Dom nad Brdą

3 250,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
165,59 m2
Powierzchnia pomocnicza :
56,84 m2
Powierzchnia całkowita :
289,63 m2
Powierzchnia zabudowy :
177,35 m2
Kubatura netto :
621,35 m3
Minimalne wymiary działki :
24,84x20,13 m
Wysokość do głównej kalenicy :
9,29 m
Kąt dachu :
25°
Szerokość budynku :
16,84 m
Długość budynku :
10,94 m
Wysokość budynku :
9,29 m
Powierzchnia :
od 150m2 do 180m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
z poddaszem użytkowym
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
czterospadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
2
Liczba pokoi na poddaszu/piętrze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,35 m2 
1/2 Łazienka 4,82 m2
1/3 Przedpokój 7,32 m2 
1/4  Spiżarnia 2,52 m2 
1/5 Kuchnia 12,85 m2 
1/6 Pokój dzienny 36,09 m2
1/7 Pokój 14,68 m2
Razem 81,63 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/8 Śluza 3,40 m2
1/9 Kotłownia 14,90 m2
1/10 Garaż 38,54 m2 
Razem 56,84 m2 
Powierzchnia parteru netto 138,47 m2
Piętro

Zestawienie pomieszczeń poddasza

2/1 Przedpokój z klatką schodową 13,34 m2 
2/2 Sypialnia 15,34 m2
2/3 Łazienka 8,03 m2 
2/4 Pralnia 5,12 m2 
2/5 Sypialnia 13,30 m2 
2/6 Garderoba 8,12 m2
2/7 Sypialnia 12,90 m2
2/8 Sypialnia 13,91 m2
Razem 90,06 m2 

* W nawiasach podana powierzchnia podłogi

Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

  • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
  • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
  • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
  • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom nad Brdą to projekt nieruchomości piętrowej w stylu klasycznym o dużej powierzchni użytkowej. Polecamy go tym z Państwa, którzy szukają miejsca do życia dla większej rodziny z dziećmi lub wielopokoleniowej. Na parterze zaprojektowanym na planie kwadratu ulokowaliśmy: kuchnię ze spiżarnią, łazienkę, salon z jadalnią o powierzchni ponad 35m2 oraz pokój gościnny, który może pełnić również funkcję: gabinetu, biblioteczki lub niezależnego mieszkania dla osoby starszej. W standardowej wersji domu nad Brdą kuchnia jest zamkniętą przestrzenią, którą można łatwo połączyć z salonem i jadalnią – tę decyzję pozostawiamy jednak Państwu. Bardzo wygodnym rozwiązanym jest również umieszczenie spiżarni przy kuchni, gdzie z łatwością można przechowywać przetwory, czy też sprzęt porządkowy. Korytarz na parterze prowadzi nas do strefy dziennej, czyli do przestronnego miejsca, które przeznaczyliśmy do wypoczynku oraz do spożywania wspólnych obiadów rodzinnych. Z salonu jest wyjście na piękny i przestronny taras widokowy o powierzchni ponad 40m2. Do podstawowej bryły nieruchomości dołączyliśmy również garaż, w którym jest miejsce na dwa stanowiska samochodowe. W budynku wydzieliliśmy również dużą kotłownię o powierzchni blisko 15m2 z samodzielnym wyjściem za zewnątrz. Dom nad Brdą to nieruchomość o dużym metrażu przeznaczona do komfortowego mieszkania. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie, garderoba oraz przestronna łazienka z oddzielna pralnią. Zgrabna bryła budynku zwieńczona jest dachem kopertowym w neutralnej kolorystyce.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania związane ze szczegółami projektu. Każdy dom w HouseCollection jest dostępny również w wariancie lustrzanego odbicia. 

Technologia:

  • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
  • Strop: w projekcie zaprojektowano strop gęsto żebrowy TERIVA (na etapie adaptacji można strop TERIVA zastąpić stropem żelbetowym)
  • Dach: wielospadowy, więźba drewniana tradycyjna, nachylenie 25st., dachówka ceramiczna.
  • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
  • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
  • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 265015 zł
II. Roboty wykończeniowe 191713 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 107134 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 563862 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 422624 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt