Dom Combe 2

1 925,00 zł 2 750,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
85,13 m2
Powierzchnia pomocnicza :
31,02 m2
Powierzchnia całkowita :
178,96 m2
Powierzchnia zabudowy :
144,49 m2
Kubatura netto :
319,41 m3
Minimalne wymiary działki :
23,48x19,80 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,64 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
15,48 m
Długość budynku :
9,30 m
Wysokość budynku :
6,64 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z pomieszczeniem gospodarczym
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,28 m2 
1/2 Komunikacja 9,18 m2
1/3 Kuchnia 8,69 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 23,42 m2 
1/5 WC 2,06 m2 
1/6 Łazienka 5,47 m2
1/7 Sypialnia 9,73 m2
1/8 Sypialnia 10,65 m2
1/9 Sypialnia 10,65 m2
Razem 85,13 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Pom.Gospodarcze 2,80 m2
1/11 Garaż                                20,06 m2
1/12 Kotłownia                                       8,16 m2 
Razem 31,02 m2 
Powierzchnia parteru netto 116,15 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Combe 2 to kolejna odsłona kultowego domu o niedużej powierzchni użytkowej. Ta wersja projektu została wyposażona w rewolucyjne rozwiązanie - dach solarny firmy SunRoof. Jest to instalacja zamieniająca energię słoneczną na energię cieplną, którą wykorzystuje się do podgrzewania wody użytkowej lub jako wspomaganie ogrzewania domu. Dachy solarny wytwarzają taką ilość energii, która umożliwia pokrycie nawet do 100% rocznego zapotrzebowania na energię, co przekłada się na realne oszczędności.  Prócz praktycznych zastosowań, ogniwa solarne firmy SunRoof są ciekawą alternatywą dla standardowego pokrycia dachowego. Szklane, czarne kafle ułożone równomiernie na całej powierzchni, stanowią niezwykłą dekorację budynku nawiązującą do skandynawskiego minimalizmu. W projekcie zastosowaliśmy także najnowsze rozwiązania z dziedziny techniki grzewczej które wraz z dobraną wentylacją mechaniczną są związane z niskimi kosztami eksploatacji naszego przyszłego lokum. Mimo pozornie prostego kształtu bryły, dom Combe 2 jest niezwykle urozmaicony. Dużą rolę wizualną odgrywa tutaj wykończenie cegłą o oryginalnej strukturze. Dekorację stanowi wyróżniający się podcień osłaniający wejście główne, a także sposób zadaszenia tarasu w postaci modnej, drewnianej pergoli. Wnętrze nieruchomości to doskonale doświetlona przestrzeń, dzięki licznym przeszkleniom, które zostały umieszczone na niemal wszystkich ścianach zewnętrznych budynku. Projektanci podzielili  program użytkowy na dwie wyraźne strefy: dzienną oraz nocną. Strefę dzienną tworzy połączenie kuchni, salonu oraz jadalni. W tej części domu znajdziemy także ogólnodostępne WC. Przechodząc do strefy odnajdujemy 3 sypialnie oraz łazienkę. Każda z sypialni jest naturalnie oświetlona oraz posiada zorganizowane miejsce na szafę i biurko. Dom Combe 2 to budynek, w którym ze względu na niedużą powierzchnię szczególnie zadbano o miejsca do przechowywania. W tym celu stworzono pomieszczenie gospodarcze, z wnęką na szafy bądź regały. Dodatkowe miejsce dostarcza nam komfortowa powierzchnia kotłowni, która poprzez zastosowany system ogrzewania pozostaje pomieszczeniem czystym. Z powodzeniem możemy wydzielić tutaj odpowiednią przestrzeń na ustawienie pralki i suszarki, bądź szafek na narzędzia. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., pokrycie z ogniw słonecznych SunRoof.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z płytek klinkierowych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany systemu grzewczego na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon, sypialnie
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację. 
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 0,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 0,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 0,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 0,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 0,00 zł

*Kosztorysy projektów z zastosowaną technologią firmy SunRoof, można otrzymać po kontakcie z obsługą klienta (e-mail: biuro@housecollection.pl)

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt