Dom Piryt 3

3 100,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
118,38 m2
Powierzchnia pomocnicza :
41,98 m2
Powierzchnia całkowita :
278,01 m2
Powierzchnia zabudowy :
200,00 m2
Kubatura netto :
552,07 m3
Minimalne wymiary działki :
25,58x23,49 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,10 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
15,49 m
Długość budynku :
15,58 m
Wysokość budynku :
7,10 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
wielospadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
ze strychem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 8,09 m2 
1/2 Komunikacja 11,85 m2
1/3 Kuchnia 10,27 m2 
1/4 Pokój dzienny z jadalnią 30,77 m2 
1/5 Sypialnia 12,49 m2 
1/6 Sypialnia 13,14 m2
1/7 Sypialnia 14,37 m2
1/8 Garderoba 4,09 m2
1/9 Łazienka 8,84 m2
1/10 Łazienka 4,04 m2
1/11 Spiżarnia 4,52 m2
Razem 118,38 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/12 Kotłownia 5,62 m2
1/13 Garaż 36,36 m2
Razem 41,98 m2 
Powierzchnia parteru netto 160,36 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Piryt 3 to klasyczna nieruchomość i zmodyfikowany projekt domu Piryt oraz Piryt 2. Cały dom jest utrzymany w przyjemnej dla oka, łagodnej kolorystyce. Jasna elewacja, szare dachówki i rynny oraz grafitowe płytki klinkierowe sprawiają, że Piryt 3 prezentuje się stylowo. Garaż znajduje się na froncie, a z tyłu budynku ulokowaliśmy zadaszony taras, na którym możecie Państwo wypoczywać od zgiełku codzienności. Dom Piryt 3 to funkcjonalna nieruchomość dla par – również seniorów, a także rodzin. Na 118 m2 architekci z HouseCollection zaprojektowali przestronną strefę dzienną oraz komfortową część nocną. Pokój dzienny z jadalnią i otwartą kuchnią, które znajdują się w wariancie podstawowym nieruchomości na prawo od wejścia, tworzą część wypoczynkową. To ponad 40 m2 wspaniale oświetlonej powierzchni, na której możecie Państwo prowadzić aktywne życie rodzinne oraz towarzyskie. W ciepłe miesiące wystarczy otworzyć drzwi na taras, abyście mogli Państwo powiększyć dom oraz spędzać jak najwięcej czasu w ogrodzie. Kuchnia jest połączona z niewielką spiżarnią, aby ułatwić przechowywanie zapasów oraz przyrządzanie posiłków. Pozostała część domu Piryt 3 to strefa nocna, którą tworzą 3 sypialnie, a największa z nich – małżeńska ma swoją prywatną garderobę. Zaprojektowaliśmy również 2 łazienki, by móc zaoferować Państwu optymalną funkcjonalność tej nieruchomości. Pomieszczenia pomocnicze w domu Piryt 3 tworzą: dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia z kotłem na paliwo gazowe. Zmiany w systemie ogrzewania możecie Państwo dokonać na etapie adaptacji projektu. Dom Piryt 3 jest dostępny w wariancie podstawowym oraz odbicia lustrzanego.

Specjaliści z HouseCollection chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z projektem domu Piryt 3. Zapraszamy do kontaktu!

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: konstrukcja stropu w postaci dolnych pasów wiązarów, ocieplenie z wełny mineralnej 30cm, sufit podwieszony z płyt g-k, gładź gipsowa
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana w postaci wiązarów zbijanych na budowie, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego i desek drewnianych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji Ogrzewanie podłogowe:
 • Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy zamknięty 158108,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 139724,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 69862,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 367694,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 275593,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt