• 101,22 m2
 • Promocja
 • Nowy

Comfort Wood + G

2 100,00 zł 3 000,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
101,22 m2
Powierzchnia pomocnicza :
29,08 m2
Powierzchnia całkowita :
191,43 m2
Powierzchnia zabudowy :
157,50 m2
Kubatura netto :
450,40 m3
Minimalne wymiary działki :
24,71x18,39m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,91 m
Kąt dachu :
30°
Wysokość budynku :
6,91m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 4,60 m2 
1/2 Komunikacja 9,00 m2
1/3 Kuchnia 10,20 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 29,70 m2 
1/5 Sypialnia 10,73 m2
1/6 Sypialnia 16,13 m2
1/7 Sypialnia 10,71 m2 
1/8 Łazienka 6,38 m2
1/9 WC 3,77 m2
Razem 101,22 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Śluza 2,65 m2
1/11 Garaż 20,00 m2
1/12 Kotłownia 7,39 m2
Razem 30,04 m2 
Powierzchnia parteru netto 131,26 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Comfort Wood +G to jeden z trzech oferowanych projektów domów szkieletowych parterowych dostępnych w naszej ofercie. Jest to jeden z niewielu oferowanych na polskim rynku budowlanym domów o konstrukcji szkieletowej, z dwuspadowym dachem z wiązarów prefabrykowanych. Jeśli szukacie Państwo optymalnego połączenia funkcjonalności i niskich kosztów inwestycji, dom szkieletowy to najlepszy wybór. Comfort Wood + G ma wbudowany garaż jednostanowiskowy. Bryłę budynku oparto na planie prostokąta, przez co jest to projekt zarazem ekonomiczny w budowie jak i przestronny. Na 100 m2 zaprojektowaliśmy trzy wygodne sypialnie w tym jedną małżeńską. Dzięki nim Comfort Wood + G to staje się idealną nieruchomością dla rodziny 2+1 oraz 2+2. Sypialnie to ustawne pokoje, których przestrzeń sprzyja odpoczynkowi i wyciszeniu po ciężkim dniu w pracy i w szkole. Zaprojektowaliśmy dla Państwa komfortową strefę wypoczynkową, w skład której wchodzi otwarta kuchnia oraz jadalnia połączona z salonem. W kuchni zaplanowaliśmy miejsce na półwysep, który stanowi przedłużenie blatu roboczego i usprawnia codzienne przyrządzanie posiłków. Na niemal 40 m2 części wypoczynkowej domownicy mogą wspólnie spędzać czas. Duża ilość przeszkleń sprawia, że dom Comfort Wood + G jest dobrze oświetlony – stworzyliśmy warunki, które sprzyjają pracy i wypoczynkowi. Pokój dzienny to przestronne pomieszczenie, które możecie Państwo wygodnie umeblować. Polecamy wstawić do niego narożną kanapę, kino domowe oraz regał na książki. Przewidzieliśmy również miejsce do zabawy dla dzieci, by cała rodzina mogła spędzać jak najwięcej czasu razem. W części gospodarczej zaprojektowaliśmy jednostanowiskowy garaż, za którym ulokowaliśmy kotłownię z piecem gazowym.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszego projektu domu szkieletowego i nowoczesnej, a zarazem taniej techniki budowania nieruchomości. Wykwalifikowani doradcy z HouseCollection czekają na Państwa telefon! 

Technologia:

 • Ściany: szkielet drewniany złożony z belki podwalinowej, belki oczepowej oraz słupków drewnianych 45x195mm. Poszycie ścian od strony wewnętrznej z płyty OSB gr.12,5mm oraz płyty g-k gr.12,5mm. Od strony zewnętrznej ściany ocieplone płytami termoizolacyjnymi z włókna drzewnego STEICO o gr. 10cm. Cały szkielet drewniany ścian wypełniony jest izolacją wdmuchiwaną z celulozy STEICO.
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Fundamenty : płyta fundamentowa żelbetowa gr.20cm z betonu C20/25 , zbrojenie stalą A-IIIN oraz A-I.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację.
Kosztorys projektu:

0.Szkielet konstrukcji budynku z ociepleniem zewnętrznym STEICO 90280,00 zł
I. Stan surowy otwarty 188205,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 116687,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 71518,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 466690,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt