Dom w Hadze

2 590,00 zł 3 700,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
189,21 m2
Powierzchnia pomocnicza :
33,69 m2
Powierzchnia całkowita :
290,95 m2
Powierzchnia zabudowy :
290,95 m2
Kubatura netto :
746,72 m3
Minimalne wymiary działki :
30,54x27,04 m
Wysokość do głównej kalenicy :
4,98 m
Kąt dachu :
Szerokość budynku :
22,54 m
Długość budynku :
19,24 m
Wysokość budynku :
4,98 m
Powierzchnia :
powyżej 180m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
płaski
Funkcjonalność :
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 7,57 m2 
1/2 Komunikacja 33,81 m2
1/3 Pokój dzienny z jadalnia 55,33 m2 
1/4 Kuchnia 12,58 m2 
1/5 Łazienka 10,77 m2 
1/6 Łazienka 5,00 m2
1/7 Garderoba 3,80 m2
1/8 Sypialnia 12,99 m2
1/9 Sypialnia 12,99 m2
1/10 Garderoba 3,85 m2 
1/11 Garderoba 3,68 m2 
1/12 Sypialnia 22,34 m2 
1/13 Pralnia 4,53 m2 
Razem 189,21 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/14 Kotłownia 5,70 m2 
1/15 Garaż 27,99 m2 
Razem 33,69 m2 
Powierzchnia parteru netto 222,90 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

  • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
  • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
  • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
  • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom w Hadze to nowoczesna nieruchomość o niebanalnej bryle, która wyróżnia się na tle ulicy oraz osiedla. Wzrok przyciągają elementy architektoniczne elewacji wykonane z jasnego kamienia. Ściany z tyłu domu są wypełniona przeszkleniami, co sprawia, że ten nowoczesny budynek wspaniale integruje się z otoczeniem. Dlatego zachęcamy Państwa do stworzenia ogrodu, który będzie stanowił naturalne przedłużenie domu. Z tyłu budynku architekci z HouseCollection zaprojektowali również przestronny taras. Dom w Hadze o powierzchni użytkowej 189 m2 stanowi odpowiedź na potrzeby Inwestorów, którzy cenią nowoczesne budownictwo, a jednocześnie szukają przytulnej enklawy dla swojej rodziny. Na wprost wejścia ulokowaliśmy strefę dzienną, a na prawo – nocną. Część wypoczynkową domu w Hadze tworzy pokój dzienny z jadalnią oraz otwartą kuchnią oddzieloną półwyspą. Całe pomieszczenie ma ponad 65m2 powierzchni, co sprawia, że jest przestronne i można w nim wypoczywać oraz organizować przyjęcia. Jeśli szukacie Państwo domu, który będzie zawsze pełen naturalnego światła, to ten projekt zasługuje na Państwa uwagę. Wyjście z salonu prowadzi na duży taras, który jest atutem domu w Hadze. Obok kuchni znajdują się duża łazienka oraz pralnia. Strefa nocna w domu w Hadze obejmuje trzy komfortowe sypialnie, z których największa ma własną garderobę oraz łazienkę i dwie garderoby. Pomieszczenia pomocnicze tworzą dwustanowiskowy garaż i kotłownia z pompą ciepła. W domu w Hadze została zaprojektowana wentylacja mechaniczna, inaczej rekuperacja. To rozwiązanie zapewnia stałą wymianę powietrza, a także optymalna temperaturę w domu. Jeśli jednak preferujecie Państwo inny system ogrzewania, możecie dokonać zmiany na etapie adaptacji projektu. Dom w Hadze jest dostępny w naszej bazie w wariancie podstawowym oraz odbicia lustrzanego.

Dom w Hadze to odpowiedź na potrzeby Inwestorów, którzy szukają nowoczesnego, przestronnego domu idealnie wpisującego się w krajobraz. Jeśli macie Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści z HouseCollection udzielą niezbędnych informacji i pomogą Państwu wybrać projekt w wariancie pasującym do Państwa działki.

Technologia:

  • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
  • Stropodach: konstrukcja dachu w postaci płyt kanałowych Spiroll gr. 26,5 cm tynk cementowo wapienny, gładź gipsowa
  • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z płytek dekoracyjnych.
  • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany pompy ciepła na inne paliwo na etapie adaptacji
  • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
  • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację. Na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany na wentylację tradycyjną - grawitacyjną.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 234993,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 207669,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 103834,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 546497,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 409608,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt