Filtruj według

Powierzchnia

Powierzchnia

Typ

Typ

Kondygnacje

Kondygnacje

Garaż

Garaż

Dach

Dach

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na parterze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba pokoi na poddaszu/piętrze

Liczba łazienek(w tym WC)

Liczba łazienek(w tym WC)

Cena

Cena

  • 3 375,00 zł - 6 000,00 zł

Projekty domów z gabinetem

Projekty domów z gabinetem w HouseCollection 

Dla wielu naszych klientów budowa własnego domu to spełnienie marzeń. Decydując się na inwestycję zgodnie z jednym z naszych projektów, otrzymujecie Państwo gwarancję jakości. Gotowe domy oparte na rozwiązaniach HouseCollection są funkcjonalne oraz świetnie się prezentują. Nasz zespół doświadczonych architektów planuje każdy szczegół – począwszy od wygodnego usytuowania wszystkich pomieszczeń, poprzez ergonomiczny rozkład metrów kwadratowych, aż po zdobienia i detale architektoniczne. Domy wykonane na podstawie projektów z HouseCollection to nieruchomości wygodne do życia, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Jeśli szukacie Państwo rozwiązania, w którym uwzględniono spokojną przestrzeń, polecamy Państwu domy z gabinetem. 

Aktywne filtry

Dom Malaga

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 179,32 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
5 550,00 zł 6 000,00 zł -450,00 zł
Dom Martin

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 115,56 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
3 175,00 zł 3 625,00 zł -450,00 zł
Dom Westerfod

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 206,19 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
5 425,00 zł 5 875,00 zł -450,00 zł
Dom Tuzla - Projekty domów nowoczesnych

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 188,12 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
4 550,00 zł 5 000,00 zł -450,00 zł
Dom Mostar

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 141,17 m2
Kondygnacje: parterowy
Cena projektu:
3 362,00 zł 3 812,00 zł -450,00 zł
Dom Neapol - Projekty domów nowoczesnych

  • Promocja

Powierzchnia użytkowa: 198,14 m2
Kondygnacje: piętrowy
Cena projektu:
4 175,00 zł 4 625,00 zł -450,00 zł
Dom Bari - Projekty domów nowoczesnych

Powierzchnia użytkowa: 141,01 m2
Kondygnacje: z poddaszem użytkowym
Cena projektu:
4 250,00 zł

Gabinet w domu – funkcjonalne pomieszczenie

W naszych propozycjach domów piętrowych znajdziecie Państwo projekty z dodatkowym pomieszczeniem na parterze, które najczęściej pełni funkcję wygodnego gabinetu. To przestrzeń, w której można zaaranżować domową biblioteczkę, miejsce spotkań, czy rodzinnych narad. Odpowiednie wyposażenie pozwoli zachować komfort niezbędny w czasie czytania oraz rozmów. Gabinet może stać się również pokojem gier – wszystko zależy od Państwa potrzeb. Wolne regały można z powodzeniem wykorzystać do przechowywania dokumentów i zdjęć oraz rodzinnych pamiątek. Domy z gabinetem na dole cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Osobny pokój pozwala zachować komfort w czasie wykonywania zadań i czynności dodatkowych związanych z pracą lub rozwojem własnej pasji. Projekt domu z pomieszczeniem na działalność może pomóc spełnić marzenia o prowadzeniu własnego biznesu. 

Projekt domu z biurem w HouseCollection

Dla osób, które są przedsiębiorcami lub planują rozpocząć prowadzenie działalności, własny gabinet w pełni zaspokaja wszystkie potrzeby. Osobna, niezależna przestrzeń, w której można przechowywać niezbędne dokumenty oraz komfortowo pracować, gdy za ścianą toczy się domowe życie to doskonały wybór, by zyskać zawodowy komfort. Wiele osób, które prowadzą firmę w domu, podkreśla, jak ważne jest, by móc po skończonej pracy zamknąć drzwi do pokoju i odetchnąć. W HouseCollection proponujemy Państwu komfortowy dom jednorodzinny z biurem – dzięki niemu osiągnięcie kompromis między życiem rodzinnym i zawodowym. Kilkanaście metrów kwadratowych to wystarczająca przestrzeń, by urządzić wygodnie firmę z wydzielonym miejscem spotkań. Dla tych z Państwa, którzy marzą o eleganckiej nieruchomości na większej parceli, przygotowaliśmy projekt domu parterowego – w naszej bazie na pewno znajdziecie Państwo model nieruchomości dla siebie. 

Nieruchomości w różnych stylach w HouseCollection

Zawsze dbamy, by zachować wymagany balans między funkcjonalnością i komfortem życia, a estetyką bryły. Regularnie powiększamy nasze kolekcje o nowe rozwiązania, aby każdy Inwestor mógł znaleźć swój wymarzony projekt. Dom z biurem to nasza odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów. W HouseCollection oferujemy budynki w stylu klasycznym z licznymi zdobieniami i eleganckim wejściem oraz modne, przestronne domy nowoczesne z przeszkleniami, chromem i elewacją z elementami naturalnego drewna oraz kamienia. Nasze projekty wyróżnia dbałość o najdrobniejsze detale i wykończenia. 

Jak wynika z naszego doświadczenia, każdy dom z biurem na parterze lub na piętrze cieszy się dużym zainteresowaniem Inwestorów. Jeśli wolelibyście Państwo urządzić obok salonu komfortowy pokój dla gości, z przyjemnością zmienimy wybrany projekt tak, by spełniał Państwa potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją projektów domów z gabinetem i zapraszamy do kontaktu.