Dom Perfect Wood

2 950,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
122,11 m2
Powierzchnia pomocnicza :
6,36 m2
Powierzchnia całkowita :
197,12 m2
Powierzchnia zabudowy :
153,67 m2
Kubatura netto :
535,32 m3
Minimalne wymiary działki :
19,02x22,76 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,09 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
9,90 m
Długość budynku :
15,76 m
Wysokość budynku :
7,09 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
bez garażu
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,90 m2 
1/2 Komunikacja 17,26 m2
1/3 WC 2,72 m2 
1/4 Kuchnia                                   10,71 m2 
1/5 Pokój dzienny z jadalnią 26,28 m2 
1/6 Sypialnia 12,54 m2
1/7 Sypialnia 12,54 m2
1/8 Sypialnia                     13,30 m2
1/9 Sypialnia 15,81 m2
1/10 Łazienka 7,05 m2
Razem 122,11 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Kotłownia 6,36 m2
Razem 6,36 m2 
Powierzchnia parteru netto 128,47 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Perfect Wood to parterowa nieruchomość z dachem dwuspadowym. Wzrok przyciąga klasyczne wejście i elewacja ozdobiona naturalnym kamieniem. Z tyłu domu zaprojektowaliśmy kameralny taras, na którym możecie Państwo odpocząć i cieszyć się pięknem natury. Perfect Wood na pewno spodoba się Inwestorom, którzy szukają nieruchomości dla rodziny rozwojowej lub wielopokoleniowej. Cztery sypialnie zapewnią niezbędny komfort wszystkim członkom rodziny, a pokój dzienny z jadalnią o powierzchni ponad 25 m2 stanie się idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu. Przy mniejszej liczbie domowników, możecie Państwo przekształcić jeden pokój w osobne mieszkanie dla seniora, gabinet lub sypialnię dla gości – wszystko zależy od Państwa potrzeb i inwencji. W projekcie domu Perfect Wood umieściliśmy kuchnię osobno, dzięki temu możecie Państwo spokojnie i komfortowo przyrządzać posiłki. To świetne rozwiązanie, jeśli nieruchomość dzielą dwa pokolenia. Łazienka, osobne WC oraz dobrze zaprojektowane ciągi komunikacyjne sprawią, że mieszkanie w domu Perfect Wood będzie dla Państwa komfortowe. W budynku zaprojektowaliśmy również kotłownię z piecem gazowym, który na etapie adaptacji projektu można wymienić na pompę ciepła lub inne rozwiązanie.

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu dopasować projekt domu Perfect Wood do działki i podpowiedzą, który wariant – podstawowy, czy obicia lustrzanego – będzie najlepszy. Zapraszamy do kontaktu! 

Technologia:

 • Ściany: szkielet drewniany złożony z belki podwalinowej, belki oczepowej oraz słupków drewnianych 45x195mm. Poszycie ścian od strony wewnętrznej z płyty OSB gr.12,5mm oraz płyty g-k gr.12,5mm. Od strony zewnętrznej ściany ocieplone płytami termoizolacyjnymi z włókna drzewnego STEICO o gr. 10cm. Cały szkielet drewniany ścian wypełniony jest izolacją wdmuchiwaną z celulozy STEICO.
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Fundamenty : płyta fundamentowa żelbetowa gr.20cm z betonu C20/25 , zbrojenie stalą A-IIIN oraz A-I.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

0.Szkielet konstrukcji budynku z ociepleniem zewnętrznym STEICO 90280,00 zł
I. Stan surowy otwarty 200941,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 124583,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 76358,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 492162,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt