Dom Combe 3

1 680,00 zł 2 400,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
85,13 m2
Powierzchnia pomocnicza :
2,80 m2
Powierzchnia całkowita :
136,82 m2
Powierzchnia zabudowy :
113,34 m2
Kubatura netto :
241,80 m3
Minimalne wymiary działki :
18,84x19,80 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,64 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
9,30 m
Długość budynku :
11,84 m
Wysokość budynku :
6,64 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
bez garażu
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,28 m2 
1/2 Komunikacja 9,18 m2
1/3 Kuchnia 8,69 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 23,42 m2 
1/5 WC 2,06 m2 
1/6 Łazienka 5,47 m2
1/7 Sypialnia 9,73 m2
1/8 Sypialnia 10,65 m2
1/9 Sypialnia 10,65 m2
Razem 85,13 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Kotłownia 2,80 m2
Razem 2,80 m2 
Powierzchnia parteru netto 87,93 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Combe 3  to kolejna odsłona projektu jednej z najchętniej wybieranej serii domów w katalogu HouseCollection. Na prośbę inwestorów stworzyliśmy wersję projektu bez garażu, zachowując nowoczesną, ciekawą elewację i funkcjonalny program użytkowy. Nieruchomość charakteryzuje prosta bryła opatrzona dwuspadowym dachem, co wpływa na ograniczenie budżetu wydanego podczas budowy. Z zewnątrz dom Combe 3 prezentuje się, w sposób zadowalający znaczną część odbiorców, a to wszystko za sprawą zastosowania aktualnie modnych materiałów wykończeniowych i dobrze dobranej kolorystyki. Jego nowoczesny sznyt podkreśla ciekawie zaprojektowany podcień, o praktycznym zastosowaniu. Jeśli zadbasz o dobór odpowiedniego oświetlenia, stanie się on niezwykłą dekoracją całego budynku. Wizualnej przestronności i lekkości nieruchomości dodają duże płaszczyzny okien, w tym utrzymujące się w silnym trendzie okno narożne doświetlające kuchnie. Po wejściu do domu Combe 3 widzimy 85m2 powierzchni użytkowej zaaranżowanej w funkcjonalny i przemyślany sposób. Po lewej stronie od wejścia (w wariancie podstawowym) napotykamy otwartą przestrzeń dzienną utworzoną z połączenia kuchni z salonem i jadalnią. Duże okna oraz wyjście na taras w postaci szeroko otwieranych drzwi, czynią pomieszczenie jaśniejszym i atrakcyjniejszym. Taras na podeście zadaszony drewnianą, naturalną pergolą  sprawia, że odpoczynek i rodzinne posiłki na świeżym powietrzu stają się jeszcze przyjemniejsze. Wracając do wnętrza budynku - naprzeciw strefy dziennej znajdujemy część sypialnianą, wzbogaconą o trzy ustawne sypialnie, a także łazienkę z osobnym WC, znajdującym się blisko wejścia. Taki podział przestrzeni gwarantuje, że strefa nocna będzie miejscem prywatnym i zacisznym, tak by zapewnić pełen komfort wypoczynku domowników. Dom Combe 3 należy do kategorii projektów tanich w budowie. Znajdziecie w nim też namiastkę ekologicznego podejścia do budownictwa, za pomocą zastosowanej technologii grzewczej w postaci pompy ciepła i wentylacji mechanicznej – rekuperacji.

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany systemu grzewczego na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon, sypialnie
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację. 
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 99293,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 87748,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 43874,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 230915,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 173074,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt