Dom Bursztyn

2 100,00 zł 3 000,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
131,59 m2
Powierzchnia pomocnicza :
34,90 m2
Powierzchnia całkowita :
266,14 m2
Powierzchnia zabudowy :
224,63 m2
Kubatura netto :
489,24 m3
Minimalne wymiary działki :
20,04x28,64 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,45 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
12,04 m
Długość budynku :
19,64 m
Wysokość budynku :
7,45 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,90 m2 
1/2 Komunikacja 19,36 m2
1/3 Kuchnia 9,81 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 37,40 m2 
1/5 Sypialnia 13,96 m2 
1/6 Pralnia 5,62 m2
1/7 Łazienka 8,74 m2
1/8 Sypialnia 13,39 m2
1/9 Sypialnia 13,39 m2
1/10 WC 2,10 m2 
1/11 Spiżarnia 1,92 m2
Razem 131,59 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/12 Kotłownia 6,00 m2
1/13 Garaż 28,90 m2 
Razem 34,90 m2 
Powierzchnia parteru netto 166,49 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Bursztyn to projekt kompaktowego domu w stylu klasycznym w kształcie litery T. To parterowa nieruchomość z prefabrykowanymi dachem w postaci drewnianych wiązarów. Cała elewacja z dwuspadowym pokryciem i drewnianym wykończeniem sprawia, że dom Bursztyn dobrze komponuje się z każdym otoczeniem. Cały metraż nieruchomości to 130 m2 – to idealny projekt dla 4 osobowej rodziny. Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję, w której do aranżacji są trzy komfortowe pokoje w tym jedna sypialnia małżeńska. Zaplanowaliśmy również strefę wypoczynkową – salon z dużym wyjściem na taras. Pokój dzienny połączony z jadalnią za pomocą współczesnych rozwiązań architektonicznych stanie się miejscem spotkań całej rodziny. Otwartą kuchnię połączą z salonem można wyposażyć w najnowocześniejsze rozwiązania i sprzęty przez co gotowanie sprawi czystą przyjemność. Cała strefa wypoczynkowa ma aż 38 m2. Architekt w projekcie przewidział także miejsce dla osobnej toalety, pralni i spiżarni. W głównej łazience zmieści się zarówno wanna, jak i prysznic. Dom Bursztyn ma to również duży strych o powierzchni 63m2, który możecie Państwo zaadaptować do dowolnych celów. To wszystko nadaje odpowiedniej funkcjonalności i praktyczności tej inwestycji. W domu Bursztyn zaprojektowaliśmy również garaż na jedno stanowisko oraz kotłownię z instalacją gazową, którą  można zaadaptować na preferowany system ogrzewania.

Polecamy Państwu serdecznie nasze projekty domów również w wersji lustrzanej dostępne na stronie HouseCollection. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc wybrać najlepszy projekt.

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja:  w projekcie zastosowano wentylację mechaniczną - rekuperację. Chcesz wentylację grawitacyjną? Napisz do nas!
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 151135,54 zł
II. Roboty wykończeniowe 133561,64 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 66780,82 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 351478 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 263439 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt