• 118,38 m2
 • Promocja
 • Nowy

Dom Piryt 2

2 170,00 zł 3 100,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
118,38 m2
Powierzchnia pomocnicza :
41,98 m2
Powierzchnia całkowita :
251,84 m2
Powierzchnia zabudowy :
200,00 m2
Kubatura netto :
552,07 m3
Minimalne wymiary działki :
23,49x25,58 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,10 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
15,49 m
Długość budynku :
15,58 m
Wysokość budynku :
7,10 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
wielospadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
ze strychem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 8,09 m2 
1/2 Komunikacja 11,85 m2
1/3 Kuchnia 10,27 m2 
1/4 Pokój dzienny z jadalnią 30,77 m2 
1/5 Sypialnia 12,49 m2 
1/6 Sypialnia 13,14 m2
1/7 Sypialnia 14,37 m2
1/8 Garderoba 4,09 m2
1/9 Łazienka 8,84 m2
1/10 Łazienka 4,04 m2
1/11 Spiżarnia 4,52 m2
Razem 118,38 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/12 Kotłownia 5,62 m2
1/13 Garaż 36,36 m2
Razem 41,98 m2 
Powierzchnia parteru netto 160,36 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Piryt 2 to nasza propozycja dla Inwestorów, którzy lubią podążać z duchem czasu i cenią styl industrialny. Bazą dla tego projektu był dom Piryt utrzymany w jasnej kolorystyce. Propozycję Piryt 2 wyróżniają płytki klinkierowe w kolorze naturalnej cegły, które zdobią ulokowany od frontu garaż oraz ciekawe połączenie szaro-białej elewacji i ciemnej dachówki. Duży, dwustanowiskowy garaż w wariancie podstawowym projektu jest ulokowany na lewo od wejścia. Z tyłu domu znajduje się zadaszony taras, który świetnie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Na niemal 119 m2 architekci z HouseCollection stworzyli przyjemne mieszkanie, które spełni oczekiwania par pragnących przestrzeni oraz rodzin z dziećmi. Na prawo od wejścia znajduje się komfortowo urządzona na niemal 41 m2 strefa dzienna: salon z jadalnią oraz kuchnią oddzieloną półwyspą. Kuchnia jest połączona ze spiżarnią, w której możecie Państwo przechowywać zapasy. Z pokoju dziennego wyjdziecie Państwo wprost na komfortowy, zadaszony taras. Zachęcamy, aby w ciepłe miesiące jak najczęściej otwierać dom na ogród i spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Strefa nocna w domu Piryt 2 znajduje się na lewo od wejścia. Tworzą ją trzy przestronne sypialnie oraz dwie łazienki. Największy pokój jest połączony z prywatną garderobą – to sypialnia małżeńska w domu Piryt 2. Pomieszczenia pomocnicze w projekcie to kotłownia z kotłem na paliwo gazowe oraz przestronny dwustanowiskowy garaż, w którym na pewno znajdzie się miejsce na sprzęt sportowy – rowery, czy hulajnogi. Jeśli preferujecie Państwo inny system ogrzewania, możecie dokonać zmiany na etapie adaptacji projektu. Piryt 2 jest dostępny w wariancie podstawowym oraz odbicia lustrzanego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na pytania oraz pomóc wybrać wariant projektu, który spełni Państwa oczekiwania i będzie pasował do działki. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami HouseCollection!

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: konstrukcja stropu w postaci dolnych pasów wiązarów, ocieplenie z wełny mineralnej 30cm, sufit podwieszony z płyt g-k, gładź gipsowa
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana w postavi wiązarów zbijanych, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z płytek klinkierowych w kolorze bordowym.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji 
 • Ogrzewanie podłogowe: zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 158108,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 139724,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 69862,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 367694,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 275593,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt