Projekty domów z częścią usługową

Aktywne filtry

Domy z częścią usługową w HouseCollection

Projektując domy, staramy się spełniać oczekiwania przyszłych Inwestorów. Dlatego do naszej bazy projektów dołączają nieruchomości z częścią usługą, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni domu, by możliwe było połączenie życia prywatnego z zawodowym przy zachowaniu równowagi. 

Część usługowa w domu – praktyczne rozwiązanie 

W bazie HouseCollection są dostępne domy z częścią usługową, czyli wydzielonymi pomieszczeniami. Dodatkowe pokoje są ulokowane na parterze. Czym to rozwiązanie różni się od projektów z gabinetem? Nowością jest osobne wejście z zewnątrz, które sprawia, że część usługowa jest całkowicie niezależna od reszty domu. Dzięki temu klienci, którzy przychodzą do biura lub gabinetu, nie zaburzają miru domowego. Jest to rozwiązanie praktyczne, ponieważ umożliwia prowadzenie działalności w dowolnych godzinach, zapewniając jednocześnie odpowiedni poziom intymności zarówno domownikom, jak i klientom lub pacjentom. Przykładem takiego rozwiązania jest dom Palermo, w którym w części usługowej zaprojektowaliśmy również osobne WC dla optymalnego komfortu. 

Dom z częścią usługową – dla kogo?

Proponujemy projekty domów z częścią usługową tym z Państwa, którzy chcą prowadzić w domu działalność gospodarczą lub prywatny gabinet. Dzięki osobnemu wejściu zarówno klienci, jak i pacjenci będą czuli się komfortowo. W części usługowej możecie Państwo również otworzyć salon SPA, gabinet masażu lub fizjoterapeutyczny, czy biuro rachunkowe. To również propozycja dla Inwestorów – freelancerów, którzy potrzebują osobnej przestrzeni do codziennego, efektywnego działania. Wykonując obowiązki zawodowe w części usługowej, po zakończeniu pracy możecie Państwo wrócić do domu i cieszyć się wypoczynkiem. 

Korzyści z wyboru projektu domu z częścią usługową

Z jakimi korzyściami wiąże się wybór projektu domu z częścią usługową? Po pierwsze, możecie Państwo komfortowo prowadzić działalność w domu – przyjmować klientów i pacjentów w dowolne dni o dogodnej porze. Dzięki temu zaoszczędzicie czas na dojazdy i ograniczycie do zera koszty związane z wynajmem pomieszczeń na działalność. Co więcej, nie jesteście uzależnieni od warunków atmosferycznych, czy korków na drodze. Jeśli klient lub pacjent odwoła spotkanie możecie wolny czas spędzić komfortowo w domu. Po drugie, korzystanie z części usługowej w domu sprawia, że zyskujecie Państwo więcej czasu na czynności domowe – w przerwie między spotkaniami możecie wykonać proste obowiązki domowe. 

Warto podkreślić, że prowadzenie działalności we własnym domu wymaga dobrej organizacji i planowania. To rozwiązanie ma realny wpływ na obniżenie bieżących kosztów przeznaczanych na wynajem pomieszczeń i pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy. Dla Inwestorów, którzy chcą prowadzić firmę lub indywidualną praktykę lekarską w komfortowych warunkach i wciąż być blisko domu, wybór nieruchomości z częścią usługową to strzał w dziesiątkę!

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać projekt, który spełni Wasze oczekiwania.