• 93,52 m2
 • Promocja
 • Nowy

Dom Cytryn 2

1 750,00 zł 2 500,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
93,52 m2
Powierzchnia pomocnicza :
26,46 m2
Powierzchnia całkowita :
192,48 m2
Powierzchnia zabudowy :
149,30 m2
Kubatura netto :
311,95 m2
Minimalne wymiary działki :
25,84x18,57 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,40 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
17,84 m
Długość budynku :
8,47 m
Wysokość budynku :
6,40 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,16 m2 
1/2 Komunikacja 9,80 m2
1/3 Kuchnia 12,38 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 23,10 m2 
1/5 Sypialnia 13,21 m2 
1/6 Sypialnia 12,76 m2
1/7 Sypialnia 10,76 m2
1/8 Łazienka 6,85 m2
1/9 WC 1,50 m2
Razem 93,52 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Śluza 3,28 m2
1/11 Garaż                                18,14 m2
1/12 Kotłownia                                       5,04 m2 
Razem 26,46 m2 
Powierzchnia parteru netto 119,98 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Cytryn 2 to wariancja na temat projektu Cytryn oraz nasza propozycja dla Inwestorów, którzy preferują domy wpisujące się w aktualne trendy. Parterowy budynek wyróżnia dwukolorowa elewacja – połączenie nasyconej szarości i bieli wzbogacone detalami z jasnego drewna prezentuje się świetnie. Kontrast z ciemną dachówką położoną na klasycznym, dwuspadowym dachu sprawia, że dom wygląda elegancko i wyróżnia się na tle ulicy. Zadaszone wejście oraz przestronny taras zaprojektowany na tyłach budynku czynią z domu Cytryn 2 idealny wybór na miejską parcelę. To wspaniała alternatywa dla mieszkania w bloku, która pozwoli Państwu cieszyć się komfortem samodzielnego mieszkania oraz korzystać z codziennego kontaktu z naturą. Na niemal 94 m2 zaprojektowaliśmy dla Państwa wygodną przestrzeń do życia. Na lewo od wiatrołapu (w wariancie podstawowym nieruchomości) ulokowaliśmy strefę dzienną – komfortowy salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią z półwyspą. Na ponad 35 m2 możecie Państwo wypoczywać i przyjmować gości, a także gotować i spożywać posiłki. Polecamy, aby latem otworzyć dom Cytryn 2 na ogród i cieszyć się świeżym powietrzem. Strefę nocną tworzą trzy sypialnie oraz łazienka. Ten projekt to idealny wybór zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Pomieszczenia pomocnicze w domu Cytryn tworzą: śluza, jednostanowiskowy garaż oraz kotłownia z kotłem na paliwo gazowe. Zmiany systemu ogrzewania możecie Państwo dokonać na etapie adaptacji projektu. Dom Cytryn 2 jest dostępny w wariancie podstawowym oraz odbicia lustrzanego.

Zachęcamy Państwa do zadawania pytań ekspertom z HouseCollection. Udzielimy niezbędnej informacji i pomożemy wybrać wariant projektu domu Cytryn 2, który najlepiej wpisze się w topografię Państwa działki.

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 132392,70 zł
II. Roboty wykończeniowe 116998,20 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 58499,10 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 307890,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 230769,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt