Dom Werona

2 730,00 zł 3 900,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
136,56 m2
Powierzchnia pomocnicza :
39,84 m2
Powierzchnia całkowita :
257,68 m2
Powierzchnia zabudowy :
146,46 m2
Kubatura netto :
511,82 m3
Minimalne wymiary działki :
20,21x25,04 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,72 m
Kąt dachu :
Szerokość budynku :
12,21 m
Długość budynku :
15,04 m
Wysokość budynku :
7,72 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
piętrowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
płaski
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
2
Liczba pokoi na poddaszu/piętrze :
2
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Hol wejściowy 4,73 m2 
1/2 Komunikacja 11,10 m2
1/3 Spiżarnia 3,02 m2 
1/4 Kuchnia 10,63 m2 
1/5 Pokój dzienny z jadalnią 31,39 m2 
1/6 Pokój 9,34 m2
1/7 Łazienka 3,40 m2
Razem 73,61 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/8 Pom.Techniczne                       13,58 m2 
1/9 Garaż 26,26 m2 
Razem 39,84 m2 
Powierzchnia parteru netto 113,45 m2
Piętro

Zestawienie pomieszczeń piętra

2/1 Hol z klatką schodową 9,56 m2 
2/2 Garderoba 10,06 m2 
2/3 Sypialnia 14,87 m2
2/4 Sypialnia 14,11 m2 
2/5 Łazienka 10,32 m2
2/6 Pralnia 4,03 m2 
Razem 62,95 m2 

Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Werona to nowoczesny, piętrowy budynek z płaskim dachem i jednostanowiskowym garażem. Nieruchomość wyróżnia się nieregularnym, prostopadłościennym kształtem, a jego wyrazistą stylistykę podkreślają duże płaszczyzny okien oraz materiały wykończeniowe elewacji. Połączenie grafitu bieli oraz jasnego drewna to aktualny trend, który pojawił się wraz z początkiem zimy 2020 roku. Takie połączenie będzie gwarantować nieprzemijający zachwyt odbiorców mimo upływu lat. Dom Werona jest przeznaczony na działki z wjazdem od strony północnej, dzięki temu taras, ogród oraz część dzienna domu będą doskonale doświetlone światłem słonecznym. W tych miejscach zadbaliśmy o rozległe okna, oraz przeszklone wyjście na ogród typu drzwi przesuwnych HS.  Budynek posiada bogaty program pomieszczeń przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną stworzoną z kuchni, reprezentacyjnej jadalni oraz salonu, a także spiżarni  o łącznej powierzchni ponad 40m2. Całość dopełnia umieszczony w części wypoczynkowej kominek, który nadaje wnętrzu niesamowity charakter. Na tej kondygnacji można  znaleźć pokój umieszczony w głębi domu, co zapewnia ciszę i intymność. Jeśli pracujesz w domu zaaranżuj go jako gabinet. To miejsce można zagospodarować także jako pokój dla seniora, bądź pragnącego prywatności i odosobnienia nastolatka. Projektanci HouseCollection zadbali by Dom Werona odwdzięczał się domownikom funkcjonalnością. Z tego względu pod centralnie umieszczonymi schodami znajdziemy pomieszczenie techniczne. Powierzchnia 14m2 daje możliwość stworzenia domowego magazynu na narzędzia oraz sprzęty domowe. Nie bez znaczenia jest także pozostawienie wolnej przestrzeni w garażu. To miejsce na wasze rowery, kosiarkę, czy też regały. Piętro nieruchomości oferuje 2 sypialnie, z czego sypialnia małżeńska posiada dostęp do własnej garderoby. Na tej kondygnacji znajdziemy również łazienkę o rozmiarach umożliwiających wstawienie wanny, prysznica, a także wejścia do pralni. Werona to projekt, w którym zastosowano ogrzewanie na paliwo gazowe, oraz wentylację w postaci rekuperacji. Całość odpowiada standardom jakie dyktują nowe Warunki Techniczne 2021. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 25cm, np. firmy Swisspor
 • Stropodach: stropodach o konstrukcji stropu gęsto - żebrowego TERIVA 24 cm. Kąt nachylenia 3 stopnie. Wykończony warstwą termoizolacyjną (spadki styropianowe) i warstwą przeciw wilgociową (papa termozgrzewalna)
 • Strop: nad parterem monolityczny, żelbetowy o gr. 18 cm
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z płytek klinkierowych, betonu architektonicznego oraz paneli drewnianych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano piec na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany systemu grzewczego na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 213153,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 154195,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 86168,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 453516,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 339918,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt