• 101,50 m2
 • Promocja
 • Nowy

Comfort Wood

2 550,00 zł 3 000,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
101,50 m2
Powierzchnia pomocnicza :
48,07 m2
Powierzchnia całkowita :
147,76 m2
Powierzchnia zabudowy :
123,02 m2
Kubatura netto :
397,00 m3
Minimalne wymiary działki :
21,06x18,39m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,91m
Kąt dachu :
30°
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
bez garażu
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 4,60 m2 
1/2 Komunikacja 9,00 m2
1/3 Kuchnia 10,20 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 29,70 m2 
1/5 Sypialnia 10,73 m2
1/6 Sypialnia 14,60 m2
1/7 Sypialnia 10,71 m2 
1/8 Łazienka 6,38 m2
1/9 WC 3,77 m2
Razem 99,69 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Kotłownia 4,00 m2
Razem 4,00 m2 
Powierzchnia parteru netto 103,69 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Comfort Wood to niewielki dom parterowy o modnej konstrukcji szkieletowej. W bazie domów HouseCollection są dostępne również inne nieruchomości zaprojektowane z wykorzystaniem tej technologii. Dwuspadowy dach oraz zdobienia elewacji sprawiają, że bryła prezentuje się interesująco. Comfort Wood to projekt domu idealny dla singla, pary oraz rodziny 2+1, a także rodziny 2+2, jeśli lubicie Państwo bardziej kameralne wnętrza. Projektanci HouseCollection dołożyli wszelkich starań, by na niemal 100m2 stworzyć funkcjonalną i komfortową przestrzeń. Zaprojektowaliśmy dla Państwa ustawną kuchnię otwartą na pokój dzienny, tworząc w ten sposób 40m2 strefy dziennej. Możecie w niej Państwo gotować, spożywać posiłki, wypoczywać i przyjmować gości. Wyjście z pokoju dziennego prowadzi wprost na taras i do ogrodu. Dom Comfort Wood ma trzy sypialnie, łazienkę i osobne WC. Jak zostaną zaaranżowane poszczególne pomieszczenia, zależy od Państwa potrzeb. W jednym z pokoi możecie zaprojektować pokój dla gości, biuro lub gabinet. Z pomieszczeń pomocniczych uwzględniliśmy w domu kotłownię, w której znajduje się piec gazowy. Możecie Państwo wybrać inny rodzaj ogrzewania, niezbędnych zmian dokonacie na etapie adaptacji projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z kompletną dokumentacją domu szkieletowego Comfort Wood. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a specjaliści z HouseCollection z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą wybrać wariant podstawowy lub odbicia lustrzanego domu.

Technologia:

 • Ściany: szkielet drewniany złożony z belki podwalinowej, belki oczepowej oraz słupków drewnianych 45x195mm. Poszycie ścian od strony wewnętrznej z płyty OSB gr.12,5mm oraz płyty g-k gr.12,5mm. Od strony zewnętrznej ściany ocieplone płytami termoizolacyjnymi z włókna drzewnego STEICO o gr. 10cm. Cały szkielet drewniany ścian wypełniony jest izolacją wdmuchiwaną z celulozy STEICO.
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Fundamenty : płyta fundamentowa żelbetowa gr.20cm z betonu C20/25 , zbrojenie stalą A-IIIN oraz A-I.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy zamknięty 264579,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 191398,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 106957,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 562934,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 421929,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt