Dom Galena

3 200,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
110,37 m2
Powierzchnia pomocnicza :
7,69 m2
Powierzchnia całkowita :
170,18 m2
Powierzchnia zabudowy :
170,21 m2
Kubatura netto :
372,28 m3
Minimalne wymiary działki :
22,12x21,95 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,15 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
14,12 m
Długość budynku :
12,95 m
Wysokość budynku :
7,15 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
bez garażu
Dach :
czterospadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 4,28 m2 
1/2 Komunikacja 12,22 m2
1/3 Kuchnia 11,53 m2 
1/4 Jadalnia 13,10 m2 
1/5 Pokój dzienny 24,96 m2 
1/6 Sypialnia 11,93 m2
1/7 Sypialnia 13,39 m2
1/8 Łazienka 5,89 m2
1/9 WC 2,45 m2
1/10 Sypialnia 10,62 m2
Razem 110,37 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Spiżarnia 2,03 m2
1/12 Kotłownia 5,66 m2
Razem 7,69 m2 
Powierzchnia parteru netto 118,06 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Galena to nieruchomość w stylu klasycznym z eleganckim kopertowym dachem. Tradycyjną bryłę urozmaica element dekoracyjny –  attyka wysunięta z frontowej elewacji, która przyciąga wzrok. Budynek wyróżniają wykończenia – zdobienia elewacji różnymi rodzajami naturalnego kamienia oraz częściowo zadaszony, przestronny taras z tyłu nieruchomości. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 130m2 powierzchni użytkowej na jednej kondygnacji. Dom Galena wyróżnia przestronna część wypoczynkowa. W tym projekcie całkowicie otworzyliśmy kuchnię na pokój dzienny i jadalnię. Umieściliśmy również wyspę kuchenną, by ułatwić codzienne przyrządzanie posiłków. Kuchnię od części wypoczynkowej oddziela dodatkowa zabudowa, w której zaplanowaliśmy miejsce na lodówkę, piekarnik i inne sprzęty. W ten sposób otrzymaliśmy doskonale oświetlone wnętrze o imponującym metrażu niemal 50m2 z dużymi przeszkleniami. Drzwi z salonu prowadzą wprost na zachwycający taras oraz do ogrodu. W ciepłe miesiące możecie Państwo otworzyć dom, by spożywać posiłki i spędzać czas na tarasie. Trzy sypialnie sprawiają, że dom Galena to idealny wybór dla par, rodzin 2+1 oraz 2+2. Jeśli lubicie Państwo wyprawiać przyjęcia i przyjmować gości rekomendujemy przekształcenie jednej sypialni w komfortowy pokój gościnny. Zaprojektowaliśmy również przestronną łazienkę z miejscem na pralkę oraz osobne WC. Pomieszczenia pomocnicze w domu Galena to niewielka spiżarnia oraz kotłownia z piecem gazowym. Decyzję o rodzaju ogrzewania w domu, możecie Państwo podjąć na etapie adaptacji projektu do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. W HouseCollection doradzamy Inwestorom, jaki wariant projektu wybrać – wersję podstawową czy odbicia lustrzanego. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: czterospadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z grafitowych płytek klinkierowych oraz elementy dekoracyjne elewacji ściennej z desek drewnianych i z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 134672,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 119012,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 59506,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 313190,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 234741,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt