Dom Perfect Wood

2 950,00 zł
Powierzchnia użytkowa :
122,11 m2
Powierzchnia pomocnicza :
6,36 m2
Powierzchnia całkowita :
227,93 m2
Powierzchnia zabudowy :
157,69 m2
Kubatura netto :
472,02 m2
Minimalne wymiary działki :
20,19x23,00 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,16 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
10,14 m
Długość budynku :
16,00 m
Wysokość budynku :
7,16 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
bez garażu
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,90 m2 
1/2 Komunikacja 17,26 m2
1/3 WC 2,72 m2 
1/4 Kuchnia                                   10,71 m2 
1/5 Pokój dzienny z jadalnią 26,28 m2 
1/6 Sypialnia 12,54 m2
1/7 Sypialnia 12,54 m2
1/8 Sypialnia                     13,30 m2
1/9 Sypialnia 15,81 m2
1/10 Łazienka 7,05 m2
Razem 122,11 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Kotłownia 6,36 m2
Razem 6,36 m2 
Powierzchnia parteru netto 128,47 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Perfect Wood to parterowa nieruchomość z dachem dwuspadowym. Wzrok przyciąga klasyczne wejście i elewacja ozdobiona naturalnym kamieniem. Z tyłu domu zaprojektowaliśmy kameralny taras, na którym możecie Państwo odpocząć i cieszyć się pięknem natury. Perfect Wood na pewno spodoba się Inwestorom, którzy szukają nieruchomości dla rodziny rozwojowej lub wielopokoleniowej. Cztery sypialnie zapewnią niezbędny komfort wszystkim członkom rodziny, a pokój dzienny z jadalnią o powierzchni ponad 25 m2 stanie się idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu. Przy mniejszej liczbie domowników, możecie Państwo przekształcić jeden pokój w osobne mieszkanie dla seniora, gabinet lub sypialnię dla gości – wszystko zależy od Państwa potrzeb i inwencji. W projekcie domu Perfect Wood umieściliśmy kuchnię osobno, dzięki temu możecie Państwo spokojnie i komfortowo przyrządzać posiłki. To świetne rozwiązanie, jeśli nieruchomość dzielą dwa pokolenia. Łazienka, osobne WC oraz dobrze zaprojektowane ciągi komunikacyjne sprawią, że mieszkanie w domu Perfect Wood będzie dla Państwa komfortowe. W budynku zaprojektowaliśmy również kotłownię z piecem gazowym, który na etapie adaptacji projektu można wymienić na pompę ciepła lub inne rozwiązanie.

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu dopasować projekt domu Perfect Wood do działki i podpowiedzą, który wariant – podstawowy, czy obicia lustrzanego – będzie najlepszy. Zapraszamy do kontaktu! 

Technologia:

 • Ściany: szkielet drewniany złożony z belki podwalinowej, belki oczepowej oraz słupków drewnianych 45x195mm. Poszycie ścian od strony wewnętrznej z płyty OSB gr.12,5mm oraz płyty g-k gr.12,5mm. Od strony zewnętrznej ściany ocieplone płytami termoizolacyjnymi z włókna drzewnego STEICO o gr. 10cm. Cały szkielet drewniany ścian wypełniony jest izolacją wdmuchiwaną z celulozy STEICO.
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Fundamenty : płyta fundamentowa żelbetowa gr.20cm z betonu C20/25 , zbrojenie stalą A-IIIN oraz A-I.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy zamknięty 264579,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 191398,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 106957,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 562934,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 421929,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt