouseCollection są niezwykle funkcjonalne. Koncentrujemy się na tym, by optymalnie zaprojektować przestrzeń i zaproponować Państwu liczne rozwiązania, które uprzyjemnią codziennie korzystanie z domu. W naszych aranżacjach standardem są dodatkowe pomieszczenia takie jak: spiżarnia, garderoba oraz pralnia z suszarnią. W dużych domach możemy zaprojektować każdy pokój z przynależącą do niego garderobą oraz zwiększyć liczbę łazienek, by poranne szykowanie się do pracy oraz szkoły było przyjemnością. W domach o większym metrażu jest również miejsce na przestronny gabinet, który może pełnić rolę biblioteki, miejsca spotkań oraz przestrzeni do pracy. W procesie projektowania dokonujemy szczegółowej analizy potrzeb naszych klientów, dlatego domy HouseCollection są stworzone do życia. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, które podnoszą komfort użytkowania nieruchomości. Domów powyżej 180m2 z poddaszem użytkowym na pewno spełnią Państwa oczekiwania, jeśli planujecie zaaranżować komfortowe pomieszczenie dla gości lub stworzyć pokój zabaw dla dzieci. Oferujemy również duże domy z basenem, które na pewno przypadną do gustu wszystkim członkom rodziny. 

Komfortowe wille - projekty dużych domów powyżej 180m2

W HouseCollection przygotowaliśmy dla Państwa przestronne i estetycznie zaprojektowane wille, które będą ozdobą osiedla. Gotowe budynki doskonale prezentują się na dużych działkach położonych w otoczeniu zielni. W każdym projekcie dodajemy interesujące detale architektoniczne, ponieważ dzięki nim bryła staje się spójna i doskonale komponuje się z otoczeniem. Elegancka elewacja, atrakcyjne wizualnie zdobienia, przeszklenia i tarasy – to wszystko sprawia, że domy przyciągają uwagę. W naszej ofercie czekają projekty nieruchomości w stylach klasycznych oraz nowoczesnych. Przygotowaliśmy dla Państwa również projekty z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, który stanowi dopełnienie bryły domu. 

Domy z kosztorysem

Zależy nam, by wybrany dom był spełnieniem Państwa marzeń oraz wpisał się w możliwości finansowe. Dlatego na stronie HouseCollection oferujemy projekty dużych domów z kosztorysem. Jesteśmy pewni, że przygotowana przez nas zespół wstępna kalkulacja cenowa pozwoli Państwu dobrze zorientować się w realiach rynku i starannie przygotować do planowanej inwestycji budowy własnego, dużego domu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą regularnie powiększaną ofertą projektów dużych domów.  Mamy nadzieję, że wśród gotowych rozwiązań znajdziecie Państwo wymarzony dom. Jeśli nie, pomożemy wybrać projekt, który najlepiej spełni Państwa potrzeby lub dokonamy niezbędnych zmian w gotowej propozycji.