Dom Combe

1 925,00 zł 2 750,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
85,13 m2
Powierzchnia pomocnicza :
31,02 m2
Powierzchnia całkowita :
178,96 m2
Powierzchnia zabudowy :
144,49 m2
Kubatura netto :
319,41 m3
Minimalne wymiary działki :
23,48x19,80 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,64 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
15,48 m
Długość budynku :
9,30 m
Wysokość budynku :
6,64 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z pomieszczeniem gospodarczym
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,28 m2 
1/2 Komunikacja 9,18 m2
1/3 Kuchnia 8,69 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 23,42 m2 
1/5 WC 2,06 m2 
1/6 Łazienka 5,47 m2
1/7 Sypialnia 9,73 m2
1/8 Sypialnia 10,65 m2
1/9 Sypialnia 10,65 m2
Razem 85,13 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Pom.Gospodarcze 2,80 m2
1/11 Garaż                                20,06 m2
1/12 Kotłownia                                       8,16 m2 
Razem 31,02 m2 
Powierzchnia parteru netto 116,15 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Combe to parterowa nieruchomość, która zaskakuje klasyczną bryłą, opatrzoną w elewację o nowoczesnym charakterze. Dla niezdecydowanych, projekt ten stanowi doskonałe przejście między dwoma stylami. Nie musisz wybierać – postaw na dom łączący elegancką klasykę z nowoczesnym designem. Kolorystyka elewacji opiera się na białym tynku, przełamanym szarością w miejscu wejścia do domu oraz na cokole. Nie zabrakło również elementów dekoracyjnych w postaci drewnianych paneli, o modnym jasnym kolorze. Całość dopełnia dwuspadowy dach oraz ramy okienne w kolorze antracytowym. Przechodząc do wnętrza domu, na niewielkiej powierzchni użytkowej (85,13 m2) możecie Państwo dostrzec w pełni funkcjonalną przestrzeń, stanowiąca idealną oazę dla rodziny 2+1 oraz 2+2. Wnętrze domu Combe zostało podzielone na dwie strefy: dzienną oraz nocną. Po lewej stronie od wejścia (w wariancie podstawowym) znajdziemy połączenie salonu z jadalnią i kuchnią. Duże okno mieszczące się w jadalni, nie tylko optycznie powiększa przestrzeń, ale pozwala na spożywanie posiłków w gronie rodziny, z kojącym widokiem na ogród. Dodatkowe przeszklenia znajdujemy w postaci drzwi tarasowych, które prowadzą z salonu wprost na przestronny taras o ciekawym, drewnianym zadaszeniu. Po prawej stronie od wejścia (w wariancie podstawowym) rozpoczyna się część nocna z 3 sypialniami, łazienką oraz osobnym WC. W projekcie nie zabrakło pomieszczeń pomocniczych do których należą: pomieszczenie gospodarcze o dodatkowych możliwościach przechowywania, kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż. Dom Combe zaopatrzono również w strych. Nieruchomość należy do projektów, które nie obciążą Państwa finansów podczas budowy. Co o tym świadczy? Prosta bryła w kształcie prostokąta, dwuspadowy dach skonstruowany z więźby drewnianej prefabrykowanej oraz niewielka powierzchnia. Dodatkowo w domu zastosowano ekologiczne rozwiązania jak pompa ciepła oraz wentylacja w postaci rekuperacji. Zadbaj o środowisko z nami! Dom Combe znajduje się również w postaci lustrzanego odbicia.

W HouseCollection umożliwiamy wprowadzanie zmian do projektów wedle Twoich preferencji. Napisz do nas na biuro@housecollection.pl lub zadzwoń na +48 698 442 398 – powiadom nas, co chciałbyś zmienić, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną! 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany systemu grzewczego na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon, sypialnie
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację. 
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 125343,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 113683,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 55384,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 294409,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 220690,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt